Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krtecek-GT
    Já se tedy těším, pro zkrácení čekání jsem si koupil Ninja Gaiden, který mě teda dost překvapil. Snad na závěr čekání nebudu zklamaný..
  • ringmancz
    nevíte kde jinde jsem mohl vidět ty oči s třema rukama?
    • ZvacA
      Metal gear solid 4
      • ringmancz
        sice jsem to nehrál a viděl asi jen jedno video, ale asi už to tak bude
  • BoB.2
    V tomhle je Metal Gear prostě jednička.
  • v celku zajmave no... ale trchu hekticke ..
  • Boze kam se podel klasickej metal gear!..Delaji z toho tekkena kriste pane..
    • Jo, pokaždé se musí objevit nějakej hejhula, co nemusí číst a neuvědomuje si, že Metal Gear Rising není Metal Gear Solid.

      Počky si na Ground Zeroes.

      Jo a klasickej Metal Gear je docela prázdná práze vzhledem k tomu jak se série postupně vyvíjela. Jo a ten nejklasičtější Metal Gear vyšel na MSX. k tomu by jsi se nechtěl vrátit?
      • jednou je tam prizvisko metal gear a hotovo...tak at to pojmenujou dementni sekanice pro kreteny ty hejhulo..
        • Seš nádherně butthurtovanej.
        • vlastik.plaminek
          Tak když to má přizvisko MG, tak proč nebyla dvojka za Solido Snéka, ale za chromovou patku? Přece se to jmenuje Metal Gear SOLID 2 (jasně, vím, že se tam objevil, ale jenom jako nehratelná postava).
          • A trojka byla za Big Bosse. Skandál. A Portable Ops a Peace Walker vlastně taky. Proč se to sakra nějmenovalo Bog Boss Gear Not-Solid?
            • vlastik.plaminek
              To už smrdí spiknutím, volej tajnou službu.
        • Možná by chtělo přemýšlet, než začnu psát kraviny a dělat ze sebe blbce ...
  • Demo mi prislo dost divoky, skoda ze to neni na Move, to by se mi libilo vic.
    • Mě ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit