Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super podcast, konečne boli vyslyšané prosby o Macuru....vtip s netopýrem nikdy neomrzí, je to sympaťák....nechápem, že Steam nepustí cez Greenlight také výborné RPGčko ako Inkvizítor.
  • Corvus

    Von Hergot

    Pro všechny fanboye, co trpí pravidelnou polucí: http://www.markething.cz/alzbeta-trojanova
    • Keyz
      "Jak se k faktu, že ses stala bohyní českých geeků, jestli to tak můžu říct, stavíš ty?"

      "bohyní českých geeků"
      *1*
    • spoock
      Jelikož Alžběta cílá na jinou věkovou kategorii (12-17?), tak mi je to celkem šumák.
      • Viktor_H
        Alžběta podle mě necílí nikam, prostě si dělá svoje. Že nad ní slintají puberťáci, protože je atraktivní, je těžko její vina. Samozřejmě ji neznám z ničeho jiného než z Fight Clubu a pár dílů Replaye, ale vždycky na mě působila mile a sympaticky a co se týče její sebeprezentace jako nerda, tak ta se mi zdá upřímná.

        A už se hoši na tyhle bulvární vlákna vys*rte...
      • Inquisitor
        Kolik jí vůbec je? Hádám tak kolem pětadvaceti maximálně.
        • podľa herných skúseností a odohratých hier/priemerný geek = musí mať asi tak 9-12 rokov maximálne.
  • Luke
    Mimochodem, FC117 se nahrál v pohodě. (reality check)
  • Mart9

    Dan Vávra?

    Chtěl bych se zeptat, jestli máte v plánu zase někdy do Fight Clubu pozvat Dana Vávru. Vím, že jste si v jednom z FC na konci loňského roku užívali pocitu, že máte hosty domluvené několik týdnů dopředu, teď už ale nastal čas, aby se tam zase Dan u vás objevil *5*
    • Keyz
      Několik měsíců zpátky říkal,že mají ve firmě milestone,tak by mohl říci obecně jak to dopadlo atd..
    • Luke
      Určitě Dana pozveme.
      • Mart9
        Super! *4*
  • Chvapci,s tím zvukem dnes to bylo o prsa.Mikrofony spíš berou funkčnost ohryzku,než hlas z úst.Dalo se to,ale typůvodní mikrofóny byly lepší?..
    • Luke
      Mikrofony jsou záležitostí firmy, která poskytuje AV řešení pro natáčení podcastu. Prý už příští týden by měly být nové, ale nemůžeme to zaručit. Nejlépe uděláš, když dáš vědět i přímo do firmy: http://tv.playzone-firma.cz/kontakt
  • Szabo, Bohonek, Jakl.....vďaka nim a podobným kinderrecenzentom a ich článkom som prestal kupovať SCORE.
  • martyEF

    FC117

    tak jak dnes? Na koho se můžeme těšit?
    • michelangelo
      Cituji: "Pavel jako moderátor, Lukáš jako terminátor, Petr jako deratizátor a Lukáš Macura jako ...náš dnešní host"
  • Miroo_7

    Zdeněk Kratochvíl / František Fuka - film a počítačové hry jako obraz světa

    Docela zajímavý, proč jste vůbec fuxofta ještě nepozvali do podcastu?
    http://www.youtube.com/watch?v=1-8OOjzXjEU&list=WLF653738C26493297&feature=mh_lolz
    • Viktor_H
      U Kratochvíla jsem studoval Presokratiky v prváku na vejšce, načež jsem k němu přestal po pár přednáškách chodit, jelikož mi vyčinil, že chci psát práci na Empedokla, a přitom neumím řecky. *1*
    • Luke
      V podcastu byl ještě v době, kdy jsme dělali hPody na Hrej.cz. Myslím, že se dokonce povedlo udělat z toho dva díly. Do současné podoby Fight Clubu se tolik nehodí - řešíme "horké" novinky a ne subjektivní a trochu ošuntělé pravdy jednoho člověka o herním světě. Samozřejmě se ale zamyslíme nad pozváním Franty, až bude nějaká speciální příležitost (až třeba udělá zase nějakou facebookovou hru, která bude dostatečně šílená na úvodní rozhovor :)).
      • ringmancz
        a co třeba Dave de Sade? ten se zajímá i o novinky podle blogu
        • Luke
          Davida jsme teď měli na Press Start s výbornou přednáškou a určitě si ho rádi pozveme i do Fight Clubu - bohužel je hodně zaměstnaný, takže to chvíli potrvá, než si najde čas.
          • Black_Hand
            takze Mr. Spoiler se vrati? to jsem rad :).
  • spoock
    hurá, konečně nový podcast, snad další týden už bude vše OK
    • Warriosparky
      Agent DžejDýho byl odhalen, tak snad si na něj už daj pozor. *15*
  • Jak jsme se nedavno bavili o ty aktualnosti, tak jsem byl docela n*sranej, ze hned na prvni utery vam vysel Witcher 3. Naštesti to vyřešil zasah z hury ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit