Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozdíl od místních mudrlantů konzoli mám a je naprosto skvělá. Drtím na tom emulátory, ale i PC hry v gamestreamu jedou naprosto plynule
  • aha takže k pc si musím ještě dokoupit tudle volovinu,super takže přijdu o 3d zvuk a krásnej obraz na 24-26 monitoru a stejně si nic nezahraju protože když nebude pc stíhat tak mi to nepojede ani na tomhle.Za ty peníze co to stojí si raději koupím novou grafiku a mužu zase hrát nové hry...tramtadadáá vítěz největší pičoviny roku
  • Mě osobně tahle konzole velice zaujala už jen proto že v tom je android a mužu si zahrat hry co už mam koupene tu, kdy jste přišli s uplně novou konzoli a hnedka jste meli stovky her zadarmo na Gplay atd . Streamování her z PC ja jsem nadšen mati si potřebuje udělat něco na PC okej no problema prostě si to nahodim na konzoli a hraju dal dalši plus HDMI vystup nahraju film pichnu do tv a koukam nepotřebuju nic jineho Nebo to mohu použít jen jako klasickej ovladač. Jsem zvědav jaka bude cena ale tohle si stoprocentně koupim
  • Vubec se mi tohle zarizeni nelibi,mluvi se o tom jako o nejake super uber novince pritom na tom nic prevratneho neni.ano ma to herni klavesnici za cenu priserneho vzhledu a urcite I mobilita pristroje neni nic moc,tegra 4 super vec az nato ze vyvojari her vzdy odserou optimalizaci na tegru ,dalsi vec je ze nvidia ma potize vubec najit nekoho kdo tegru 4 pouzije takze bych rekl ze se to rozhodne zlepsovat nebude,ale co temer ze vsech her na android sem Mel pocit ze nejsou uplne a taky nejsou tak tedy se zacali panove ubirat smerem cloudu ale umi tento pristroj neco co muj tablet s tegrou 3 nedokaze?
    Neumi svim zpusobem je to naprosto zbytecny pristroj.
    Jedine v co verim jako plnohodnotny zpusob hrani na mobilnich zarizenich je bud tedy ten cloud ale spise jaksi pouzit dotyk jako ovladaci prvek nebo tablet zalozeny na procesorech od intelu prikladem je treba razer edge ale ceny takovych zarizeni jsou dvakrat vetsi nez by mely byt
  • Muzu hrat hry z pohodli gauce s normalnim ovladacem bez obrazovky.... protoze mam na te VELKE obrazovce co je pred gaucem zapojeny PC / konzoli......... Nevim k cemu je tahle vec........ ale koupi si ji opravdu malo kdo
  • finchcz
    ve videu zminuje, ze je "super tired" a ze nechce sedet u kompu. ja teda kdyz jsem "super tired", tak jdu spat, nebo delam neco, u ceho absolutne nemusim vykazovat nejakou aktivitu, nebo drzet pozornost, coz hrani drtive vetsiny her vylucuje :)
  • Grifus
    Jestli to mysli vizionarsky do budoucna, ve stylu hraju kdekoliv ve meste pres internet na svem pc, tak trosku predbehli dobu. Jinak me to dvakrat neoslovilo a nevidim v tom velkou budoucnost...
  • Xcomik
    Mě se naopak tenhle handheld velice zalíbil při představě že si mohu zahrát hru kterou mi rozchodí PC na tomhle málem krasavci je něco co beru jako hlavní věc naopak android osobně považuju jen za třečničku na dortu. Jestli tahle mašinka bude umět stream i přes net tak je to pro mě asi jasná koupě. Jelikož jde internet dopředu dovedu si to představit v rozsáhlejším měřítku. Tohle je víceméně handheld pro Pcčkáře a tak si zas musím říci že jsem rád že jsem vždy dal přednost grafické kartě od Nvida než od ATI protože jak je vidno peníze moje (a pochopitelně nejen moje) dost dobře zůročili ve vývoji.

    Jestliže má třeba hráč hrající na Sony Playstation 3 možnost mít Vitu proč bychom mi Pcčkáři neměli vlastní handheld spolupracující s našemi počítači to osobně beru za velký plus a palec nahoru pro Nvidia
    • No, Stream přes net. Problém je, že na to by byl potřeba alespoň 4 Mbit upload, ideálně alespoň 8 Mbit. A to má málokdo :-(
      • conflig
        Málo kdo? Kdo má internet od UPC Tak tam je standard 60Mbit Down (dnes už vlastně 100Mbit za stejné peníze) a 5MBit up (dost nepoměr :) ale na stream her to stačí. Chvíli jsem tak jen přes Gaikia dokud to ještě šlo.

        A k tomu streamování.. tak to už jde i na normálním smartphonu přes Onlive
    • tak pokud by to pojali takhle a clovek moh stremovat svoje PC pres net tak to by nebylo zly
  • ringmancz
    a ještě zaplatíte víc za elektřinu
  • Mahcake
    Nevidim v tomhle budoucnost.

    To streamování je fajn, ale dělat konzoli na Android hry? To se mi nezdá jako dobrej nápad. Když chce člověk konzoli do ruky, tak ať si koupí PSP nebo Vitu, a když na něco občasného, tak už rovnou smartphone s větším displejem či tablet, vyplatí se to víc. Tohle je přece jen za tu cenu, prosim vás, zbytečnost kromě toho streamování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit