Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí mi tam Guild wars 2
  • Jsem rád že Dishonored dopadl tak dobře... Jen bych ho dal ještě k nejlepší hudbě
    • The.Mane.of.Chaos
      Hlavně ať zvítězí v kategorii scénář - lepší herní příběh opravdu neznám.
      • Raziel_cz
        To je smutné.
        • The.Mane.of.Chaos
          Nepoznals ironii? *3*
          • Raziel_cz
            Ty jo, věříš, že z toho textu úplně ne?
  • The.Mane.of.Chaos
    Dishonored = totálně přehypovaná sr*čka , to samé Mass Effect 3 a další " herní skvosty" roku 2012. Dokud se bude tleskat herním odpadům typu Dishonored nikam se herní vývoj neposune.
    • regant
      jediný co tam vidim jako přehypovanou sračku je Dablo 3
      ještě jsem trochu nepochopil Assassin´s creed 3 - přeci jenom nejhorší díl série (kromě ACR a Liberation)
      • The.Mane.of.Chaos
        Dishonored bylo extrémně hypované už od prvních trailerů a co jsem dostal do rukou? Nezlobte se na mě, ale tahle hra je totálně průměrná, kdyby neměla takový hype tak se o ní ani nezmiňuji a nejhorší na tom je, že lidem se to libí... zoufalá doba
        • Tak jaka Ackova hra za posledni rekneme 2 roky povazujes ty za kvalitni? Pouc nas hrace bez vkusu, jake ze to hry jsou ty kvalitni.
          • Sorry, překoukl jsem se. ;-)
          • The.Mane.of.Chaos
            Kdybych měl zmínit stealth hry z poslední doby tak jednoznačně Escape from Butcher Bay, SC- Chaos Theory. A z áčkových her z posledních dvou let : Uncharted(all), Dragon Dogma, Dark Souls, Demon Souls, SCII
            • Robotron3
              A to má snad vyhrát Mass Effect 3? Ale fuj *3*
            • The.Mane.of.Chaos
              Možná ta slova jsou nadnesená, ale ta hra je podle mě šedý průměr- ano ty slova jsem přehnal,ale by to vyhrávalo ceny v kategorii nejlepší scénář? V žádném případě. Tohle mě vždycky tak vytočí.
            • S Riddickem a Chaos theory rozhodne souhlasim, zbytek jmenovanych jsem nehral, tak nemuzu soudit.
              Potom ale nechapu, proc zrovna Dishonored oznacujes za uplnou sr*cku. Bavit te ta hra nemusi, ale oznacovat to za odpad? Od toho tu jsou jine hry, ktere by si takove oznaceni zaslouzili rozhodne vice.
          • Nezaměřuji se na žádné áčkové hry, hraju to co mě baví a co mě zaujme. Člověka se jménem haha, ani nikoho jiného poučovat nebudu. Jen ať si každej hraje to své. Jen jsem podal důvody, proč ta hra sbírá ocenění a je porůznu na další nominována, aspoň z mého úhlu pohledu, howgh.
            • Ty mas problem rozlisit strukturu komentaru? Podivej se jeste jednou a poradne, nez zacnes reagovat na lidi, kteri na tebe naopak vubec neragovali *3*
        • Dishonored byl od začátků přehypovaný, protože to byla nová značka, která to má na trhu vždy nejisté. Nakonec šlo ale o originální titul s parádní hudbou, s parádním příběhem, který nabízel mnohá řešení a volby, které ho následně ovlivňovaly. Logicky navržené lokace, které nabízely různé cesty a každý, od srdce, průzkumník se tam vyřádil. V neposlední řadě musím zmínit atmosféru, která byla hustší, než ovzduší kolem důchodce, který se před pár hodinami naládoval fazolemi a trpí rakovinou tlustého střeva. Hra nabízela tichý styl hraní, ale i zabijácký (na který byl bohužel kladen mnohem větší důraz, jak v kvalitě AI, tak v možnostech zbavování se nepřátel) a oba dva styly nabízely slušnou herní délku (ten tichý o mnoho delší logicky), pokud jste se nesnažili ze všech sil hrou prolétnout. Nevím co hledáš ve hrách ty, ale když volíš tak nevybraný slovník, dovedu si představit jiné souvislosti.
        • Dishonored je hra, v ktere nemusis ani jednou zabit, coz si klade znacne naroky na herni design. Uz jen proto si zaslouzi uznani. Libilo se mi i prostredi a vytvarne zpracovani. Libilo se mi originalni pojeti schopnosti postavy. Nebyla to spatna hra.
        • Robotron3
          To je opravdu zoufalé, že se někomu něco líbí. Příšerný lidi! *15*
  • A co je za hru Eur Truck Simulator 2 iner Wars 2081? to je nějaká speciální edice kamionů z budoucnosti? *8*
    • To je válečnej simulátor náklaďáků v roce 2081.
  • XCOM a Diablo 3?
    Vtipný :-)
    • regant
      to je jako svíčková a kus lejna...
  • smejki
    "DishonoreFar Cry 3" aneb "nemožu sa rozhodnút"? *1*
  • Prosím co to je za hru s názvem Dishonorer a DishonoreFar cry 3?
    • Na třetí pokus se jim to ale už povedlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit