Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z konce Brotherhood mi běhal mráz po zádech :)
  • to vypada za Animus zacal provozovat Microsoft :D
  • To vypadá jak když z toho chtějí udělat Portal. Škoda, mě se v tý renesanční Itálii docela líbilo.
  • Spades
    No tak prej toto je poslední díl série, tak doufám, že budou i další Assassins Creed hry :/
    Konečně bych si chtěl zahrát v Americké revoluci, kde by AC padlo jak prd*l na mísu.
    • samozřejmě, že bude další AC hra, tohle je jen poslední díl s Eziem, pak by měla nastoupit nová postava...
    • Cajk
      Jako že bys tam zabil britský prasata a kamarádíčkoval se s Melem Gibsonem?
  • Cosi
    Já chci, a to velice, aby konečně dotáhli nastavení dabingu tak, aby desmond Mluvil anglicky a Ezio Italsky. Hrál jsem to v italském znění, proto že jsem v Itálii a tam se mluví italsky, ale když jsem vystoupil z Animu co se nestalo Desmond, američan jak dvojtej cheesburger mluví zas italsky. To pánové chce zlepšit.

    Sakra proč jim to nenapsat osobně, že jo. Jdu hned do toho.
    • Spades
      Ezio mluví anglicko-italsky, protože to animus Desmondovi překládá. Bylo by nelogické předpokládat, že Desmond - americký barman - bude umět italsky, španělsky a nějakou tu arabskou hatlamatilku z jedničky.
      Taky bylo řečeno, že né všechny jazyky jsou 100% přeložené. Prej se máme těšit na ruštinu :D
      • Tak to se mame na co tesit... Poslouchat ty uduseny opice *6*
      • Cosi
        Chápu co myslíš, takhle to bylo řečeno už v prvním díle a máš pravdu, ale já chci jenom rozdělení Ezio - italština, Desmond - angličtina, Ältair - co já vim
        • Cajk
          Altair měl anglickej přízvuk normálně, protože tehdy jakoby promlouval skrze Desmonda, resp. jeho řeč byla Animusem překládaná do američtiny - AC 2 - odklon od tohohle jednoduchýho vysvětlení - proč? To nevim. Asi jim přišlo zajímavý nacpat tam ten trapnej taliánskej akcent, netušim., nebo se někdo z tvůrců zapomněl podívat na wiki k jedničce. Můžeš bejt rád, že sme zatim nehráli za nějakýho Wilhelma, to bys teprve viděl co by s tim dabing studio provedlo:))
  • Amylee.Anderson
    Huahaggrrlllhhhaaaa!
  • Dexter_CZ
    Upřímně mě hraní za Desmonda nadchlo maximálně ze strany příběhu, ale co se týče skákání, lezení (popřípadě toho trochu boje), tak mě to moc nepřitahuje. Prostě klasika Altair a Ezio - Desmond moc ne...:)
  • Inu moc jsme se toho tedy nedozvěděli *4*
  • Mahcake
    Nemohu se dočkat jaký překvapení na nás chystají.

    Jinak ten portál mi trochu připadá, že by to Desmonda mohlo "přesunout" do světa Adama a Evy z videa "The Truth" v AC2, že by to mohla být "The Path" jak říkala Juno. Ale asi moc přehánim.:)
    • Cajk
      V jednom rozhovoru řekli, že The Truth prozatim nechaj plavat, protože by to dost jednoznačně určilo směr franchise, což z pochopitelnejch důvodů zatim udělat nechtěj. Nezbejvá než čekat:)
  • Prosím Vás nenapíšete mi někdo shrnutí konce ACB??? Já už na to mám slabej počítač a novej budu mít až koncem roku a určitě nebudu chtít bejt pozadu s ACR Děkuju předem
    • Cajk
      SPOILER Alert borci
    • neboj, AC:R vyjde (listopad 2011 pro konzole) určitě zase o pár měsíců později na PC (teda aspon doufám), takže stihneš dohrát AC:B :) jinak souhlas s MidnighT.. Brotherhood vypadá stejně jako dvojka, jen má lepší nasvicení a snad jen lepší obličeje, jinak je to totéž..
      • Joha
        A preco dufas ze PC hraci budu musiet znova cakat pol roka dlhsie? Najprv sa vyhovarali na DRM vyvoj, pri Boŕotherhood na optimalizaciu (ta im vysla, Brotherhood slape lepsie ako AC2) a co povedia pri AC:R? Eziovi musi narast brada aby to na PC vyzeralo dobre?

        Kriste pane...
    • hele ale jestly si rozjel dvojku tak rozjedeš určitě i bratrstvo mě jelo dokonce líp než dvojka
    • Mahcake
      Zkus se kouknout na youtube, tam určitě budou "ending" videa.

      Jinak abych shrnul to nejduležitější. Na konci Brotherhood najde Desmond "Apple of Eden", které Ezio ukryl v "hrobce" pod Colose-em. Desmond jablko sebere a najednou se zastaví čas. Přitom k němu mluví bohyně Juno z tzv. "Ti kteří přišli dříve" neboli "První civilizace" a říká mu, že toho ví velice málo, že ho musí vést. Juno Desmonda začně ovládat a nakonec Lucy probodne a řekne "The Path must be opened. The scales shall be balanced." (to si snad každý přeloží sám).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit