Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji moc za ty mody k HL. Tu grafiku a hratelnost na Source engine miluju. Nevím přesně proč, ale ty hry jsou jiné, lepší a fantastické.
    Už jdu na to, nemůžu se dočkat.
  • Kde je Antichamber? Tu prostě nemůžete vynechat!
    • GlaDOS
      Antichamber je logická hra ještě před spuštěním, protože je docela problém ho dát do chodu. Spoustě lidí na Steamu padá. Asi polovině lidí pomohlo nainstalovat physX (i když mají grafiku od Amd), další polovině to pořád nejdede. U takto zajímavé hry to zamrzí.
    • 13_11
      Petr už něco nakousnul samostatně.
  • Xykon
    Nedoporučil by někdo nějakou indie/nenáročnou hru, ve stylu Super meat boy? Jediná podmínka je aby šla hrát jenom na klávesnici a nebylo to Dust force :). Díky
    • 13_11
      Úplně nevím, jak myslíš „nenáročnou hru ve stylu Super Meat Boy“? To mi přijde jako pěkný protimluv :-) Nicméně můj skromný seznam: I Wanna Be The Guy (super hardcore!), KRUNCH, Mutant Mudds, N a N+ (než přišel Super Meat Boy, milovali jsme právě N), No Time to Explain, Stealth Bastard Deluxe, VVVVVV.
      • Xykon
        Nenáročnou ve smyslu, že si ji můžu zahrát v nudné hodině a na pracovním notebooku :)
        Díky za seznam!
        • 13_11
          Jo tak... I v tom případě seznam stále platí. Nemáš zač.
  • supex
    Co se stalo s poslední částí/kapitolou Nezávislého rozcestníku "Zatímco jste hráli"?
    • 13_11
      Bohužel na to už chybí čas.
  • Sauerbraten doporucuju....hraju ho uz nekolik let a nedam na nej dopustit....skoda, ze ta komunita neni zas tak velka a tak se vetsina hracu vejde na dva-tri servery, takze zas tak velkej vyber modu a map neni, pokud nechcete hrat proti botum, ale jinak je to super odreagovacka...
  • Spoléhat se na to co řekne FritzOfTheSS není úplně nejlepší.
  • GlaDOS
    Na Cradle jsem nemálo zvědav. Úžasné zpracování, interaktivita vypadá funkčně, ale trochu se obávám, jestli bude hratelnost zábavná. Námět je zajímavý, takže se zatím těším.
    • alladjex
      Škoda, že nehraju adventury. Nikdy u nich nevydržím. Cradle vypadá krásně se působivou atmosférou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit