Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ttak 1 už mám projetou 4x, knížky předčtené 3x ale 2 né a né projet a ta jeblá chobotnice na začatku mě prostě dál nechce pustit *1*. No ale když vím že tenhle rok vyjde 3, je na čase vytáhnout stříbrný meč, požít elxír a vytáhnout do boje.
    • Vypni v traineru nesmrtelnost, jestli ti nejdou přeseknout :)
    • Trojka bude 2014
  • Tak z tohohle jsem se toho moc nedověděl.. :D
    Snad to bude temnější než 2..
  • darthak
    ake nove obrazky, ved tie boli na svete len par dni po oznameni...
  • Vlhnu z těch novinek :D
    • Hanzales
      čtu až těď, ...to říkám... vlhký... *1*
    • Hlavně si nad tím nezapomeň vyprazdnit pytel.
      • Blue.Shark
        No třeba já už přezůvky v pytlíku nenosím *7* Ale jestli bude Zaklínač až takhle propracovanej, klidně zase začnu.
        • Asi jsem uplně natvrdlej, ale co to znamená?
          • Blue.Shark
            Nic...jen jsem chtěl zkusit jaký to je, když napíšu naprosto retardovaný komentář po vzoru ponocnýho jardy, dařbujána nebo tady SWAGera. Čekal jsem něco extra, ale zas tak uspokojující to není *5*
      • A co je tobě do toho? Co bude dělat.
  • No beztak to zas po*erou s optimalizaci jak u dvojky...
    • průměrný ntb od HP za 20k zaklínače 2 rozpohyboval s medium detaily aniž by se výrazně zadýchal, takže víš co...
      • To by mě tada zajímalo na čem to hrál, že si těžuje na optimalizaci. *1* *1* To musela být nějaké velká šunka.
        • No v te dobe sem mel nejvykonejsi pocitac na trhu a stenjne se to sekalo na nejvyšší.
          • Veskoslav
            Lhář. Ulhané trolí hovado:)
            • nenapsal na hernim trhu ,takze treba ma na mysli kacelarske PC :D A chudak se podivuje proc mu ta integrofka nedava Zaklinace .
    • No jo oni se ale nové hry neoptimalizují pro PC z roku 2009.
  • MickeyMutant
    "Všechny hlavní a vedlejší mise by vám měly vystačit údajně na zhruba padesát hodin herního času."

    Dokonce na sto. Píšou, že hlavní quest by měl trvat ca 50 hodin a vedlejší mise přibližně taky tak dlouho.
    • Takovy kecy a vy jim to verite i s navijakem.
      • No prave jim to klidne sezeru... :D
      • MickeyMutant
        Naviják se zásadně žere.
      • Proč by ne, Dragon age, nebyl tak úplně open world a byl na 100 hodin + ještě pár hodin na DLC. :) Navíc podle toho co naslibovaly a splnily u jedničky a dvojky jim tohle můžete v poho věřit. :) ( tedy kromě hráčů, kteří všechno hrajou speedrun stylem )
  • A sakra zřejmě sem narazil na nějakýho netovýho psychologa,kterej dokáže určit diagnozu podle dvou,tří příspěvků v diskuzi..Jsi vážně třída :-D..bavím se :-D
    • Doufam , že skrachujou a nikdy takovej paskvil nevyjde na zemsky povrch.Bože dej
      • Běž si zahrát CoD a neotravuj tady.
      • Já zase doufám, že ti upadnou prsty, protože tvé příspěvky jsou mimo. Asi na tebe pošlu Cohena A Fenna...
        • Zavazadlo by bylo jistější. :D
        • Codringher... :-)
          • claymen
            to je právě multi-univerzní hláška :D to bude barbar Cohen a ponese s sebou Fenna na zádech :D
  • Veskoslav
    Z 11 příspěvků jsou 4 od retardovaných trolů.....


    Těším se na hru:) Teď dojíždím znova dvojku. Jedno z nejlepších, ne-li nejlepší RPG na pc.
    • Někdo by měl udělat studii na troly (místo násilí ve hrách a jejich vliv) a jejich potlačení nebo tolik demence to není možné v 21.století.
    • dyt je to porad jeden a ten samej !
      • No nevim. Na Skyrim to teda nemá ani zdaleka.
        • shmeck
          Právě naopak. Pro mě je i jednička daleko před Skyrimem *4*
  • Tak smradi,jestli jste si už dohonili ty vaše šulínky na těma paskvilama,který tady velkolepě uctíváte jako banda nějakejch pomatenců,tak alou na kutě..
  • To vypadá v 2014 na upgrejd kompu....
    • Gordar
      Stačí PS4.
      • ale v angličtině
    • kvůli takový sr.čce? seš ko.ot :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit