Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peter Moore oznámil, že se s novým dílem Medal of Honor již nebudeme setkávat každý rok. Hráči si prý...

    "Hráči si prý nepotykali s autenticitou a kritici dávali menší hodnocení než si hra zasloužila" LMAO
    • Se klidně po*er *1* , ale je to tak. Hodnoceni hry je ubohé, ale spousta horších her a někdy i mnohem horších má hodnocení o dost vyšší. Čím to? Všichni se svezli na hate vlně a myslím, že i zdejší redakce. Hra to není dobrá, ale to COD5-8 taky ne (poslední 9ku jsem nehrál) a dostávají 8-9/10.

      Btw Medal stejně nevycházel každý rok.
      • Je vidět, že většina lidí ani neví, co LMAO znamená. Ve volném překladu: "Poseru se smíchy". *16*
        • Co znamena LMAO samozrejme vim a ten tvuj volny preklad je opravdu hodne volny. Zajimave ale je ze vetsina lidi nevi co doopravdy znamena LOL.

          BTW. Puvodne jsem chtel ale napsat ROFLMAO...

          http://images.wikia.com/uncyclopedia/images/b/bb/Roflmao.jpg
      • Mno vzhledem k tomu, ze predposledni MOH mi nesednul a ten posledni jsem nehral, tak tezko muzu soudit jestli znamky, ktere posledni MOH dostal, byly opodstatnene... Me spis pobavil ten zvast o autenticnosti.
  • Peter Moore oznámil, že se s novým dílem Medal of Honor již nebudeme setkávat každý rok. Hráči si prý...

    *1* *1* Tak tohle uz je zoufaly...
  • STEAM konečně nabízí The Elder Scrolls V: Skyrim (včetně datadisků) už i v našem regionu.

    Huráááá
    • Peter Moore oznámil, že se s novým dílem Medal of Honor již nebudeme setkávat každý rok. Hráči si prý...

      To najskor znamena ze GOTY mame za dverami, huraaa pre vsetkych co si nekupili samotny Skyrim vo vianocnych zlavach :)
  • EA prý nepovažuje WiiU za NextGen konzoli.

    To snad nikdo mimo PR Nintenda *1*
  • Malleth

    Tearaway

    Výbornej novej trailer na hru Tearaway od tvůrců Little Big Planet, pro PS Vita

    http://www.gametrailers.com/videos/ivgg2l/tearaway-gameplay-traller
  • montatatana

    EA potřebuje ještě chvilku času na doladění Fuse, místo v březnu tak vyjde až v druhém čtvrtletí tohoto...

    Spíš na zrušení :))
  • STEAM konečně nabízí The Elder Scrolls V: Skyrim (včetně datadisků) už i v našem regionu.

    Jinymi slovy konecne poslali ty kreteny z Cenegy do p*dele a zaradili to do nabidky. Pozde panove, uz jsem davno nekolikrat dohral "non-Steam" verzi. Vase blbost, kdyz moje prachy nechcete, tak je nedostanete.
    • Celou dobu to blokovala pro východní Evropu sama Bethesda, těžko říct proč...
      • Pochybuju, ze by se Bethesda sama pripravila o penize. Blokovala to v Britanii, protoze ji tam kamenni prodejci a velke retezce pohrozili, ze stahnou fyzicka media z nabidky. To ve stredni Evrope nehrozilo. Takze se spis domnivam, ze za to muze fakt Cenega, aby lidi dinutila kupovat jejich lokalizovane verze. Ale jak uz jsem psal, at za to muze kdokoliv, je to kokot, protoze prisel o me (a verim, ze nejen o me) penize.
      • ucho
        mně Bethesda na můj dotaz odepsala, že s blokováním nemá nic společného...
        • Ale u psaní vypadali takle http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc5nsxngRa1rfq0ndo1_500.jpg
          • ucho
            ti z cenegy určitě :)
  • zx_spektrum

    Podle amerického senátora Lamara Alexandera jsou hry větším problémem než zbraně.

    Umlátit DVDčkem! Vidlák z Tennessee holt nikdy neviděl hru.
    • snad tihle idioti už brzo vymřou...
  • STEAM konečně nabízí The Elder Scrolls V: Skyrim (včetně datadisků) už i v našem regionu.

    Úúúúž? *15* Teď už mně možů tak akorát políbit pr*el... a o půlnoci, až nebude nával. *2*
  • Stáhněte si základní hru onlinovky Stronghold Kingdoms a získejte StrongholdHD zcela zdarma! (thx Vrook)

    Díky za tip, ale po celém umorném snažení to napsalo, že je to jen pro US občany .. takže *12* *16* Pokud nekdo ví jak na to , tak to sem napište ... díky
    • Stáhněte si základní hru onlinovky Stronghold Kingdoms a získejte StrongholdHD zcela zdarma! (thx Vrook)

      Vypnil sem Emerickou adresu, ale nevidím, odkud mám stáhnout ten bonus ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit