Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Ach to lidstvo...
  • Takže po konzultaci s právníkem mám zvažovat hromadnou žalobu. Já ale doufám že se to obejde bez toho a redakce sjedná nápravu buď formou omluvy nebo náhrady slíbených zlaťáků. Prosím redakci o reakci do kdy bude sjednána náprava. Přeji hezký den. *4*
    • Veskoslav
      Už tu zase otravuješ? Už sis zase nevzal prášky? No myslím, že jde vidět, jak u nás upadá ústavní léčba.....
    • walltar
      Takhle to dopadá, když se někdo snaží na netu vypadat jako drsňák ... většinou vypadá jako deb*l ... a ty chlapče si zářným příkladem.
    • Bych chtěl vidět jak by prošla žaloba na to, že se nějaký web pokoušel udělat dobročinost, a ta nevyšla. Pokud vim tak jediný co si musel udělat je založit účet, ale to je fakt giga těžká a nákladná věc, že to jim dají určitě milionovou pokutu nebo rovnou doživotí :D
    • x_ander
      děťátko kope :-D
    • Bože můj....prostě to nechápu. Některý lidi nechápu. Co to plácáš za blbosti s žalobou? Kvůli čemu? Doufám, že jsi jen attention whore a nemyslíš to vážně. Žaloba....bože můj...
    • Řekl bych, že se spíš stala nějaká programová chyba na straně Heroes & Generals... Potom je pochopitelné, že to Games stáhlo, protože nechcou klamat další lidi.

      Měli to prvně zkusit jestli to funguje, nevím jestli má smysl někoho děsit žalobou. Snaží se dat svým čtenářům nějakou přidanou hodnotu a těmadle reakcema se na to ledatak vykašlou.
  • Také žádné goldy, jen nějaké stříbrňáky, ale to nevim jestli mělo být ono nebo jestli to dostane každý.
  • žiadne tokeny som nedostal a hra letela z disku, to bude radšej hrať DOD, strašná chu*ovina toto, zalagované a na mape samý zmetok
  • Jazz
    Tahle hra asi nemůže mít normální launcher jako každá druhá onlinovka, i ten posranej battlelog je lepší než toto. *10*
  • Klasická games.cz šmelina. Oj*bali vás.
  • Tafaraj
    Žádné "Tokeny" jsem nedostal...Kolik vám nabídli za každého nového registrovaného hráče? ! :)
    • taky nic, ale hra není úplně hrozná ... možná, že až bude hotová, tak to bude i slušně hratelné
      • to samy jsem si bohuzel rikal pred rokem *8* napad vcelku dobrej, ale zpracovani lehce pokulhava
  • Taky jsem žádně neobdržel *13*
  • GAMES-HEROESANDGENERALS-GOLD jsem zadal pri registraci a žádne Goldy ve hře nemám (0). :(. Je tu nekdo kdo je dostal?
  • Pete.palis
    mě to docela baví...na free play hru povedený, jen zvuky by mohli vypilovat ještě:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit