Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailer nebo co to je na mě dojem neudělal, sandbox střílečka s overhyped hlavním záporákem, kterého teď budou všchni považovat za nějakého badass-masta
    recenze ohodnotí hru osmičkou nebo devítkou a snad bude zase chvíli klid, než začne nějaká DLC masáž, nejspíše zombíci
  • Výběr zbraní mně velice zaujal zvláště pak jejich upgradovatelnost. Jsem však velice skeptický ohledně hratelnosti, stále to na mě působí moc konzolově, nic proti toustovačům, je na nich hromada super her o kterých se zastáncům PC může jen zdát. První záběry ze hry mě nutily tuto hru zavrhnout ale počkám na ohlasy a případné recenze samozřejmě PC verze.
  • Hele lidi pochopte konečně, že to bylo akorát video na předvádění zbraní ;) evidentně měli zapnut god mode, v reálu váš ta hra nenechá tak dlouho bez zranění ;)
  • ja vas nechapem. toto hraci vo far cry 2 najviac chceli , zvierata , viac zbrani , perky skilly , tatoo , hunting misie .. vsetko tip top a vy poviete ze sa vam to nepaci.
    aj call of duty je stale rovnake a hold miliony ludi ho kupuju....
    • oktavius66
      Lidi to kupujou a vždycky buduou kupovat, protože je to prostě COD... I kdyby vyšelo nejhorší COD v dějinách tak stejně si to koupí miliony lidí.
  • hra vypada pekne, ale trailer prisernej, vypada jak reklama na plastovy detsky pistolky co davaj v sobotu rano v bloku programu pro deti :D
  • Ten prehravac to je vtip? Co mi to furt laguje! I kdyz HD vypnu. To mi jinde nedela jen tady.
  • Giuzeppe
    Tak panak stoji 2m oproti mne, striela pomne a netrafi? Niekedy su dokonca dvaja či traja... len čakajú aby som ich zabil...
    • Na tom je krásně vidět, jak je AI vysoce inteligentní. Oni si totiž nepřátelé ve hře uvědomili, že tam jsou stejně jen proto, aby je někdo zabil, tak přerušili veškerou svou činnost a šli se rovnou postavit jako terče. *1*
  • the_pps
    Hezké. Jen je trošku divné to že se někdy trefí i když střílí 20 čísel mimo, ale tak, detail.... *15*
  • Doufám že zas nebude potřeba zásobník nábojů abych zabil vojáka.
  • Bože já se tak těším. Nejdřív BO 2 a teď FC3, kde mám ten čas brát. Tolik kvalitních titulů v tak krátkém čase to t ještě nebylo.
    • Nebylo jo? Co třeba loni kdy vyšlo Modern Warfare 3 a BF 3 a půl roku před tim Crysis 2, z hlediska tvojí argumentce stejný typy her a stejný období (až na to crysis), když trolovat tak alepsoň kvalitně Grcale
      • Ani jeden z titulů, které jsi tu vyjmenoval, mi nepřijde zrovna kvalitní (u všech myslím SP, MP to je jiná). *3*
      • Vím někomu to prostě trvá dýl než to pochopí. Jenže a) FC3 není MW3
        b) Nedávno vyšel např AC3 a ten nemá s FPS hrami nic společného že trolle.
        • O AC3 nepadlo ani slovo...jak víš, že to neni MW3 (spíš BF3) tys to hrál?
          • ze by podle toho ze to je na otevrenem ostrove a ne koridor? Brain on!!!
          • Proboha vím jaký byly FC 1 a 2 a je dost jasný že FC 3 bude podobnej styl. Taky vím jaký byly MW a mohu říct že ten rozdíl je znatelnej. Ale pokud je pro tebe MW všechno kde se střílí pak je mi tě líto

            Hell yeahh
            • Cože? FC 1 byla skvělá FPS, FC 2 byl jen promarněný potenciál, "nahypovaná" hovadina, kde náplní hry byla jízda v jeepu a shánění prášků proti malárii. No jo, jak říkáš, oba díly podobný styl *1*
            • Moc to žerete, ale todle je takovej přístup jako byl před Crysis 2...jednička byla na otevřenym ostrově tak bylo přece jasný, že dvojak bude sice v NY ale taky otevřená...jasný je to leda tak tobě .))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit