Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně tohle trošku uklidnilo, zas tak ŠPATNĚ to tady nevypadá! *3*
    http://www.youtube.com/watch?v=fH3H8wyYYTg&list=PLL7-7TcGDvLiP2CN1DDxxXsLi2-JRiqDZ&index=1
  • Proboha, tady je zase každej přechytrej až na půdu, a to ještě hra ani nevyšla. Kdo to nechce hrát, tak at to nehraje. Je to tady samej expert na grafiku, hudbu, atd.... *10*
    • Bohuzel neofiko uz vysla :( (co se konzoli tyka)
  • ??? ved to vyzera uplne trapne, napr. tam ked vyskoci alien zo stropu a ten vojacik sa obzera akokeby hladal metlu...no vyzera to na riadny grc. Necudujem sa ze predator sa neangazuje.
  • :) neteste se na to... Mel jsem moznost to videt i hrat na x360 a muzu rict, ze se mi chtelo plakat!!! Grafika cca 4-5let dozadu neco prisernyho, jen atmoska dobra... Na xboxu nejaka beta neb tam chybeli i samply marinaku a headcomu... Jak jsem se tesil tak jsem si zaplakal... No holt Gearbox nikdy nic poradneho nevykouzlil v poslednich letech nebo spis Sega...
  • Luxus *5* http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-25-wii-u-aliens-colonial-marines-is-best-looking-version-because-of-consoles-more-modern-tech
  • Já si nemůžu pomoct ,ale každej trailer nebo gameplay mi přijde hroznej :-(
  • Asi budeme zklamaný, vypadá to, že to na nás budou valit po tunách. Kdo s8al strachy u starýho dobrýho AvP nikdy nezkousne tohle vetřelčí CoD...
  • Jolly59
    No "nedá nic moc vytknout".. Každej kdo hrál jakoukoli hru s vetřelcema přece ví, že ani banda mariňáků si nestoupne doprostřed vetřelčí líhně. Nevim, jestli chtěli ukázat de*ilitu mariňáků, ale takový v týmu teda nechci *2*
    • Jezis vzdyt je to hra. V tom případě řikaš že v každý hře je de*ilita. např: jakej borec by se pouštěl sám do boje proti necromorphum v Dead Space 3 vzdyt ve skutecnosti sam by neprosel ani prvni misí.
  • Magister_Peditum
    Z čeho je ta hudba, ze Social Network?

    Edit: Aha, ono je to v tom textu. *1*
    • jsme slepí, viďte?
      • Magister_Peditum
        Jen jsem si nečetl článek a kouknul na trailer, no. *2*
  • Za sebe říkám, že po dlouhé době trailer, kterej se líbil. Žádný moc akční s*ance, atmosféra a hudba, co fakt sedne! Kéž by o tom stejným byla i samotná hra... *12*
    • Lukyz
      S názorem na trailer souhlasím. Každopádně nad čím jsem se pozastavil je absence krve - má to rating M a když tam mariňákovi projede lebku čelistma tak ani kapka krve a to samé když ho tam probodne královna. Snad to nebude bez krve i ve hře, celkem by to kazilo atmosféru *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit