Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jiři grygara
  • me ta hra nebavi
  • takova blbost a to ani nemluvim o tom videu stim unboxovanim takovou blbost muzou natocit jedině magoři..
    • Tak co tady do rite jeste delas?!
  • Super hra, fajne vidko, mohlo byt dlhsie.

    Otazka je ale jasna, kde sa daju nakupit take masky, konska hlava je celkom popularna dlho, ale te ostatne take bezne niesu.

    http://www.youtube.com/watch?v=3HQshGnjpo0
    http://www.youtube.com/watch?v=UgXM7ivgYTo

    Skvela hra, skvela muzika, skvela sylizacia, skvely gameplay, psychopaticke scenky a pribeh, vsecko. 10/10. Masaker jak svina.
    Vrazdit tupe stato po stovkach v novom CoD je onicom, rozmlatit par pixelov o podlahu, upne ina uroven.
  • Black_Hand
    hura, lukas videorecku na HM udelal! i kdyz jsem doufal v trochu experimentalnejsi recku...inu clovek nemuze mit vse. ty se mi totiz zacinaji zamlouvat cimdal tim vice, pac nikdo jiny (alespon co ja vim) je nedela :X.

    mozna by bylo fajn sehrat i nejakou scenku, kdyz uz jste to nacali. pacifisticky lukas se probudi v necem, co smrdi hotline miami a scenky jsou vkladany mezi zabery ze hry.

    nebo lukas dela kratke zpovedi na kameru (samozrejme natocene na VHS, pripadne betu). a je krz recenzi videt nejaky vyvoj jeho sameho.
    • jen né scénky!!!!!! doufám, že se tady na games k ničemu takovému nesníží...představím si scénky v gamepage a chce se mi brečet. *1*
      • smejki
        vzhledem k tomu, že už tu máš scénku z hraní FTL, tvé doufání pozbylo smyslu *1*

        ...i když ta scénka vznikla ve střižně, ne na papíře.
        • dpolnil jsem si vzdělání *2* jako do breku mi úplně nebylo vzhledem k tomu, že to vypadalo imrovizovaně. A FTL by zasloužilo alespoň 9/10
          • Black_Hand
            tak navazuje na tradici level tv. ham it up!
    • Kronoss1
      HLAVNĚ ŽÁDNÉ SCÉNKY, PROSÍM, NE! To bylo v GP a stálo to za pytel a tady by to bylo to samé. Nejtrapnější část GP byly scénky.
      • Black_Hand
        ja nemyslel scenky obecne. jde mi o videorecku primo pro hotline miami. se scenkama je problem, ze musi byt udelany rozumnym zpusobem a ne tak [prislovce si doplnte] jako v gamepage. mohou byt klidne i neskutecne "cheesy", ale pokud jsou udelany dobre a zapadaji do zbytku, tak to neni problem. najdi si treba na youtube "angryjoeshow" (a ne, nechci inspiraci tahat odtamtud).

        pro hotline miami bych si predstavoval jen par sekundove. kratky zaber na lukase a v mistnosti se v zornym uhlu kamery vzdycky neco mirne zmeni.
    • a pak si se probudil
  • Ahojte lidicky předem se omlouvám za off topic ale každé video na gamescz se mi hrozně seká, přitom ty ostatní jedou perfektně. Nemá s tím taky někdo problém? Nebo není třeba si nainstalovat nějaký doplněk?? Mám win7 ultimate. Díky za rady *13*
    • Mně to třeba jede dobře, ale jen proto, že mám hodně rychlý net. Dost lidí tu s tím má problémy, redakce je neschopná s tím něco udělat.
      • stacilo by YT. Nevim proc davno to nestrkaji na svuj YT kanal a davaji to jinam. YT je idealni - prehledny, bezproblemovy, dohledatelny. Odchod
        • Coffin.Corner
          Pusť si, myslím předminulý Fight Club, Petr to tam vysvětluje.
        • Tak si poslechni podcast (myslím 105ka) a dozvíš se to.
    • zmen stránku
  • Mother_of_god
    ďalší dôkaz že brať v úvahu čísla u recenzií je totálne zbytočné a neefektívne...
    • Spíš bych řekl, že často recenzenti neumí s verdiktovými čisly operovat.
  • kubi-wan
    Výborná videorecenze na výbornou hru.
  • Hra me bavila vic nez nejaky crysisy nebo cody, jen mohla mit 2x tolik levelu.
  • To je nuda, já chci kod s 50x antilízingem a nesmrtelností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit