Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reboot DMC serie

    Tak to video ma rozsekalo http://www.youtube.com/watch?v=3HBzTpddcw0 *1* *1*
    Ale inak uplne vystihuje moje rozpolozenie, nechapem o co sa capcom pokusa *7*
  • Na STEAMu na Vás čeká nepředstavitelný megapack 33 her za 70€ či balíček 15 Doom/Quake her...

    Šmankote, kroťte se. Co je nepředstavitelného na complete packu? A to je na něm mega? Takový počet her nabízí každý druhý complete pack během každé větší akce.
    Navíc podobný pack už byl na Steamu i levněji. A hlavně - z těch 33 her je dost takových, které dneska nikdo nekoupí (kdo by koupil Doom, toho jsme snad všichni uź hráli dost a dost) a dost se to natahuje těmi map packy.
    • ucho
      asi tak, jen proto, že je většina her předražených v původní ceně, to nemusí být výhodné. když z toho člověk vybere jen větší věci, zbyde:
      BRINK, DOOM 3, Fallout 3, Fallout: New Vegas, Quake 4, Oblivion
      To je šest her za 1700,- (zbývající věci člověk bere jako bonus :) ). to vychází na 280,- na jednu hru (a to pouze za předpokladu, že žádnou ze zmíněných her nemám a že mě zajímají všechny). z toho nejméně tři hry z výše jmenovaných lze sehnat samostatně levněji než za oněch 280,-, takže se sleva tak trochu vytratila. (a člověk navíc koupí něco, po čem tolik neprahne)
      ten kompletní pack je výhodný pouze pro někoho, kdo nevlastní prakticky žádnou hru z toho seznamu a nebo pro toho, který bude chtít zahrát i nějaké ty starší kousky. lepší bude počkat na zbývající dny, jestli se neobjeví něco ve slevě samostatně, i když závratné slevy asi předpokládat nelze...
      steam měl určitě už zajímavější akce, které unikly pozornosti. tohle je v poměru cena/výkon drahé *5*
      • MrSanta
        Ale tak není to úplně špatné. Quake IV je na Steamu novinka. Samostatná akce na F:NV taky není k zahození. Lehce mě to hlodá, ale myslím, že odolám a počkám na Vánoce a F:NV GOTY edici.
        • Fallout: NW byl na Direct2Drive nedávno za cca 200,-. A má Steamworks, pokud se nepletu, taže i z D2D putuje rovnou do Steamu.
          Navíc včera Quake pack, dneska Elder Scrolls, přesně jak jsem očekávál. Zítra bude Fallout.
          • ucho
            patrne bude, ale je to procentuálně nevýhodné. i ty Elder Scrolls už dávali mnohem levněji. Fallouti taky nebudou žádná výhra.
            • ucho
              Ursus: myslím, že tak levně ho nedali. tipuji to na 8,5 eur (maximálně za 7,5 eur). což je od současných 12,5 eur slušný rozdíl.
            • To jo. Mám pocit, že Oblivion byl za 3,75€.
        • ucho
          Quake 4 je na Steamu novinka, proto není rozumné ji vzhledem ke stáří hned kupovat. Navíc krabička se dá sehnat kolem stovky (já tak loni koupil). F: NV zní velmi lákavě, ale v současné době je to ošemetné a je rozumnější počkat na tebou zmiňovanou GOTY (kdo vydržel doteď, nějakou další chvilku vydrží). kupující si to musí hodně propočítat, jestli se mu ten pack opravdu vyplatí podle toho, co opravdu chce... a pro většinu lidí to prostě výhodné být nemůže.
      • K tomu počítejme, že Fallout 3 a Oblivion šly sehnat na Steamu dříve snad za kilo každý.
        Zkrátka pack Id Softu dlouhodobě mi přijde jako poměrně nevýhodný, takže mě tohle opravdu překvapilo.
  • Mahcake

    Stejně jako Crysis 2 se zřejmě i RAGE časem dočká patche, který se postará o zlepšení grafické...

    Zdá se mi to? Nebo to už jde s hrami pěkně z kopce....

    Kde jsou ty doby, kdy člověk nemusel nic stahovat aby si hru užil naplno?
    • Pan_Klobouk
      Taky se smeju. Oni uz vlastne predem potvrzuji, ze PC verze bude zase jen (s)prosty konzolovy port. Ale vsechny remcaly radeji predem uklidnuji, ze jako patche budou a grafika se nakonec jeste zlepsi. id Soft, id Soft... neni to ta firma, co si kdysi na grafice a technickem provedeni svych her zakladala?
    • To ne, jen se vydává polotovar, který potom dotváří patche, DLC a modeři.

      Ninjaedit, eh: Já si třeba ME2 nenp Fable 3 výborně užil bez DLC, jen třeba to ME bylo maličko kratší
  • zx_spektrum

    Až do neděle si můžete užívat plnou hru Brink na STEAMu zdarma.

    A taky tam mají velmi lákavou akci k probíhajícímu Quakeconu...
  • ucho

    Hráči, kteří se podíleli na alpha testu Battlefield 3 získají v tšchto dnech k předobjednávce...

    šotek opět v akci *5*

    edit: ten šotek je uličník, ještě tam po sobě něco nechal *5*
  • Hráči, kteří se podíleli na alpha testu Battlefield 3 získají v tšchto dnech k předobjednávce...

    no to jdete do haj*lu... oni se dostanou do ALPHY a jeste dostanou hru zdarma? wtf jako... sama ta ALPHA by mela bejt odmena ... demence
    • Jazz
      Souhlas, čekal jsem na tu píč*vinu 8 dní a stejně me nevybrali *16*
    • Typická reakce člověka, který ví úplné prd o tom, co je to alfa test.
  • Jozef123

    Microsoft si zaregistrovalo ochrannou známku Iron Bridge. Podle názvu to vypadá na strategii...

    Je tam Iron Brigade
    • Cajk
      snad zaregistroval ne:)
  • Microsoft si zaregistrovalo ochrannou známku Iron Bridge. Podle názvu to vypadá na strategii...

    já tam tedy vidim Iron Brigade :)
  • MidnighT91

    Drakensang Online

    O téhle hře někdo před pár dny, když se řešilo Diablo a Path of exile, napsal komentář a měl tam pár mínusů ?? Já mu za ten koment děkuji neboť jsem si řekl, že tu hru zkusím a ta mě už třetím dnem zatrceně baví. Příjde my to jako takovej zjednodušenej klon diabla, původní drakensang jsem nehrál takže je nemůžu porovnat. Oproti diablu je to samozřejmě chabá kopie, ale je to teprve beta a ještě toho spoustu přibude. Jsou tam na výběr zatím dvě povolání, Mágové kruhu a rytíř řádu draka obě mají po 25 dovednostech, kterým postupně ještě zvyšujete level. Váš max level je 40. Nejdřív my vadilo že chybý portály zpět do města, ale zvyknul jsem si na to protože postavička poměrně rychle běhá a lokace nejsou nijak přehnaně obrovské. Opakuji že se všechno bude ještě navyšovat protože jde o betu. takže kdo chcete vyplnit čas než vyjde Path of Exile nebo Torchlight 2 *3* tak tady je odkaz na hlavní stránku rovnou ke screenům a videím http://www.drakensang-online.com/media Už jsem na 20 levlu a pořád mě to bavý... P.S všechno je v češtině včetně questů což není moc častý...
  • Warhammer 40,000: Space Marine prý nabídne 1,8 miliard jedinečných vzhledů postav.

    miliard? WTF?
    • smejki
      32bitová barevná paleta má cca 16miionů barev. při aplikování na dvě postavy s obměnou jednoho geometrického prvku už se dostáváme na 32 milionů kombinací... a to uvažujeme jen o postavě, na které lze celkově změnit jen jedna barva a jeden geometrický prvek. Doufám, že ti to tohle usnadní počty *4*
    • Jednou mají červený rukáv a zelené kalhoty, jindy šedé vlasy a jindy světle černé. Zásadních traitů tam bude jen pár.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit