Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od někoho kdo defacto šéfuje Blizzardu slyšet, že PC je malá platforma s tím kolik mám WoW a StarCraft 2 hráčů, to mi příjde jako hodně špatný vtip
  • battlefield 3 podle videi si koupim cod je porad sami i kdyz mw 3 vypada lip nez predchudce. battlefield 3 ma silnej multiplayer nez cod a to je v dnesni dobe dulezity. a rikat ze cod vyhraje podle toho kolik lidi si vyhleda na googlu to neznameta ze si to ten clovek koupi, ja si taky hledam hry abych vedel jak vypadaj ale a ni si je nezahraju
  • Nejsem nijak zvlast velky fanda BF3,ale doufam ze tento klaun skonci nekde pod mostem jako zebrak,pac to co predvadi posledni roky s COD mne jako hracskeho fanouska urazi,a ne opravdu mi nestaci tisic let stary engine a x-krat jiny scenar. *9*
  • To bude zase flame.
  • Blizzarde blizzarde...s takovyma deb..lama jsi se dal do kupy
    • Blizzard je taky plnej kokotů, tu jednu hru(SC2), co vydají za jedno stojetí a pak stejně stojí zahovno je docela síla. Blbečci jsou jak v Activisionu, tak v Blizzardu a Bioware už taky EA začíná posílat do pekel. Jediný značky, co tu ještě za něco stojí jsou Bethesda a UBI. CD RED bych taky rád řekl, ale zatím mají venku jen 2 hry...pak jsou tu menší studia...
      • Preed
        Ako mozes cakat,ze ti niekto bude pisat normalny nazor na post kde napises,ze SC2 je na hovno,moze to byt tvoj nazor,ale kazdopadne sa mylis.Treba sa veci pozerat trochu objektivne,nebudem tu obhajovat SC2 je to uplne mimo a aj tak by to nemalo zmysel.
      • Ethy
        A co VALVe ? Nebudem se teďka bavit o STEAMu a tak, ale z hlediska vývojáře, taky vydávají parádní hry :), jen ta situace L4D1+L4D2 byla taková divná, ale jinak VALVe můžu :)
      • Kdyby jste místo těch mínusů, radši napsali koment, chci znát Váš názor.
        • kostejnesmrtelny
          Některý "příspěvky" si prostě racionální reakci nezasloužej. Tvůj patří mezi ně.
      • Nezapomeň na Rockstar Games *3* Zatim vydávají jednu pecku za druhou.
        • nebo Valve...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit