Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cest praci :). Mam 3 klice do beta weekendu 4 takze jestli někdo hral třeba 3 a chce si ještě potáhnout level tak se mi ozvete na skype nick : Dzehenuti.
  • Zajímavé, ale potom magickém moru bylo největší a vlastně skoro jediné přeživší město jen jedno - Baldurova brána.
  • Graficky to vypada velmi pekne,nicmene ja chci nejakou HIGH-TECH scifi hru. Absolutne zadna takova neexistuje,natoz tak MMO. I kdyz na druhou stranu.....tak napr.Fallout 3-postapo je spise nahledem do 60-70 let minuleho stoleti, s nekolika novodobejsimi zbranemi. EVE online-jedine skutecne scifi na trhu,ale zase jen pro uzkou skupinu lidi. Ja chvci bojovat na zemi a ne jen letat. Anarchy Online-kvalitni scifi rpg,ale engine a grafika uz je hezky dlouho za zenitem. Mass Effect nezminuji. Nnei to ani MMO ani freeform RPG. atd...Zapomel jsem na nejakou scifi hru?
    • http://en.wikipedia.org/wiki/The_Precursors_(video_game) - toto by mělo stačit. Jinak se chystá Warhammer 40K Dark Millenium, což bude MMO, které by se Ti mohlo líbit.
  • dalsi tuctovka ,ktera se stejne ztrati v zaplave tech fantasy her
    • bmarg
      Taky to vidim stejně, že za poslední rok vyšlo přemnoho FANTASY her.
      Docela mi vadí, že ještě nevyšla žádná pořádná hra z období první světové války, nebo i ta druhá světová se už taky moc nedělá. Teďka samý fantasy, fantasy.. krváky, hnusáky, pár scifi kousků a samý tunelovky z blízké budoucnosti (Crysis 2, MW3 atd)
      • Presne tak, autori si asi mysli ,ze cim vice goblinu do hry daji, tim bude vetsi uspech a defakto je to porad totez v blede modrem, bez spetky napaditosti .

        Apropo kdybych mel vsechny tyto hry hrat, tak den by musel mit alespon 100 hodin :)
  • Nemůžu si pomoct ale ten trailer na mě působí naprosto stejně jako trailer na jakoukoliv další novou hru. Asi sem před tímhle neměl číst tu kritiku nových her, o pár článků vedle *1* .
    A z toho co sem koukal na ostatní články (Na výběr budete mít z pěti tříd Fighter, Wizard, Cleric, Ranger a Rogue, z konkrétních ras jsou zatím potvrzeni jen lidé, trpaslíci a elfové.; Už dopředu se počítá se stažitelným obsahem, který rozšíří nabídku tříd o klasiky typu Paladin, Barbarian, Monk nebo Bard.) to na mě nepůsobí zrovna nejlíp (jemně řečeno). Plus výběr místa, opět Letohrad, nebyl snad pod Letohradem v prvním NWN jen jeden "dungeon" s portálem do zdrojového kamene Prastarých? :). Prostě omg...
    • Hra Neverwinter je postavena na čtvrté edici DnD, ve které město Neverwinter prošlo obrovskou proměnou, bylo téměř zničeno a je přestavováno. Navíc se hra odehrává 100 let po NWN2 a při tom všem se tam mohlo změnit ledacos.
    • Neverwinter je celkem velké město. A ono už se ví, kam se v rámci příběhu (pokud nějaký vůbec bude...) podíváme?
      • V některém ze tří článků co se tu potulují snad byla zmínka o podzemí Letohradu, ale byly to nějaký těžce předběžný informace z konce minulýho roku..
        • Aha. Hm. Pokud to je pravda, tak Cryptic nezklame a udělají ze sebe idioty.
  • No ne, snad z toho neudělají klon D&D Online...
  • Vypadá to opravdu mastně a slaně zároveň:) Index očekávání 8/10. Poněvadž to studio co to vyvíjí moc neznám:)
  • To vypadá super o.O
  • pochopil jsem spravne ze to nebude uplne cistokrevny MMO ale spis jak predchozi nwn s hodne rozsirenou online strankou kdyztak me vyvedne z omylu... jinak vypada to zajimave
    • no asi to bude mít styl nwn nez má nove daggerdale.
  • Škoda že zvolili město Neverwinter(Letohrad) .Ja bych zvolil spise Waterdeep(Hlubinu) anebo Suzail.Škoda že Bioware neudelají dalsi Neverwinter Nights nebo Obsidian.Škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit