Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    GDS

    Budou přednášky z GDS do Vánoc?

    - Dnešní FC jsem neviděl.
    • blixa
      Budou. Ale je s tim par komplikaci, proto se to cely trochu protahuje :(
      • Snad to stihnete :)
  • Warriosparky

    Sama doma

    Omlouvám se Martinovi Bachovi za dotaz ohledně Minecraftu v dnešním podcastu. *1* Chudák ani nemohl Lukášovi uvěřit, že se na to někdo ptá. Ale když jsem viděl ten chat na Sama doma, tak jsem neodolal *1* *1* *1*
    Pro zájemce: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/212562220600164/chat/3952-martin-bach/ *3*
    • Coffin.Corner
      Taky vám připadly některé dotazy spíše jako provokace ? Prý pětiletý syn a přeje si pod stromeček Silent Hill.... *1*
      • Keyz
        Třeba nějaký intelektuál :)
        Zase je fakt,že jsem hrál GTA I a další hry taky jsem nesplňoval věk.

        Jak tak hodně lidí neřešilo co jejich děti hrají.Kámoš vyprávěl jak hrál GTA I a jeho otec na to koukal.Pak prohlásil Usama Bin Ladin a odešel.Sice byl již starší ale stejně.
        • Myslim, ze vekovou hranici jsem nesplnoval ani u jedny hry co jsem jako malej hraval. A dost me to poznamenalo :)
    • risa2000
      Diskusi k pořadu sama doma jsem si s chutí přečetl *3* . A oceňuji tuhle aktivitu, byť nejsem cílová skupina. Aktuální heslo klubu rváčů to potvrzuje *1* .
    • blixa
      Chapu a omluvu prijimam :))
  • Corvus

    Metro: Last Light

    Z Metro: Last Light jsem čím dál nadšenější. Docela bych uvítal rozebrat tuhle věc v podcastu. Na cca 12 min. videu je docela dost k vidění (viz níže). Třeba do takové Bažiny bych tedy fakt reálně vyrazit nechtěl :) Celkově to vypadá velice dobře. Jedna technická: ty dvě diody na mířidlech u většiny zbraní, které se teď v mnoha hrách vyskytují - to má nějaký reálný základ? Mě to tedy přijde vyloženě rušivé a nedokážu si představit, že by to v reálu při míření nevadilo. Jinak videopreview zde: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EYSiiDnHSiE
    • Ty "diody" jsou například optická vlákna, chemické cosi.. http://bit.ly/WomO9B, http://bit.ly/Won6xb a nevím co ještě. A ano je to naprosto normální a naopak to při míření pomáhá, vždyť si uvědom, že né vždy máš výborné světelné podmínky! Ve tmě uvidíš ledatak exkrement a né mířidla. :) Opravdu to nejsou diody, to ti nesvítí do oka jako nějaký laser. :)
      • Corvus
        Aha! Díky za info. Já military hry (či střílečky) prakticky vůbec nehraju, takže mě to ve videích vždycky překvapí. Díky za info.
  • Luke
    Přátelé, Fight Club 109 budeme vysílat ve středu od 16:0? a hostem bude Mikoláš Tuček.
  • Corvus

    GamePage

    Tak Game Page nakonec bude. Prozatím se vrátí ve zbrusu novém grafickém kabátku ve formě online pořadu na Youtube (bez moderátorky Máši, která je vytížená jinými projekty) a protože se nebude předtáčet měsíc dopředu bude každý díl reagovat na aktuální herní tituly. Návrat na televizní obrazovky je stále v jednání... Kdo se těší? Je vám to jedno nebo si myslíte, že má Game Page v TV smysl?
    • Pokud se to ponese ve stejném duchu jako starý GP (tedy laciný vizuál a trapný fórky), tak mi to bude upřímně u řitě.
  • celoush

    ignorování

    Zdravím, v posledním podcastu jste řešili ignorování trollů v komentářích .... tak jako se ověřilo, že nefungují občanské registrace či facebook (ala novinky a idnes), tak se ověřilo, že nefunguje ani snaha o ignorování *3*
    • janchor
      Funguje ve smyslu, že fóra nejsou zaplevelený hádáním se.
      • celoush
        v ideálním světě, pokud by se to dodržovalo, by to možná fungovalo... a pak idea potká realitu a je zle *4*
        • janchor
          Na tom nemá co fungovat nebo nefungovat - pokud se nereaguje, fóra tím nebobtnají. Trolling sám o sobě je samozřejmě věčnej.
          • smejki
            ale ono se reaguje... z toho pak plyne nevyhnutelný stav - zahnojený diskuse.
            • celoush
              Výzvy o ignorování už čtu několik let všude možně a efekt to téměř nikde nemá stejně jako ty registrace ve které jsem kdysi sám mylně vkládal naděje.
              Jen pro doplnění: “Don’t Feed the Trolls” Is Bad Science.
            • Viktor_H
              Myslím, že je to lepší. Spoustu provokujících příspěvků, které by dřív rozpoutali diskuze obludných rozměrů, zůstává bez odezvy...
            • janchor
              No a na to nereagování apelujeme v podcastu. That is all.
  • Kojima je zamestnanec Konami. Dokonce je to sef pro game development a prez nej jdou vsechna rozhodnuti o financovani projektu (a tedy na kterych se bude pracovat). Herni divize Konami si nevede dobre a zuzili svoji produkci jen na zajistene projekty (Metal Gear, Castlevania, PES, ...). Myslim, ze Phantom pain je s velkou pravdepodobnosti novy MGS a zrejme se jedna o planovany podtitul petky. Odpovidalo by to jejich stavajici strategii vytezit ze zavedenych uspesnych znacek maximum. Propagace byla sverena agenture, ktera se soustredi na tvorbu viralnich kampani. Do lozi na VGA mely pristup jen zastupci firem, ktere na akci propagovali svou produkci nebo se jinak primo podileli na organizaci akce (a financovani). Kojima a dalsi zastupci Konami meli vyhrazenou lozi (byli i k videni na zaberech z akce). Propagovala se i nova Castlevania.
  • HADAT se NEHADAT se ????

    Proč se hádat? abychom nasral sebe a své okolí ? To že se Lukáš s Pavlem hádali minule , bylo dosti nepříjemné , rád koukám na fight club ale tohle se mě osobně nelíbí , kdyby stesi to vyříkali před nebo po tak je fuck ,ale né před kamerou , takhle to vypadá jako že vaše EGA jsou vetší než vaše penisy. Takže pokud nechcete ztrácet diváky tak se na ty hádky vybodněte . I ten host z toho byl špatnej , stačí že se tady hadaj všichni v chatu ,
    • Viktor_H
      Píšeš, že je ti 30. V tom případě jsi musel "přátelských hádek" (totiž hádek, které nevznikají z pouhé nevraživosti) zažít spoustu. To se totiž stává, když mají diskutéři k danému tématu vztah. klidně i kámoši nejlepší. Jistě, můžou nahodit falešný poker-face, a např. v různých talk-show, oficiálních debatách apod. se to tak i děje, ale o tom Fight club není. Naopak, myslím, že spousta lidí je rádo, že povaha podcastu je neformální...
    • lamentuješ tu nad normalnou ľudskou vecou ako 10ročný fagan nadtým, že mu mama nekúpila zmrzlinu. Hádka patrí k životu, volá sa to Fight Club a výmena názorov len dobre prečistí vzduch.

      Si vypočuj zostrihaný záznam a vyriešené.......to so starších podcastvov s Danom Vávrom musíš mať nočné mory, čo?
    • ringmancz
      já myslím že to byla normální výměna názorů, akorát že Lukáš měl vypito big shocku, tak měl trochu víc energie. navíc se to jmenuje Fight Club a kdyby všichni se vším souhlasili tak by to byla trochu nuda, ne?
      • Co hlava to názor , to víme . A taky víme jací kluci jsou , že ten má raději to a ten zas to .......atd. Ale aby se hádali o HOVNĚ a ještě přitom po sobě házeli hovnama tak to si myslím do fight clubu nepatří , a bylo by na místě vyjadření samotných aktérů co si o tom myslí . Jestli to bylo na místě nebo ne .
        • janchor
          To házení mi nějak uniklo a obecně mi ta debata přišla poměrně důležitá, ostatně i proto jsem se do ní pustil s takovou vervou. Tolik za svoje ego, který nerado ostrakizaci jinakosti.
          • každej se bránil svoji pravdu , a jako výsledek bylo to házení hovínek , raději bych viděl debatu kde emoce nejsou tolik vidět , jak pak si mám asi udělat obrázek o debatě kde dva nerváci prosazujou svoji pravdu. Taky sem občas nervák a proto taky nelezu před kamery , dnešní televize je výmaz mozku pro populaci téhle planety , dívám se na fight club proto že se to právě lišilo od TV a bylo vidět že to klukům svědčilo ,ale co předvedli to mě mrzelo , nikoho neurážím nikoho uplně nenávidím jen mě to prostě mrzelo toŤ vše.
            • Bohemund
              Starej juzek, mladej juzek, to je je celkem fuk. Juzek je prostě juzek a juzkem zůstane. A tuším, že na to zaměstnání nemá vliv.
            • mimochodem je mi 30 mám praci , a nejsem malej Juzek kterej si tady něco kompenzuje , jen sem chtěl říct svůj názor na tu hovnohádku , a kdych je chtěl vidět tak se koukám na TV. a né na fight club , nevím jestli jste mě uplně pochopili ,ale myslím to dobře , FIGHT CLUB je FIGHT CLUB nééé TV!!!!
            • každej se bránil svoji pravdou .
  • slabý podcast 5/10, jediný dobrý vtip Starcraft bačkory od Lukáša...vlastne ten to aspon trošku zachranuje...

    Rozhodne to už chce viac Drdu....
  • Robotron3
    Jéé debata o kvalitách diskusí. Podle mě nikdy nepadne uplně ta nejdůležitější věc. Lidi, kteří se pohoršují nad kvalitou diskusí, by možná měli zkusit zlepšit diskuse tím, že dávají kvalitní příspěvky a ukazují tak ostatním, jak se to teda má dělat.
    • načo i tak nás zachvílu Izrael všetkých zotročí cez pôžičky a média*5* *15*
    • Jéé až jsem se s toho málem rozbrečel :)
      Jinak mě až na pár vyjímek nepříjdou komentáře na gamescz zas až tak špatné. Nevím jestli jsem málo náročný, ale pokud se neřeší provařené tituly jako WoW, Cod apod. tak je diskuze celkem podnětná a většinou kdo příjde se zajímavým názorem, tak mu i inteligentně a zajímavě bude odpovězeno.
      • 13_11
        Málo náročný jsi: nejen „vyjímek“ tě prozradilo.
        • Ale jo čárky mám taky rád. Špatná gramatika nemusí nutně znamenat, že člověk vyšel s dozorem ven, viď dvanáctko. Každopádně budu si tě pamatovat, už vím do jaké skupiny patříš.
    • Amylee.Anderson
      Toto je kvalitní příspěvěk!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit