Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ha nebyla by to Česká ale Československá, pak všude by byla rudá hvězda, a všude vojáci v zelených kabátech rusky mluvící. A proč ? Pač jsou Amíci zasraný negramoti.
    • Nadávej si na koho chceš ty ignorante... Ale nejdřív si zjisti kde je Montréal a že leží ve frankofonní oblasti, aby jsi zas neudělal Fópa... BTW Ubisoft je mimochodem původně francouzská společnost.
      • x_ander
        Sice s tebou naprosto souhlasím, ale když už někoho obviňuješ z ignorantství (byť oprávněně), tak si zjisti, jak se píše "fópa", zvlášť když mluvíš o Francouzích. Aby ti pak někdo nevyčetl, že se faux pas dopouštíš sám...
        • Promiň, ale tohle je trošku přehnaný. Jedna věc je být úplně mimo a druhá věc je vyjadřovat se žargonem *4* ...
          • x_ander
            JJ, však já s tebou naprosto souhlasím. Jen mě to trošku praštilo do očí... no hard feelings..
            • Ok *4*
    • smejki
      Copak víš o Severní Dakotě?
      • Tak třeba já o ní v tento okamžik vím akorát to, že existuje a je někde na severu *1* . Ale pokud bych v ní chtěl dělat nějaký level či celou hru, neváhal bych a věnoval pár dní či spíše týdnů studiu internetových zdrojů neoficiálních či polooficiálních (wiki, blogy Severodakoťanů, místní zpravodajství), ovšem také oficiálních (hledal bych portály tamní vlády, policie) a samozřejmě bych se věnoval i studiu klasických papírových knih (historie, zeměpis, demografie, kultura). Na konci tohoto rešeršérského a studijního maratonu bych toho o Severní Dakotě věděl více, než většina Severodakoťanů. -------- Prostě pokud se ve hře objevují koncentrovaně prvoplánovité předsudky, jedná se o selhání vývojářů jako intelektuálů (resp. pro mně je to jenom potvrzení toho, že většina programátorů jsou jenom omezení fachidioti) a též o systémové selhání firmy, která měla toto třeba formou nějakého speciálního týmu pracovníků ošetřit (čili by měli disponovat několika poradci s kvalitním humanitním vzděláním z různých oborů, kteří by fachidiocii programátorů korigovali).
        • smejki
          tak je to správně. Takže?

          Takže jde o špatně odvedenou práci odpovědných osob ve studiu a je silně ignorantské a ubohé to generalizací svalovat na "negramotnost zasraných Američanů" (Odhlédneme od toho, že Ubi jsou Frantíci a Montrealci jsou Frantíci, co si můžou zajít do lesa a potkat při tom medvěda)
        • A ty jim všechny pracovníky navíc zaplatíš? On totiž pracující chce za práci peníze ale to budeš vědět až za pár let.
      • otázkou je, co o Severní Dakotě ví třeba takovej průměrnej Texasan *1*
      • Alespoň vím, že tam žijí Američani (kvůli poloze tam asi nebude moc Hispánců ani černochů) a ne Francouzi s Indiánama protože tam kdysi žili.
  • Sr_Lobo
    No tak si vzpomeňte na kvalitní zpracování Prahy v posledním MW3, kdy čeští odbojáři, které namluvil jednohlasně polák, střílejí radši do vzduchu jak nějací mudžahedýní a eště k tomu v ulici jménem "Staré zámecké béedits" *3*
    Mně osobně to teda vůbec nevadí a jsem rád, že tam ta Praha vůbec je!
    • Nejlepe zobrazená Praha je v Metal gear solid 4.
      • Psychotic
        Myslíš jako dystopický policejní stát se stanným právem, kde se ulicemi plíží vojáci z odboje a třínozí roboti? :-D
        • Ano už znám tvou odpvěd: Žijeme ve svobodném a pravním statě. Taky bych chtěl mít ještě takové iluze.
          • Ale copak, zapomněli jsme si vzít prášky?
        • No MGS4 se odehrává v blízké budoucnosti ale čechy jsou už policejní stát dnes.
          • Psychotic
            Nepřeháněj :-)
            Edit: Odhadls mou odpověď poměrně přesně :-)
      • teda v rámci her
    • Magister_Peditum
      A samozřejmě legendární nápis na zdi: "Nebudeme zemřít!" *15* Osobně se divím, že Brazilcům nevadila hra Max Payne 3, kde to občas vypadalo, že v Sao Paulu není jediný nezkorumpovaný policista a Max vystřílel polovinu města. *15*
      • Když s projdeš na netu reakce Brazilců, resp. obyvatel-bloggerů Sao Paola, tak se dozvíš, že to realitu vystihuje celkem dobře. A stejně tak filmy Tropa de Elite.
      • No bohuzel to je Brazilska realita (alespon v Riu) ale Max urcite nekomu vadil toho bych se nebal :D
    • Cha, to je v pohodě, co taková praha v SoF 2...zlatý MW
      • Tjn tam jedina ceska vec byla vlajecka na ramenou vojaku a restaurace Polivka :D
        • Byly tam české nápisy a hlavně "Polévka" bylo tajné heslo pro obsluhu, aby Johna Mullinse dovedla dozadu, kde měl připravenou výzbroj. Holoto jedna nevzdělená! *15*
          • Pamet mi uz tolik neslouzi :D
  • Mother_of_god
    AC 4 by sa kľudne mohol odohrávať na Slovensku, presnejšie Luník IX..to by bolo pravé preverenie hráčových schopností v boji o život :D
    • Magister_Peditum
      To by byl už spíš survival horor, něco mezi Resident Evil, Silent Hillem a Dead Spacem. *15*
      • No oproti favelám v Brazilii by to asi furt byla oblast plná lásky a přátelských NPC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit