Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoro free-to-play? *1* Jak muze byt neco skoro zadarmo?
    • Autor tim zcela ocividne chtel rict,ze to neni klasicky F2P model jak je dnes vniman hraci(tzn. neco malo mas zadarmo a zbytek dokupuj a plat a plat). Hrani je zcela zdarma bez omezeni. jen si musis koupit hru(ve slevach se da sehnat doslova za hubicku)
      • Jo, ja to pochopil. Ale stejne to zni divne. To je jak kdyby ti rekli v autopujcovne, ze to auto muzes ridit kdikoliv chces a zadarmo...jen si ho musis koupit a jestli tam chces radio tak si ho dokup *1*
        • Ja te plne chapu. Me jen prijde divne tve nacasovani *2*
          Absurdita zvana Free to Play,za kterou se vetsinou plati vice nez pri mesicnich poplatcich,je tu uz nejaky rok. Ale mozna jen nesledujes MMO scenu *7*
          • MMO scenu sleduju tak nejak z dalky. Kazdopadne jsou hry co jsou Free to Play a pak jsou hry co o sobe tvrdi, ze jsou Free to Play ale pokud si nezaplatis vetsinu veci tak si ani neskrtnes. Stejne to nemeni nic na tom co jsem rekl *5*
  • Byl jsem v bete a hra me nejak neoslovila mozna spatny vyber postavy .Jediny,co me chytlo byl Pribeh.
    • Dej tomu sanci, beta je prece jen porad beta :) A od bety se to posunulo o velky kus dal *4*
    • Ve hre neni mozne si vybrat spatnou postavu. Maximalne vzhledove. Tak nevim jestli jsi hru jen nepochopil,nebo jd eo trolling
      • I kdyz v bete byly moznosti omezene. Nevim v ktere fazi jsi hral,takze mozna..
        • Nejspíš reagoval na vzhled. Pravda, tvorba postavy vzhledově mě taky moc neoslovila, není možný zvolit ani jinej typ těla než "šlachovitej týpek s absurdně vyrýsovanýma svalama". V betě to prý bylo ještě horší, ale ani teď ty možnosti prostě nejsou moc rozsáhlý. V porovnání s takovým EVE Online se Secret World v tomhle ohledu prostě vůbec nechytá (i když, pravda, na EVE v tomhle ohledu nemá asi žádný MMO, ty možnosti jsou tam neuvěřitelný).
          • No az budou postavy v Eve hrat hlavni roli, vsude poskakovat, bojovat a oblikat si na sebe kde co, tak pak asi muzes porovnavat Eve a TSW *5*
          • Tvorba postavy nedavno dostala mirne vylepseni. A navic si muzes postavu zmenit kdykoliv ve hre(kadernik/plasticka chirurgie)
            Me osobne se postavy v TSW libi. Vytky mam jen k oblicejum. Udelat si peknou tvra je opravdu problem

            A EVE? Ano. postavy vypadaji krasne,ale v EVE jsou(bohuzel) modely postav totalne k nicemu
  • takze kdyz jsem zakoupil pri launchi a pak neprodlouzil predplatne, tak mam tu moznost taky? i kdyz zrovna ted nevim co mam hrat driv...

    spousta akci na GoG, HumbleBundle, Steamu a casu malo....
    • Everyone who has purchased (or will purchase) the game can now enjoy the full game without being required to sign-up for a monthly fee. This means that all of the heralded story-line and all of the game content available right now can be played as you please without requiring any additional payment.
  • Jsem pro. I kdyz zrovna ja mam LIFETIME( a pocitam ze nekteri ''lifetimeri'' muzou byt nastvani). A neni mi prilis jasne kdo si ted predplati hru za 15 EURO,kdyz bonus do ingame obchodu ma hodnotu 10$ a krome nej (a slevy v obchode)vlastne nic mesicni predplatne nenabizi.
  • fizola
    Prave mi konci predplatne WoW, neplanujem obnovit, chcel som prejst na Guild Wars 2 prave kvoli jednej platbe a hotovo a teraz aj secret world, bude tazke rozhodovanie po novom roku :D
  • je to totany neoptimalizovany shlt nikdy v zivote ani korunu za to
    • Hra urcite neni perfektni, ale vsechno funguje jak ma. Nic mi nepada, vsechno se mi nacita dobre. Jedine s cim se hra pere je vybalancovani PVP, ale na tom se pracuje a ja myslim, ze uspesne. Nevim, jaky zkusenosti mas ty, ale ja jsem spokojeny.
    • Nauč se prosím tě nejdříve psát.
      • a ty si daj facku retardko pointu si pochopil a tvoj lowflame na gramatiku nikoho nejebe *8*
        • a já mám pocit, že jo :)
  • Systém kup originál a pak hraj zdarma se mi moc líbí, tak by to mělo být :)
    • Nebo naopak. Plať jen za čas, který hraješ, účtovaný i po dnech, když nechceš rovnou celej měsíc. Tak to mají v Koreji u her, co ještě mají poplatky. Žádný kupování hry předem navíc.
  • ucho
    hm, tenhle model už zní rozumněji, tak teď už začínám uvažovat o koupi.
    • holec89
      urcite doporucuju, na aukru se da sehnat velmi levne - 199,- Kc
      • Nemozem nez suhlasit, najlepsie s partou 4och dalsich kamaratov - hra skutocne fantasticke endgame pve *4*
        • Nevim jak endgame pve, ale nedavno jsem to zkusil na par dni na trial accountu a i kdyz ta hra ma svoje problemy (optimalizace nebo treba divne vypadajici efekty), byl jsem z toho dost prijemne prekvapenej. Investigation mise jsou naprosto perfektni, aspon v Kingsmouthu a Savage Coast - snad poprve jsem u MMO musel fakt premyslet. A libi se mi i nezavislost vzhledu postavy na gearu. A system skillu, kdy je u buildu potreba hledat synergie mezi asi deseti ruznyma tridama utoku, debuffu atd. je naprosto brutalni - par dni mi trvalo nez jsem se v tom zorientoval, ale pak jsem u utilit na tvorbu buildu stravil peknych par hodin zkousenim ruznych kombinaci.

          Na tehle hre je ohromne sympaticky, ze se nesnazi slepe kopirovat WoW jako to delalo treba SW: ToR, ale jde svoji vlastni cestou. O to vic me prekvapuje, ze to vydalo zrovna EA - ti nejsou zrovna povestni svou ochotou riskovat a inovovat.

          Jedinej problem je, ze jsem se zarekl ze EA uz nedam ani dolar... kvuli tomuhle predsevzeti jsem si TSW nepredplatil, ale kdyz ted zmenili platebni model, jsem dost na vazkach.
          • Tak EA to vydalo,ale hra byla ve vyvoji jeste pred tim nez vedeli kdo ji vyda. A FUNCOM snad uplne u kazde sve hry ukazal,ze se neboji novych vod. Obcas jim to nevyjde,ale tim vice je to sympaticke

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit