Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... absolutně nestuduji, co píší tupí sr*či, užívám si moc krásně jejich bezmoc bez toho, blbečci :)))
    • ty si maximálně užíváš tady toho všeobecného posměchu a opovržení. Krásné je, že s tím nemůžeš nic ale naprosto nic dělat. Jsi nic. Prd.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/426855-cinsky-prezident-chce-zakazat-a-znicit-jaderne-zbrane.html

    Frajeřina na kterou nemá ani rusko ani amerika koule.....
  • ... neskutečně krásně si užívám ignorování výblitků bezmocného póvlu, tomu nelze odolat :)))
  • ... přitahuji slizké bezmocné primitivní ubožáky bez vzdělání, rodiny, peněz, moc si to užívám :)))
    • cha cha prase si užívá? To jen předstíráš. Ty si užiješ maximálně pomeje ve žlabu.A provlhlé kalhotky od Simonky.
  • Chorý mozek vymyslel, že bude určovat co je a co neni pravda a ostatní mu to mají věřit ??
    K pravdě se snad může přiblížit jenom diskuse opačných argumentů, faktů a názorů ale ta v naší zemi není . . .
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/426851-savcenkova-navrhla-vzdat-se-nacas-krymu-za-mir.html
  • Tady mám trochu problém se slovy "spolehlivé a osvědčené zdroje". Které zdroje to jsou? Ty co nás informovaly o chemických zbraních v Iráku? O volebních průzkumech z USA a jasném vítězství Hillary? Váš článek ovšem obsahuje jedno důležité sdělení a to, že dnes se již nedá věřit žádné informaci. Fotografie se dají upravit, počítačová animace nám dokáže vytvořit filmový virtuální svět. Politici, policisté, soudci, všichni se dají koupit. Korupce je prolezlá vším. Dnes se člověk musí při vyhodnocování informací spíš spolehnout na svůj instikt a rozum, než na ostatní smysly. Fakta jsou, že planeta je přelidněná, něco se děje s klimatem, dochází surovinové zdroje, přírodní bohatsví je decimováno, vzniká obrovská finanční nerovnost mezi obyvatelstvem, vzrůstají špatné nálady a rizika válek. Předpokládat, že se vše mávnutím proutku změní a svět bude naráz růžový je velmi nepravděpodobné. Jestli všechny tyto změny způsobila globalizace a na nás je se jen přizpůsobit mi přijde utopické. Ukažte mi nějaký pozitivní příklad toho, kam se lidstvo posunulo a na co může být člověk hrdý?
    • ... je to prosté: na tebe, neznám moc poměrně chytrých lidí, ktěří mají potřebu etablovat se zde :)))
      • žádnej chytrej tě porodil
        • ... píše se "neporodil", ty ubohá sračko :)))
  • ... žádný omezenec zde nezná slovo "postfaktický" svět, tiscali.cz sype perly totálním sviním :)))
    • totální sviině? Navíc páchnoucí? Ale to jsi přeci TY a tvůj domov. Chlív. A hraješ tady prase inteligenta?
  • sousto.Než sem začali nalézat vtěrky z člunů byl v EU klídek a pohoda. Pokud se zabydleli v DDR dobře.Ale tady se jim to nikdy nepodaří! Tady jsme na příživníky hákliví. A zejména se nebojíme jim to dát zřetelně najevo. Tady se nebudou rozmnožovat ani stavět minarety.
    • ... nikdy se nenaučíš ani psát, ty bezkonkurečně nejprimitivnější zes*aný ubožáku na internetu :)))
      • dostal jsi mně! Prase z chlíva mi udělilo lekci. Píchač vlastní matky tady prská moudra. Jejda to tady bude klid.
  • Pravdu dí…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16659-behem-poslednich-24-let-tri-washingtonske-zlocinne-rezimy-zavrazdily-miliony-lidi-v-minimalne-deviti-zemich-potlacovaly-svobodu-a-sirily-lzi-ctete-desiva-fakta-o-vlade-usa.aspx
    • ... neexistuje nic primitivnějšího, než dem*nt, který marně léčí svůj komplex ubohosti Havlem :)))
      • primitivní .... je dnes oblíbené slovo u tebe v chlívku,co? Tak se ti okolí posmívá, co?
      • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit