Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se ze zvířat ve hrách dělají v poslední taková krvelačná monstra? Chápu že obyčejná příroda a její zákony jsou pro hry nudné, ale stejně.. začlo to s Red Dead Redemption, kde byly pumy něco jako lidožraví velociraptoři a (lidožraví) kojoti útočili po stovkách, ve Far Cry 3 bylo lidožravé úplně vše až na srnky, vypadá to že Tomb Raider bude další, co udělá z vlků zabijáky toužící po lidském mase a agresivitou vytočenou na 300%
    • Tak mají hlad ne? To chceš aby tě ty zvířata vošoustali nebo co?
      • jedině když to bude medvěd mrdník ;)

        asi za to může ta móda gritty realisticých rebootů, vše se tváří strašně realisticky a vážne, že i lidožraví vlci najednou vypadají divně, dokud Lara střílela kostlivce, draky a obří pavouky, tak to nikomu nepřišlo
        • Jo tak pán by rád nějakýho pořádnýho chlupáčka co?
  • Zdá se mi to, nebo si Zach obarvil vlasy na blond?
    • kvůli Thorovi
  • Tak co, kdo sem první napíše, že pohonil?
    • Ja ja jenon ja
    • deridon
      ty
    • nespletl sis games s návratem do reality?
  • Tak co, kdo sem jako první napíše, jak ho ta nová Lara strašně dostává? *6*
    • Někdo jí pěkně nakreslil a navrhl, pokud není podle nějaké modelky *4* - Takže sice je pěkná, ale zdá se mi utopie se v tom vyžívat... Princezna Fiona ze Shreka je prostě hezčí!!!!
      • Samozřejmě že je podle modelky, už několik let si nevzpomínám na herní postavu, která by neměla reálný předobraz.

        Bohužel ta modelka bude 100% nějaká kráva, která spadne i ze schodů...
      • Ééé oo éé óóóó........Nemůžu za to, že mám rád holky tlustý, jak rozbalí to, tak je to hustý.
  • tak si říkám, proč je games poslední dobou(pár měsíců) tak děsně neaktuální, novinky/bleskovky vychází několik dní po zveřejnění, recenze taky děsně pozdě(na Tom Ridera již české vychází, zde zřejmě nejdříve až ve středu příští týden), na záznam podcastu se čeká 4 i 5 dní(přitom bývaly hned ten večer), plno reklam, že se ani nedá dívat na žádné video, a dalších spousta důležitých škobrtnutí, které raděj ze zjištných důvodů nebudu vypisovat.....jen by mne zajímalo co se s games stalo, dříve pro mne bez diskuse neotřesitelná TOP 1, co se herního webu týče, dnes mi je z toho smutno, že si buď vybrat neaktuálnost a jakš takš ještě kvalitní herní novinařinu nebo včasnost, ale totální žvásty (a ne, nechce se mi sledovat zahraniční weby)
    • Ne mě osobně neaktuálnost zas až tolik netočí, ale co mi tady vadí hodně je že jsou zdejší recenze naprosto retardovaně napsané.

      Až je zde přestanou psát postižení, tak je možná začnu zase i číst...
    • carlosac
      Bohužel musím souhlasit, recenze Tomb Raideru je už na EG. Zing a Hrej budou brzo následovat a Games ? Dávám tomu tak minimálně 10 dnů.
    • Ronox
      Já mám právě radši recky tady a tak si počkám, protože za tu dobu, co zde čtu tak už se dokážu ztotožnit z autory. Všude lítající 9ky mi fakt nic nedaj jen to, že to je megahype. Trochu mě s tím Polygon zklamal a zatím pro mě nejreálnější a nejstřízlivější recenze byla od machinimy. Games.cz odvádějí super práci a podcasty mi vyplňují jakoukoliv volnou chvíli, kterou mám od jeho uvedení na webu a nes*re mě jestli vyjde večer nebo o víkendu. Tak i tak si tohohle webu hodně vážím a jsem rád, že je zcela spravedlivě no. 1. Díky za vaši práci.
    • Možná že ty aktuality nejsou bleskové, ale jsou tu a jsou velmi dobře předány nám hráčům. Games.cz je skvělý web, díky za nové info :-)
    • take ocenuji kvalitu nad kvantitou, a uspechanosti. 10 super aktualnich nic nerikajicich recenzi, nebo jedna vystihujici? To je obvykle rozdil proc hru zkusit a koupit (v tomto poradi).
    • Umaroth
      aktuálnost je nic moc co se týče her, ale tak to je asi dáno tím kdy redakce hru od vydavatelů dostane.... Ale vynahrazuje se to kvalitou.....takže +- nic proti nemám
    • ucho
      vážně je pro tebe důležité mít recenzi hry předtím, než vůbec vyjde? :) v životě je spousta důležitějších věcí. já jsem s redakcí nadmíru spokojen, stále odvádí skvělou práci... a nemám problém s tím si na recenzi počkat i týden po oficiálním vydání... hlavně ať je napsaná poctivě.
    • cumpi3
      Tak já si radši na recenzi počkám, hlavně ať je hra zahrána a prohrána, aby měl autor opravdu přehled a mohl napsat pořádnou recenzi...ale jinak s neaktuálností máš pravdu, například dnes na Bonuswebu je článek "Trénujte svádění a staňte se lamačem srdcí" a tady nic takového, to je děsný!! *10* *1* *1* *1*
  • vas ten obrazok asi strasne bavi, co? *1*
  • už to vidím, že to zas koupím v den vydání a za rok to vyjde jako plná ve SCORE jako Deus Ex :)
    • nekromant33
      SCORE mělo fajn úlovek, ale během roku už to bylo několikrát na steamu za 5 a dokonce za 3 eura... (sorry za OT).
      Tohle asi bude můj první Tomb Raider, dřívější díly mě úplně minuly (kromě dema jedničky na nějakým starým LEVEL CD).
      • jde o to, že se ke hraní teď stejně nedostanu (mám rozehraných asi tak 12 jiných her :D, takže by neměl být problém počkat, až to komplet opatchují, nacpou do toho všechna možná DLC a zlevní na polovic :)

        jinak já hrál z Tomb Raidera jen původní jedničku a pak Anniversary, což je vlastně taky jednička, a obojí bylo strašně skvělý... tohle ale bude úplně o něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit