Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A recenze 5/10. LoL... . Games.cz ? Opravdu sem si i na chvilku myslel ,že máte trochu rozumu.
  • Nevíte jestli ve hře bude čeština?
    • Lokalizace: S českými titulky
  • Keyz
    Jsem zvědav na městečka,baráčky autíčka :)
    Mám raději když vidím velké složité město tak jsem zvědav jak tohle bude fungovat.
    Radost s toho,že hodně budov má dle videa malé požadavky mně dost mrzí.Pak mám asi ihned jadernou elektrárnu atd.
    Pochybuji,že zde budu řešit problémy s rozpočtem jako v minulém díle kde snaha byla nutnost.
    • Pro mě zas byla nutnost půjčovat si hned od začátku :). Problémy s rozpočtem řešit můžete a nemusíte - záleží jak se postavíte k plánování města. Jakmile začnete hned od začátku budovat velké bulváry, tj. drahé silnice, můžete se poměrně rychle vyčerpat a peníze je pak nutné si půjčit. Zase ale můžete rychle vyrůst. Když začnete malými silnicemi, budete růst pomaleji, přirozeněji a bez půjček - a navíc půjde město i lépe plánovat.
      • HELLER
        Už se na tuto hru těším a pojedu si tou možností pomalejšího růstu od "vesnice" :)
        Času na hraní bude dost, tak si pak každý den něco málo postavím a postupně budu rozšiřovat.
        Už aby vyšla, nutnost být připojen na Internetu mi nijak nevadí a neomezuje.
  • Na nové SimCity se těším hodně a ani to neustálé připojení k netu mě ani tak moc netankuje. Nicméně ale při sestavě Tomb Raider: Collector's Edition, StarCraft 2: Heart of the Swarm Collector's Edition a Bioshock: Infinite Ultimate Songbird Edition vycházející v rozmezí tří týdnů už na SimCity prostě nevyšlo... Takže později.
    • Tak ti prosim za dva tri roky nebrec, ze ti EA vypla servery a sve Sim City si muzes strcit vis kam.
      • Problémy obvykle řeším, až nastanou -- je to dobrý způsob, jak neskončit ve cvokhausu z přemíry domnělých "problémů" -- a počítám, že tou dobou už budu mít SimCity nahrané natolik, že mě to snad ani _tak moc_ mrzet nebude.

        I tak díky za upozornění. *6*
        • Aha, takze dle tve logiky na silnici jezdis jak prase a to, ze jsi nekoho naboural nebo prejel resis az po tom, co se to stane? Velice divna logika...
          • Analogia hodná fakt silneho uvažovania... kam na to chodíte...
        • jsou lidi kteri problemum predchazeji tak se na nej nezlob a uzij si je *3*
          • Takže tvrdíš, že mám nechat SimCity ležet a nechat si ujít potenciálně zábavnou hru jen proto, že někdy, bůhví za kolik let, EA vypne servery? Ok, máš právo na svůj názor, já ho budu respektovat, ale řídit se jím nehodlám.
            • vlastik.plaminek
              Jenomže FIFA vychází pomalu jak Blesk, takže ti vypnou jeden ročník a hned máš k dispozici druhý (pokud si ho teda chceš koupit).
            • Za kolik let? Naposledy vypli FIFU 2011, to jsou podle mne necele dva roky. A vis, co je nejhorsi? Lide jako ty, co kdyby tam byla nutnost dat pred spustenim hry vzorek DNA, sejmout otisk prstu a sitnice, tak s tim budou souhlasit, protoze si prece nenechaji tu hru utect... Hlavne nam tu pak nebrec, az bude nove Sim City, stejne jako tohle, jen s jinym dodatkem ci vyssim cislem a s nim ti vypnou servery, protoze se musi to nove prodat.
      • Nevypnou to dříve, než vydají Simcity VI, byli by sami proti sobě.
        Navíc stále existuje varianta, že před vypnutím Simcity V serverů vydají patch na OFFLINE mod.
        • ten patch bych taky uvital, ale u hry navrzene pro online hrani je sance na vydani skoro nula. To by vyvojari museli prekopat a odladit velkou cast puvodniho kodu. A protoze z patche nekouka zadny zisk, pochybuju, ze by zlaty lidicky z EA schvalily vyvoj neceho takovyho.
          • no při hraní když se přeruší spojení se serverem, tak se jenom napíše, že se nelze připojit k serveru, ale hra běží normálně dál, takže offline mód podle mě není zas tak nepravděpodobný... samozřejmě je tu stále ten faktor, že jsou to, bohužel, EA *1*
  • Nejak mi neni jasne jak to bude v pripade ze vsechna sousedni mesta hraci opusti a nebudou je rozvijet co ja pak s tim?
    • Jakmile hráč město opustí, vývoj města se zastaví - jaksi zamrzne, tedy město ani neupadá, ani neroste, ale všechny služby, které poskytovalo nebo přijímalo běží dál.
      • no prave moje mesto se bude rozvijet kazdy den a sousedi zamrznou na miste... *10*
  • to bude provar...
  • walltar
    Mě jediné co mrzí je ta nutnost připojení k internetu. Pro mě a můj internet to znamená, že si tu hru nezahraju protože by mě prostě lagovala. Nebo bych musel hrát jenom po desáté večer a ráno tak do oběda. Stejně jak sem měl problémy s diablem 3. A pokud zrovna stahuju nějaký seriál tak se musím rozhodovat mezi hrou a stahováním. Díky tohle vážně ne. Nemám zájem o sociální prvky ve hře jako je Sim City takže jediné co by mě to přineslo jsou problémy. Vážně mě to mrzí, protože SC4 sem si užíval.
    • Toho připojení k internetu bych opravdu se nebál, dostal jsem se do bety a povolilo mi to hrát i když vypadly servery (pouze to napsalo, že servey jsou offline a když mě to po hodině vykoplo, tak se mi nezobrazil nick). Jediný problém při výpadku serverů vidím v případě hraní multiplayeru jelikož meziměstské výpočty se prováději v cloudu, no tu možnost ale v betě vyzkoušet nemůžu...
    • Chapu te. Taky me to stve. Ale hra by nemela lagovat(pokud nehrajes MP samozrejme). Taky neverim tomu,ze stahovani ti nejak muze ovlivnit kvalitu hry a lagy. Na modemu snad nehrajes.
      Jedine ze by jsi mel nekvalitni pripojeni se ztratou dat
      • walltar
        Mám wifi a přes den mě laguje všechno. Je na síti moc lidí a je to přetížené. optické kabely se tu začínají pokládat až teď takže alternativa není. S diablem sem měl stejné problém ... ping někdy i 900ms a hra byla nehratelná. Tak do měsíce budu mít jiného wifi providera, ale nevím jestli se to zlepší. Sim City je jedna z her co sem chtěl koupit, ale bojím se abych nezjistil, že to prostě nepojede.
        • Mam taky Wifi(uz mnoho let) a neni problem. Sdileni 1:6. I kdyz vsichni jsou online,jede to porad vyborne. Pokud mas ale nejakeho amaterskeho providera,tak s tim moc nenadelas(vystridal jsem celkem 4-5 firem nez jsem byl spokojeny). Podle toho co popisujes ti vlastne nikdy nejel internet tak jak by mel.
          • walltar
            Ono to začalo asi před rokem ... nevím jestli je to rušením, nebo jestli provider něco zpackal. Já u něho zůstávám jenom prot, že nic neplatím. le budu se těhovat a tam by měla být do roka optika tak do té doby musím ještě vydržet u další jíné wifi.
    • Kdyby tvoji souputníci nekradli pomalu každou druhou PC hru, která vyjde, tak by permanentní online vydavatele ani nenapadl. Měl by jsi zvážit koupi zařízení, kde takové DRM není. Více zde - http://spokojeny.blogspot.cz/2012/09/ps3-vhodny-cas-k-nakupu.html
      • A kdyby tvoji souputníci neprodávali/nekupovali originální hry v bazaru tak bys taky nemel chystana omezeni na konzolich... *1*
        • To omezeni nijak neomezi ty co "neprodávali/nekupovali originální hry v bazaru", takze v pohode :-).
      • walltar
        Teď je vhodný čas k nákupu PS3? Chvíli před uvedením další řady konzolí? To si nemyslím.
        • Robotron3
          Teď když teprve vyšlo Ni No Kuni? Kdo nemá, tak teď je ta nejlepší chvíle pro koupi PS3 :)
          • Jako doplněk PC hraní na Sony exkluzivity se to vyplatí, jako náhražka PC hraní nikdy. A Ni No Kuni je parádní. *3*
        • a navic pochybuju ze bez online pripojeni si s novou radou konzoli skrtnete to jer prast jak uhod!!!
        • Prave ta nejlepsi, ty bys nechtel dostat 5000 za neco co uz vlastne nema zadnou cenu? A je to x let stary kram? *5*
      • A kdyby hloupost nadnasela... *1*
  • Odulin
    Ta grafika mi přijde kouzelná..jsem zvědavej, jak to poběží. Těším se.
  • RakeW
    Tý brďo, Honza Horčík!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit