Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Odložení Rayman Legends je přece jenom k něčemu - přibylo 30 nových úrovní a několik bossů.

    To rika ten pravej ty vole *1* .. Co tu teda dela ta jejich supa dupa awesome AC serie?
  • Mahcake

    Pro béčkové hry tu není místo, prohlásil šéf Ubisoft Montreal.

    Pravda. Ten jejich Assassin by měl už sakra skončit.
  • První obrázek z NHL 14 můžete omrknout už teď, k představení hry samotné dojde v ponděli 15. dubna,...

    Tak doufám že bude oznámeno i na PC (dobře praštil jsem se do hlavy)
    • První NHL dělaný primárně pro nový konzole bude asi až NHL 15, tj. vzhledem k HW podobnosti bysme se konečně dočkat mohli. *1*
    • První obrázek z NHL 14 můžete omrknout už teď, k představení hry samotné dojde v ponděli 15. dubna,...

      Ja doufam taky. Mam Fifu od nich jenze to proste neni ono:Miluju hokej a chtel bych si poradnej nejakej zahrat i na PC pekne online tak doufam :(
  • Viktor_H

    Pro béčkové hry tu není místo, prohlásil šéf Ubisoft Montreal.

    *1* Tak začněte u sebe...
  • cumpi3

    Nové obrázky a artworky ke hře Batman Arkham Origins.

    Hodně jsem se bál, že bez Rocksteady to nebude ono, ale zatím to působí velmi dobře, ne-li lépe :) ... těším se na návrat do starých lokací, vždycky miluji, když se hry vrací do starých lokací :)
  • MidnighT91

    Dark Souls

    Chlapy mám problém, začal jsem to znova hrát a potřebuji si změnit nastavení kláves X, Y, tedy Insert a Delete. Z nějakého důvodu mi totiž hra na tyto dvě klávesy nereaguje takže se nemůžu kouknout na staty zbraní... Jenže když to chci v nastavení změnit, tak na to kliknu ukáže se klasicky Assign a key jenže ať mačkám jakoukoli klávesu, tak to hra nepřiřadí kolonka zůstane prázdná a dokonce z toho pak už nemůžu odejít, pomůže jen alt + F4...

    Dal jsem tam tyto módy "DSfix, DSMfix, Flora Overhaul a Sweet FX... Všechny jsem je odstranil ale přiřazení kláves stejně nefunguje...
  • Project Cars - docela peknej trailer

    http://www.wmdportal.com/projectnews/waiting-for-the-dark-new-project-cars-video-trailer/
    • Je někde cosi jako seznam oficiálních aut? Nebo to má nějaký zvláštní systém? Páč v tom videu jsou samá nudná auta, co se mě týká :)
      • Nejakej seznam jsem nasel tady a myslim ze sedi - http://www.igcd.net/game.php?id=1000009023&PHPSESSID=8a876045c2a0a41fdde4e493f39a87f6&width=1920

        Ale porad tam jeste muzou dalsi auta pridat.
        • :) A odkládat to dalších 7 let ? ... No tak to mohou přidávat vesele do alelůja a AAA konkurence se stále na nic pořádného na PC nezmůže ...
  • locksley

    Persona 4: Golden

    V jednom z minulých podcastů se Petr zmínil o recenzi Persony 4: Golden. Za jak dlouho bude zde na webu?
  • PC verzi Dark Souls 2 se vývojáři věnují více než tomu bylo u jedničky.

    Hm, a na jednička už je jakože ukončená, co se týká patchování?
  • Games.cz a W8

    Podle Microsoftu může být aplikace Games.cz pro W8 zavirovaná, takže bych se vyvaroval nadbytečnému používáni, či bych raději hned odinstaloval
    • Podle W8 je "zavirované" (Říká to něco úplně jiného, ale to je jedno) skoro všechno. Předpokládám, že myslíš dementní SmartScreen.
      • SmartScreen ne, ale je to cybový, a může to být přičina zakomponovaného virusu, jistě to nevím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit