Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prej jim to zabukoval sarkafarka
  • vražděj v Mali tak dostali ťafinu určitě vědí zaco
  • O co, ze se to zase svede na Rusy...
  • To Bachtel: To je fakt. Za vším hledej RUSáka, každej RUSák pěknej hnusák!!
  • Za vším hledej USáka, každej USák pěknej hnusák!!
  • To bude zase jeden z omylu ukrajinské armády.
  • Za vším hledej... ženu? Ne RUSA.
    • žida
  • Teda ten BUK má ale dostřel.
    • Žádnej BUK Kalašnikov to byl v Nigeru ho má každej opičák.
    • To jen ukrajinští vojáci ho nosí na zádech jako turiste batoh , pak ho odlehčí o jednu raketu a rychle se vrácejí zpět na Ukrajinu
  • Myslím, že letecké spoolečnosti by si konečně měly uvědomit, že bipolární svět, když se mohlo lítat kamkoliv a jakkoliv už skončil a měly by pečlivě vybírat trasy. nebo se alespoň zeptat amíků - kde ještě míní válčit.. a kam rozdali protiletecké zbraně....
    • protiletadlové zbraně jsou prakticky všude, ale zatím ještě všude nejsou idioti ochotní střílet na všechno, co se jim "nějak nezdá"... *1*
  • KIMCID
    Na co asi byli odborníci?V ztraceném malajském byli na počítače,ve sestřeleném byli odbornici na Aids.Tak co tady?
    • Tady zase píší odborníci na shodu podmětu s přísudkem :-)
      • KIMCID
        učitelé maji volno tak pruděj na forech
        • ale houbeles učitelé, já jsem zvukař. A voprav ještě ty další dvě byly *1*
          • KIMCID
            kecá je to učitel
            • KIMCIDe, kdybych měl učit děti, tak jsem do dvou měsíců buď ve cvokhausu, nebo v base. (V prvém případě by mne ti nezvedení spratci dostali, v druhém bych se jim stihnul pomstít) *1* *1* *1* *1*
      • Co se ti nezdá? Vše by mělo být, co se týče pravopisu, v pohodě. *5*
        • To si děláš kozy, ne? "odborníci byly?" Ty jseš taky absolvent zvláštní školy??? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit