Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra těch trailerů je už milion.
  • BOSS WEAPONS
    http://www.youtube.com/watch?v=6xaWi8SjmO0
  • Ale no tak lidi, přestaňte být takoví morousi. Pokud se vám todle nelíbí tak si počkejte na MGS Ground Zeroes. Já si například MGR koupím a vůbec mi nebude vadit že to je hack and slash a ne stealth. Už jen ty akční cutsceny vypadají v MGR perfektně a pocit z ovládání postavy byl v demu skvělý, (sice se mi PS3 při hraní jednou kouslo což nikdy dřív neudělalo ale co) nemluvě o té perfektní možnosti rozsekat cokoliv jakkoliv.
  • Jaké nové Metal Geary? Dyť jsem tam neviděl ani jednoho,je smutný, že někteří redaktoři nemají ani základní info... *13*
  • neverim, ze muze rozsekat takove velke roboty, co po nem strili rakety a tak...
    • Je to hra. *3*

      A Raiden toho teda dokáže... jak se ukázalo už v MGS čtyřce.
  • Tohle je smutný !!!
    • Erendiel
      Ani ne vypadá to dost dobře určitě do toho půjdu... přestaňte na to nahlížet pořád jako na MGS... hraje se za Raidena a když si vzpomenete na jeho cutscény (např.MGS4), tak už vám leccos může napovědět že stealth není jeho hlavní deviza. Mění se postava a celý gameplay... navíc odehrává se to 4 roky po MGS4 a Raiden má ještě lepší cyborg-armor, takže akce bude dost. Je to stejně jen odbočka v universu ,čili důvod se těšit na další MGS stále je.
  • Pořád mi vadí že to nese jméno Metal Gear, ale na druhou stranu Platinum Games ještě nikdy žádnou špatnou hru neudělali...

    No asi si to koupím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit