Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do pc nominací bych rozhodně přidal FTL.
    • regant
      to by bylo fiasko... co by na to řekli sponzoři kdyby jejich "super" AAA (AAAAAAAA) tituly drtila Indie hra na plný čáře *1*
  • smejki
    "DishonoreFar Cry 3" aneb "nemožu sa rozhodnút"? *1*
  • Ronox
    Mno a nikde v porotě nevidím někoho z: největší světové síťe o hrách... JD u mad? :D
  • XCOM a Diablo 3?
    Vtipný :-)
    • regant
      to je jako svíčková a kus lejna...
  • Nejlepší česká hra: I přes množství chyb je to u mě Carrier command.
    Nejlepší hra na PC: XCOM: Enemy Unknown
    Nejlepší hra pro PlayStation 3: Journey (tahle hra mi na PC opravdu moc chybí)
    Nejlepší hra pro Xbox 360: Zaklínač 2: Vrahové králů (a to nejsem fanda zaklínače, ale objktivně to je asi jedna z nejlepších her)
    Nejlepší grafika a technické zpracování: Journey (v jednoduchosti je někdy síla)
    Nejlepší herní scénář: The Walking Dead (to vážně někdo byť jen uvažuje o jiné hře? :D
    Nejlepší hudba: Journey
    Nejlepší lokalizace zahraniční hry: Zaklínač 2
  • Prosím co to je za hru s názvem Dishonorer a DishonoreFar cry 3?
    • Na třetí pokus se jim to ale už povedlo.
  • regant
    Možná by měli přidat ještě nejhorší hry 2012... aspoň by tam měla EA víc titulů než jen jeden (ME3) *1* *1* *1*
  • Ronox
    Ve scénáři tyhle 3 sedí: Max Payne 3, Spec Ops: The Line, The Walking Dead jen nevím co pro mě bylo nejvíc top. The Line mě slušně dostalo stejně jako depka z Maxe nebo WD. Asi ten Walking Dead bude no.1 pro mě.
    • Problém je v tom, co si představujeme pod pojmem scénář. On totiž každý hodnotí děj, ale kvalita scénáře se pozná i v literárním umu, v kvalitě jednotlivých dialogů. Dějem u mě vítězí WD, ale některé dialogy jsou v něm trochu naivní a klišoidní.
      • Ronox
        Tak beru to subjektivně jak u mě hry vyvolávali pocity. Max právě vyvolal depku a říkal jsem si, kdy už se zabije, The Line byl totální chaos v palici a některý surový scénky a WD hromada emocí jen ten konec byl na mě až moc rádoby dramatickej.
  • A co je za hru Eur Truck Simulator 2 iner Wars 2081? to je nějaká speciální edice kamionů z budoucnosti? *8*
    • To je válečnej simulátor náklaďáků v roce 2081.
  • Jsem rád že Dishonored dopadl tak dobře... Jen bych ho dal ještě k nejlepší hudbě
    • The.Mane.of.Chaos
      Hlavně ať zvítězí v kategorii scénář - lepší herní příběh opravdu neznám.
      • Raziel_cz
        To je smutné.
        • The.Mane.of.Chaos
          Nepoznals ironii? *3*
          • Raziel_cz
            Ty jo, věříš, že z toho textu úplně ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit