Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jolly59
    Vypadá to teda dost děsně. Jednička je pro mě pořád nejlepší díl série, dvojka mi přišla o ničem. Nemám rád, když se to snaží bejt ultra-hyper-cool for teenagers *9*
  • po zhlédnutí jsem zas o pár mozkovejch buněk chudší, musím si začít ty videa vybírat *15*
  • dvojku som si kupil na Xbox, pretoze som chcel nejaku coop strielacku a RE5 som mal uz prejdene :) ano, necakal som od toho nic, ale dolezity bol coop, kvoli ktoremu som hru vlastne kupoval....a s kamosom sme sa skvelo bavili, taktiez hrala ulohu aj spolupraca a komunikacia :) ak by to bol single, tak to beriem ako dalsiu nudnu strielacku, ale takto nie...mozno dam sancu aj trojke, ak si najdem znova cas :)
  • Hmm banda skejťáků mě bohužel ke koupi nepřesvědčí, kor když vypadají že jsou věrnýmy zákazníky nějakého dílera
  • Kdyz vidim vzdycky nejakej gameplay FPS nebo TPS hry s ovladacem, tak si vzdycky rikam, jak to nekdo muze hrat bez mysi. To mireni jak s tim lita sem a tam, je to hrozny. Ja mam ovladac (hlavne na indie a zavodni) a samozrejme jsem fps a tps zkousel, ale hruza, jak kdybych se snazil psat levou rukou, okamzite jsem mel nutkani to zahodit. Docela konzollisty obdivuju ze hrajou takhle "handicapovane".
    • je to hlavne vec zvyku koukni nejake videa z black ops 2 na youtube, jsou tak rychlí a presni ze jsem myslel ze je to z pc.
      • Mno oni to dost často řešej pomocí fragfx apod...I když dá se zvyknout na joypad. A v případě Army Of Two to u telky s kámošem byla zábava. Singl bych hodil do koše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit