Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dík

    Dík Black_Handovi za link na přednášku Lukáše Codra na FELu, co dal do chatu pod podcastem.

    Je dobrá a hodně informativní.
    • co tak ten odkaz hodit i sem? :)
      thx
      • Black_Hand
        http://slideslive.com/w/38889788
        • Corvus
          Heh, Čočík mě překvapil... Má mařenu jak svého času Romero :) Díky za link.
        • Keyz
          Dík.
          "V těch hrách je ta Čína 5 let před zbytkem světa"

          Neviděl jsem to celé,ale tohle je teda výrok.
  • Luke

    FC#111

    Přátelé, dnes začínáme v 17:00 a hostem bude Honza Olejník.
    • ringmancz
      už to není Volejník?
      • Luke
        Jeho jméno je Olejník.
  • Black_Hand
    hej hola, jsem zpet z dovolene :). musim rict, ze byl opravdu zazitek poslouchat fight club na ceste v dodavce v pochybnem stavu pri prejezdu z mexika do guatemaly :P.

    hlavne kdyz byly docela zajimave.

    a ve 109ce vypada lukas pomalu jak david bowie :P.


    a btw: co zkusit blip.tv? co ja vim, tak tam se prakticky neflaguje. presunulo se tam uz par lidi co sleduju.
    • Amylee.Anderson
      Chtěla jsem ti teď napsat a zeptat se, jaký to tam bylo, ale raději si to poslechnu, až bude zase nějakej sraz :)
      • Black_Hand
        jj, to uz by bylo trochu moc offtopic :). jen jsem chtel rict, ze jsem neumrel, a ze jsem poslouchal.
        • Tak snad příště.
          • Black_Hand
            poslu ti pak pozvanku na pohreb. aspon tam bude sranda.
  • podcast 109 pořád nevidim na YT, dočetl jsem se tady že jste měli nějaké technické potíže. Podařilo se to napravit?
    • janchor
      Podařilo, vyšel na "sousedním" účtu: http://www.youtube.com/watch?v=1XGCGU8wvm0
      • dík
  • janchor
    Resuscitujeme starou techniku, do půl hodiny snad pofrčíme živě.
    • Re: janchod

      Díky za tip z podcastu Waking Mars je opravdu pecka. *2*
      • Nechapu co na Walking mars vidi, to ted zkousim na PC a nejak me to nezaujalo :) ,jako neni to spatny ale takovy 5/10, zatim sem nenasel neco cim by me to zaujalo (Chapter 4)
        • Re:

          Možná, že to ve mě probouzí trochu nostalgie. Má to skvěle postavenou atmosféru na dialozích i prostředí, kde ponoření do světa se stylovou grafikou chytne a nepustí. Je to jedna z mála indie záležitostí hodící se spíš na tablety, které mě na PC strašně baví. Navíc je to to moje výroční 500stá hra na steamu.
    • Přes own3D?
      • janchor
        Snad přes vlastní stream, teď to zkoušíme rozjet.
  • martyEF

    kde sledovat

    Ahoj, na games jsem nováček a začal jsem sledovat Váš podcast Fight club, vždy se dívám až na záznam na YT o víkendu, mohu se zeptat kde Vás mohu sledovat živě? Díky.

    martyEF
    • janchor
      Během vysílání visí stream v článku na hlavní stránce Games. Obvykle se vysílá ve středu od čtyř, dneska pojedeme od těch sedmi, takže před sedmou by měl být článek online.
  • janchor

    sváteční podcast

    Dneska se ve staré klubovně srazíme před sedmou, abychom po sedmé mohli vysílat. Držte nám palce!
    • Amylee.Anderson
      Jupí, stará klubovna :)

      Update 1, 19:37: Nejupí?
  • Preed
    Chcel by som sa spytat ako je na tom AC fight club special,tusim ste hovorili,ze do vianoc by to malo byt,ale uz to bolo relativne davno a odvtedy som ziadnu informaciu o tom nezaznamenal,dakujem za odpoved.
    • Luke
      Zcela na rovinu přiznáváme, že do konce roku se skutečně nestihne. Snad v lednu...
  • Amylee.Anderson
    Šťastné a veselé, Čerchmanti!
  • jesusek

    FC 109

    Bude videozáznam z posledního podcastu?
    • Luke
      Bude. Měli jsme technické problémy při uploadu, ale už je vše vyřešené a dnes to snad vyjde.
      • jesusek
        Paráda. Dík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit