Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strike Suit Zero

    nevim, jak jinde, ale na GOG.com je s 20% slevou (tedy za 16 dolarů), navíc kdo koupí tento měsíc, má první DLC zadax
  • *13* béééhéééhéé, já chci svoji slibovanou flashku *13*. Vy jste říkali, že mi ji pošlete, bééééé, to všechno řeknu mamince, béééhéééé *11*
    • Dobře vám tak. Furt něco chtít zdarma... to mi připomíná ty sociály, co jezdí na marketingové zájezdy, kde musí neustále poslouchat různé nabídky a pak si stěžují, jak to bylo otravné. I když takový zájezd aspoň má nějakou hodnotu, na rozdíl od flasky za pár stovek.
      Tak jen pokračujte v naříkání, těší to mé zvrácené choutky.
    • No mě hlavně vadí, že i poslední dobou se v komentářích u některých článku objevovali otázky na toto téma, ale redakce games.cz bude dál zarytě mlčet. Kdyby aspoň napsali "nestíháme" nebo "nic nebude".
      • janchor
        Že se to nestíhá padlo opakovaně v podcastu, každopádně flashky už se balí: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526529604047782
        • Dark knight RISES!
        • Nojo, my co se ba podcast nedíváme...
      • montatatana
        Dyt uz to psal blixak nekolikrat, ze se to bude rozesilat az buhvi kdy. Snad unor neboco.
        • Psali, že začnou rozesílat začátkem ledna, pomalu je únor a nikde nic.
        • Jsem tu četl že v lednu (...a mají dost času...) , už je z tohu únor .... ;) Kterého roku ?
          Navíc je to akce Games , nebo vzhledem ke komerčnímu označení původního článku se logem Games zaštítilo cz.nic ?
          Jak jsem už psal dřív , Moje(jejich)ID jsem registroval také za protislužbu na jiném serveru a také z toho nic nebylo . Osobně kostrbaté Moje ID snad i kvůli dojmu jaký na mne udělali nepoužívám a měnit nebudu ;)
      • Nestíhaj. Si vem jak dlouho jim trvá dojít na poštu s výhrou z soutěže, radši se pak o měsíc později omlouvaj a že to pošlou co nejdřive.
    • Co když na ni opravdu někdo čekal ?
  • GTA 5 release date leaked by Microsoft 24.3.2013

    http://www.idigitaltimes.com/articles/14778/20130123/gta-5-release-date-2013-march-24.htm
    • sice to nieje ise...ale microsoft by podla mna neodrbaval :)
  • Obecnej dotaz - mojeID?

    Jak se znovu pripojim pres MojeID sem na games? Vim, ze to bylo z*urvene komplikovany prvne a povedlo se mi to spis nejakou nahodou, ale zopakovat se mi to ted nedari.
    • michelangelo
      Uz vim v cem byl problem - slo o program CCleaner, ktery mi, v jedne ze svych verzi (aktualizuje se velmi casto), procistil PC zpusobem, ze se v prihlasovani nebylo mozne dostat k 'mojeID' prihlasovacimu buttonu. Aktualni verze uz beha bez problemu, jak vidno .)
  • Výsledky THQ aukce:26.6M za Relic (získala Sega), 22.3M za Volition (Koch Media), 10.8M za Evolve (Take2),...

    Nikdo pro Vigil Games? Tak to vypada, ze se dalsi paradni jizdy v pokracovani Darksiders nedockame... Nejsem vylozene fanousek hernich serii, vetsinou koukam na konkretni tituly samostatne, v pripade Darksiders jsem od toho ale nebyl daleko. Skoda preskoda.
  • ringmancz

    Od středy nabídne Playstation Store až 50% slevu na hry ze série Final Fantasy.

    žádný FF ani jRPG jsem nehrál, kterej díl byste mi doporučili?
    • Nejlépe bys udělal asi s FF 12, což je v podstatě převlečené Star Wars s nejvíce pro-západním soubojovým systémem. FF 7-9 jsou taky dobře hratelné i dnes, jen musíš počítat s blouděním a grindováním, z toho devítka má asi nejdospělejší téma, ač zabalené do nejpohádkovější stylizace. FF 4-6 jsou taky dobré, ale jde o dost old-school hry z (S)NES éry, těžko říct, jestli je to i tvé sousto. FF 1-3 jsou z dnešního pohledu už dost nezajímavé a ani příběh není něco extra, ty jsou jen pro hardcore fandy :).

      No a co se týká FF X, FF X-2, FF XIII a FF XIII-2... Mají docela dost problémů a z mnoha ohledů nejsou až tak zajímavé. 7, 8, 9 a 12 jsou mnohem lepší volby do začátku.
      • ringmancz
        ok, dík za rady, koupím 9, a zbytek doženu později
  • Výsledky THQ aukce:26.6M za Relic (získala Sega), 22.3M za Volition (Koch Media), 10.8M za Evolve (Take2),...

    Nejvíc mi překvapilo co ulovila společnost Koch Media (Deep Silver) a také jsem zvědavý na Segu.Tak tedy sbohem THQ.
  • prudislav

    THQ auction results:

    26M for Relic (Sega), 2.5M for THQ Montreal (Ubisoft), 11M for Evolve (Take-Two), 22.3M for Volition (Koch Media)... 500k Homefront (Crytek), 5.8M for Metro (Koch Media), South Park for 3.2M (Ubisoft)
    No bids for Darksiders (Vigil) :-(
    • ucho
      na Darksiders 2 dělalo i THQ Montreal ne? jak je to s licencí na tu hru?
      • prudislav
        licence na Darksiders půjde do "Chapter 11", takže to pak může koupit kdokoli. Lidi z Vigilu už jsou nabíráni jinam. V případě THQ Montral vím jen že P. Desiles jde zpět pod křídla Ubisoftu :-D
        • Do prd e le. To znamená, že už se stěží dozvíme příběhy dalších jezdců a finále hlavního příběhu. *13*
  • Singleplayer Dead Space 3 bude dvakrát větší než v Dead Space či Dead Space 2.

    To je co za údaj proboha? 2x širší tunel? 2x vyšší stropy?
  • Xbox

    Co vy na to? Pravda? Zní to hezky :)
    http://gamesnews.cz/upravene-specifikace-noveho-xboxu/
    • Hanzales
      Pokud by to byla pravda, trošku se z toho stává pc (dvě jádra na OS) :) Každopádně pořád to bude mít výhody architektury konzolí a optimalizace her na ně. Taky asi začínám tušit, proč se po Watch dogs nějak slehla zem. Pokud by ta hra (jedna z mých vůbec nejočekávanějších) vyšla až na novou generaci, tím tuplem bych do té krabice zase šel :) Hlavně jsem zvědavý na nástupce GT5 a Forza4 i když na to si ještě asi dlouho počkáme :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit