Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BelaJBB

    hm

    Levelovanie je oproti jednotke nevyvážené.
    • Tak neleveluj a Scoruj !
  • První vlna her na konzole nové generace prý bude vypadat podobně jako Crysis 3, říká Crytek.

    Na začátek dejme tomu ale později očekávám větší nářez, když porovnám 10 let starý HW s tím co má být teď.. výsledek tomu teda moc neodpovídá.
  • ucho

    Sony věří, že má Playstation 3 před sebou ještě dlouhý život.

    ale jo, proč ne. koupil jsem ho teprve nedávno, ale počítám, že mi nejméně dva roky bude vydatně sloužit, spíš tři (pak asi většinu věcí už dohraju :) ). když na to budou vycházet stále nějaké hry, tak to při životě udrží klidně i 10 let... vizuální stránka her mi zcela dostačuje.
  • Šance, že se úrovňový strop v Borderlands 2 tento rok zvýší je stoprocentní.

    Už bylo načase.
  • EA odmítá, že by hráčemi nalezená možnost získat v Dead Space 3 neomezeně zdrojů byla bug - opravovat...

    Takže vlastně oficiálně uznali, že ty mikrotransakce jsou dojička neznalých. *15*
  • vlastik.plaminek

    Hra Ride to Hell je pravděpodobně ještě stále ve vývoji.

    Střík do textilu. Už jsem vzdal všechno doufání a ono přece.
  • EA odmítá, že by hráčemi nalezená možnost získat v Dead Space 3 neomezeně zdrojů byla bug - opravovat...

    "hráčemi"??? to jako fakt? :D
  • 3. giveaway na GmG :)

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/strategy/unstoppable-gorg/
    • *2* Tak si říkám co že mi to uteklo v akci ..... a Hele právě nezastavitelný GORG .... a 15 minut do konce akce ....:D Díky
      • jeste bude jeden http://blog.greenmangaming.com/2013/02/the-grand-playfire-gmg-giveaway.html
  • Velitel Shepard se v příští Mass Effect hře neobjeví.

    To je jasný už tak 2 roky. Článek je o tom, že nechtějí 'dalšího Sheparda', tedy dalšího neohroženého zachránce galaxie, který si myslí že spása leží ve spodkách členů jeho posádky.
  • V DICE se prý nemluví o nových WiiU projektech, jen o WiiU projektech, které byly zrušeny.

    Zajímavá volba předložky *12* ...
    • hele, todle mě zajímá :) co ti na tom přijde zajímavý?
      • Takhle to zní, jako kdyby se mluvilo o studiu DICE. V diskuzi se ale mluví o DICE sumitu, takže mi "V DICE..." přijde prostě divný. Když už tak: 'Na (sumitu) DICE.'
        • pravdu díš, pane! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit