Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor

    #119

    Audio je online.
  • Luke

    FC#119

    Sice v invalidním stavu, ale přece by se měl objevit v průběhu dneška - jak audio, tak video.
    • Draken69CZ
      Co si pod tím "invalidním stavu" mám představit?
      • Luke
        Chybí část rozhovoru.
        • Robotron3
          Co to tam pořád vyvádíte s tou nahrávací technikou? Že se s váma nekamarádí? *3*
          • Black_Hand
            cizi studio....
            • Přesně,zlatá malá útulná místnost,kde podcast nekončil hned závěrečným pravidlem,ale běžel dále třeba nějakýma mimo podcastovejma scénkama nebo nějakým tím pokecem na chatu s tím složením co tam zrovna bylo *4*
            • A co se stalo s technikou ktera byla zakoupena z donate?

              Na druhou stranu tyhle problemy svádět na techniku je dětinské. Chybu muže udělat každy ale přiznat se už jen malo kdo...
            • Mart9
              Mám z toho všeho dojem, že větší zlo, než je studio Playzone, nemohlo games.cz potkat *7*
            • ringmancz
              Tafrob je agent konkurence
  • JosS

    Halo (#118)

    Trošku neaktuálne, ale keďže moja predošlá prosba zostala bez odozvy a je dosť pravdepodobné, že vďaka výčitkám *2* kvôli problémom s podcastom a zvýšenemu pohybu v diskusii, bude tentokrát vypočutá *15* ..
    Nenašla by sa tá štúdia o pokuse aplikovať Halo na trh? hocijaké bližšie info pomôže..ďakujem *4*
    • blixa
      Sorry, nemohl jsem to najit.. Je to tady: http://www.freshmarketing.cz/clanky/uspech-skrze-internetovou-komunitu

      Kazdopadne, je to trochu min zajimavy nez si to pamatuju ;)
      • JosS
        Nejako sme zabudli poďakovať..veľká vďaka aj, keď takto oneskorene
    • Já bych se za postnutí té studie, co sliboval pan Bach taky přimlouval. Bylo by to určitě poučné. Jen se obávám, že zůstane pouze jen u slibů, jak je zvykem. *9*
  • bude alespoň zítra video záznam?
  • Tak právě se mi do iTunes stáhl hPod #370. Fight Club #118pořád v nedohlednu a to ho natáčeli v úterý. Jde vidět, že konkurence je míle před vámi, a to i když máte náskok.
    • zdeeneek
      Na hrej.cz se to posledni dobou celkem rozjelo - libi se mi hlavne, ze delaji videa z hrani her.
      • Určitě.Taky mám raději konkurenci.Tady je to o ničem.Slibujou,dělaj ze sebe machry a skutek utek.
        • Taky mám pocit, že se Hrej po tom rychlym exodu většiny redakce konečně oklepalo. Vidcasty i Let´s play videa jsou super, snažej se, přišli dobrý lidi (J. Bigas, P. Strecker). Akorat maj asi smůlu, že většina čtenářů přešla spolu s redakcí na Games. A stejně jako mě začalo opět bavit hrej, musím říct, že mě opět začalo bavit číst Level.
          • Hrej má super všechno okolo, ale web je hroznej (mám na mysli samotnou stránku, ne obsah). Rád si od nich přečtu recenzi, tématický články a podobně, ale vůbec nemam chuť tam prostě jít kouknout co novýho, jako to dělam u Games
            • Robotron3
              Ne že bych to všechno čet, ale docela obdivuju, co třeba Ondřej Švára na hrej dokáže všechno a kolik toho sepsat :) Jinak souhlas. Donedávna bylo hrej druhym nejošklivějšim webem, teď po redesignu Doupěte už je první. Je to škoda, protože obsah vytváří jinak kvalitní.
        • zdeeneek
          To bych nerekl, ze ze sebe delaj machry. Kazdej web (hrej i games) ma svoje + a -.
        • Dělaj ze sebe machry a hajzl mají na chodbě.
    • Určitě je lepší konkurence.Na ně je aspoň spolehnutí.Ještě tentýž den to maj na stažení.
      • ringmancz
        si běžte něco zahrát nebo dělat něco jinýho. jste tak nervózní z toho, že nemáte podcast?
        • Ano.
          • ringmancz
            tak teď už si klidný, ne?
            • Ano *7*
  • Uz mam abstak! :)
  • Ocelot
    No snad bude ještě dnes. Neumim si představit co všechno se muselo pokakat, že to tak trvá :D
    • Draken69CZ

      ...muselo pokakat...

      Janchor *1*
  • janchor

    záznam #119

    Tak skluz se natahuje a bohužel netuším, jak moc se ještě natáhne, ani to nemám jak ovlivnit. Pardon.
    • filias
      Už jsem se chtěl zeptat jde je. Tak alespoň díky že se na tom pracuje *2*
    • Vyšlem vůbec někdy podcast včas? Od té doby, co jste to přesunuli na úterý, tak jsem to ve středu snad ještě nikdy neposlouchal.
    • Mart9
      Stejně jsem zvyklý čekat vždy až do soboty na video, takže mi tohle vůbec nevadí. Vadí mi ale, že ty video záznamy bývají právě až v sobotu, strašně pozdě to je.
    • Jsem uplne nadseny, jak nadherne neaktualni podcayt zase bude.
      • zdeeneek
        Jestli je tvoji prioritou c.1 aktualnost, tak musis poslouchat live nataceni - to je podcast nejaktualnejsi ;)
        Jinak nevim, proc je tu zase tolik negativnich reakci - nekde se vyskytl problem, je tady napsana i omluva za skluz - takze bych to bral s klidem, urcite to neni schvalne.
        • Mart9
          v podcastu přece neříkají dnešní zprávy, aby to za tři dny bylo neaktuální *1*
          Spíš je škoda, že tam každý týden prosedí dvě hodiny, obětují tomu čas a pak ten díl "zabijí" tím, že záznam přijde až za několik dní. Alespoň u mě platí, že čím déle se objeví videozáznam, tím menší chuť mám si ho pustit.
          • zdeeneek
            Vsak ja taky nikde netvrdim, ze tam rikaji aktualni zpravy - to by musel podcast byt kazdy den. Reagoval jsem mASera, kterej si stezoval na neaktualnost - ze se podcast toci v utery a vyjde az o par dni pozdeji. Nejde teda o neaktualnost zprav, ale o casovej rozptyl mezi live verzi podcastu a zaznamem.
            A mimochodem - ja si na ten rozptyl nestezuju. Jednou za tyden si proste podcast stahnu a poslechnu si ho stejne vetsinou az o vikendu kdy na to mam cas.
            • Mart9
              nechtěl jsem reagovat na tebe, ale právě na mAsera, sorry...
      • Keyz
        Alespoň si připomeneš co se kdysi stalo *3*
    • v poho... nevadi..
      • O,o

        Beztak je to jen proot, že nám to dáváte sežrat, protože se většině v diskuzi pod podcastem nelíbíl ten Afro-rapper.
        • Black_Hand
          tobe fakt slo o to, ze to je rapper? kdyby slo o to, ze nema o hrach co rict (a proste je jen rad hraje od detstvi a rappuje o nich) a byla to proste jenom jeho profilovka, tak to chapu. ale to s tim ze je rapper nebo ne nema co delat.
      • Skluz

        Mě jo, ale co nadělám, *13*
        • smejki
          Oblečeš si koženou zbroj +5 Patience a papuče +2 Good manners
        • janchor
          +1
          • Mart9
            Podle těch mínusů se z Lukáše stal hlavní nepřítel games.cz komunity *1*
            • 13_11
              Je dobře, že je na roztrhání.
  • Kde je záznam :D čekám už pár hodin ... :)
    • janchor
      Taky jsme čekali, až z režie dorazí surovej matroš. Teprve ho tahám.
      • Aha díky za info. Takže to mám čekat až zítra nebo pozdě v noci ?
        • janchor
          Zítra.
  • Kozy
    Tafrob? Dobrej vtip...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit