Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrzavy mastny kluk :) dobra reprezentace na E3 Cesi domorodci *1* *1* *1*
    • zabil
  • Udělám si volný večer/y a všechno poctivě skouknu a sečtu, když si s tím dáváte takovou práci. *4*
  • MS konference je v 18,30
  • Nejhorší na tom je, že i kdy by si poslat nějakou humanitární pomoc, tak přijedou na korbách vládní vojáci pomoc seberou a dál se střílí do lidí za Evropské peníze. *10*
    • To by mne zajímalo proč to tak zevšeobecňuješ, všude to není jako v Black Hawk Down... Ta problematika je dost těžká a věř že kolonialismus evropských zemí tomu moc nepomohl...
      • No, když pomineme belgické kolonie, kde to opravdu bylo docela krušné, tak se v koloniích měli rozhodně lépe než dnes.
        • Tak Belgický kolonie bylo peklo.... Ale Německý co si ta pamatuji na tom nebyli taky moc dobře (Rwandu nakonec mám pocit přebrali Belgičani od Němců )... Jinak máš pravdu.. Taková Rhodésie je na palici :-(
  • smejki
    vrtá mi hlavou, proč je v nabízených videích Zeitgeist *8*

    EDIT - předtím to bylo na YouTube *3*
    • Abys nezapomnel, ze ne vsichni cele dny sedi u pocitacu, hrajou hry a pisi po forech jak sou nektere hry nahovno, jak je vsechno drahy a podobne. To co vsechno mas, mas na ukor tech ostatnich ze tretich svetu. Se podivej na spektru obcas bezi takovy dokument jak mladi briti jezdi do jihovychodni azie a drou tam tyden treba na ryzovych polich za smesny vydelek, ktery utrati na najem a jidlo. Nekteri vydzri tak pul hodky prvni den a jsou zrali na prasky.
      • smejki
        Takže světová ekonomika je hra s nulovým součtem? A já si pořád říkal, co je na tom Zeitgeistu tak geniálního!
      • Chceš tim naznačit, že jen protože se někdo má hůř bych měl bejt spokojenej s tim co mám?
        Tak s takovou bych to opravdu daleko nedotáhl.
        • Spokojenej být nemusíš, to se dnes ani nenosí. Stačí aby sis vážil toho kde ses narodil....
      • Azie je vedle Mordoru?
      • Co mají společného rýžová pole s herním průmyslem? Proč se na to vůbec ptám, to je jak na idnesu....? *10*
      • Jj o tom jsem slysel. Prej akorat berou mistnim praci a paradoxne to veci akorat zhorsuje.
        • Vsechny tyhle multikulturni civilizacni ptakoviny situaci tretiho sveta jen zhorsuji... vubec nejhorsi jsou akce typu "nakrm si sveho cernouska" atd... :)
          • To je tak pořád se jim v Africe snaží zvyšovat životní úroveň díky tomu se tam rodí víc dětí jenže potom se všichni diví jakto že tam pro všechny neni dost jídla. Nejlepší je nechat je ať si to tam vyřeší sami.
            • A to pockej az si kazdej african a cinan bude chtit utrit zadek toaletakem :o)
    • Kryptofasisticke spiknuti spojenych organizaci Zidozednarske svetove vlady a.s. a Neomarxistickych salonnich komunistu sro. ... :-)
    • Fakt je, že vyhublé dětské ručičky docela ostře kontrastují s přepáleným herním fesťákem, do kterého zahučí každoročně miliony dolarů. Možná Google/Youtube chce, abychom se zamysleli ;)
  • angry racek is angry!
  • Dobrý den redakce. Smím se zeptat na jakem molu to pánove Grygar a Poláček natačeli ? A bude každy natočený videoblog v 720p ? Za odpovedi děkuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit