Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele já to nechci platit. Je to moc, ještě v korunách -_-. Jako to si lidi radši stáhněte appku na tvorbu serverů, je to zdarma a ste majitel
  • A vy si jako myslite ze my administratori chceme na serveru kidy? Deti na serveru jsou zlo! Jsou drzy, nadavaj a otravujou o OP. Buzny maly. Ja je banuju. :P
  • Cena mi přijde trochu přestřelená, to bych čekal tak za 3 měsíce užívání služby ... navíc by mne zajímalo jestli tento systém srverů bude podporovat i bukkit, MCPC server a podobné vychytávky, nebo jestli takto půjde jen pure Vanilla (což by bylo o ničem)
  • Jaj, 15 dolarů je celkem dost. Ale na druhou stranu je to celkem pochopitelné. Cena za údržbu serverů není malá, tudíž ta cena je docela férová. Na druhou stranu - za 15$ má člověk měsíční předplatné k WoWku.

    A už jenom ta představa, že minecraft se dostal/dostane na úroveň monetizace WoW mi přijde docela fascinující.
  • Ronox: O tom, že by hra měla být zadarmo jsem nic nepsal. Vadí mi, že mojang chce vybírat měsíční poplatky za to, že budeš mít přístup na jejich servery, které se pravděpodobně nebudou od obyčejných serverů nějak extrémě lišit (Jediné co stojí za zmínění je to propojení serverů. A to notch chtěl přidat už před pár lety). Copak u L4D a CS musíš platit každý měsíc, aby sis mohl zahrát na oficiálním serveru? Nemusíš a podle mě by to nikdo ani neplatil. Zvlášť když máš tu možnost hrát na normálních serverech zdarma a ještě k tomu s modama, jaké si sám vybereš.
    • Tak pouzij trochu mozku ... CSko a spol - pustim ti na jednom HW klidne desitky, stovky serveru, protoze server se nestara prakticky o nic. V pripade Minecraftu ale je na serveru ulozeno vpodstate vse - vsechny kosticky a server musi neustale resit a ukladat co kde hraci zmenili. Ostatne, na provoz soukromych serveru, pokud to neni srv pro par lidi a rodinku, se lidi taky skladaji. A navic ti nic nebrani si dal hrat offline nebo na vlastnim serveru. Narozdil od hromady "AAA", kde si ani offline nezahrajes, protoz ei kdyz srv nepotrebujes absolutne nanic, musis bejt pripojenej.
    • Veskoslav
      A ty si myslíš, že ty soukromé servry jsou zadarmo? Neznám významnější komunitu Minecraftu, která by neměla placené servry.
      • Já to nemyslel tak, že servery rostou na stromech a každý si je může zdarma utrhnout.
        Ano, servery se musí platit. Lidé se ale snaží náklady na jejich provoz snížit buďto reklamou, nějakými prémium výhodami, mají sponzora, nebo jim ostatní hráči přispívají. Neznám žádnou významnou komunitu minecraftu, která by provozovala server, do kterého by se jenom cpaly hromady peněz. Toto dělají jenom soukromé servery, kde na provoz serveru všichni přispívají a hrají na nich lidé co se dobře znají.

        Servery nejsou žádná charita. Přesto je lidi provozují v různých hrách už hromadu let a ještě nikdy jsem neviděl server, kde by mi vyskočila tabulka "Pay us 5$ and you can play".
        • prorože si na každým druhým serveru můžes přečíst "Pay us xx and you will get xx diamonds" a podobně..
          proč máš takovej problém s tím že mojang nabízí vlastní servery za poplatek? nikdo ti to nenutí..
  • Veskoslav
    Takže je tu opět debilní trol GGG a jeho partička retardovaných trolích poddaným......


    Tuhle službu jistě ocení spousta rodičů. My osobně máme vlastní server už pár let, ale jednou z podmínek je věk 18+. Sice je spousta hráčů mladšího věku, co dokáže postavit neskutečné stavby, ale prostě občas se s dítětem nedokážete dohodnout ani na takové hlouposti jako je to, že v hlavním městě nesmí být výškové budovy, musí mít daný architektonický směr a nesmí si člověk bez zeptání půjčovat cizí zásoby kostiček.
    • shmeck
      máte survival nebo creative?
      • Veskoslav
        http://hofycraft.jecool.net/servers.php

        Takovy mensi survival:-) Ale maka se na tom:-D
    • GGG je přihřátý lejno, který se snaží být příkladem těm pár vemenům, co ho následují, ale celá jeho agenda se mu sype pod rukama a brzo se položí úplně. Jeho názory stojí za kulový, jeho znalosti stoj za kulový, jeho trolí usilí je zastaralá šaškárna a on sám je obětí mače za každou cenu se udržujících vlastních instiktů a bezprecedentniho vakua v jeho květáku.

      Každopádně, aby ti to nebylo líto, tak zrovna ty Vesko vykládej něco o adekvátnosti přístupu vzhledem ke svému věku. Plno těm -18 by si mohl závidět. :D
      • Super další člen mého fanklubu, čím víc tím líp. Přeji hodně zdraví a nadměrný přísun klád.
        • ...guláš, s pětima knedlama, ja?
      • Veskoslav
        Ono záleží, jak se chovám tady, mezi komunitou a normálně:) Ale je pravda, že mnohdy jsem zde jako nevychovaný fracek, co by zasloužil lopatou po ksichtu, aby se vzpamatoval *1*
  • Tady se sešlo socek, vypnuli jste CoD a přišli jste se sem vyzvracet?
    • XorxoxTalarius
      Ale jdi ... holt jde o to ze Minecraft je zalozenej na systemu "tady mas prostredi a bav se sam" a hold nekteri tohle proste neradi nebo nemaji na neco takoveho chut. A rict jestli je 500 hodne nebo malo je prilis individualni vec kterou si musi rozhodnout kazdy jedinec. Je to pomer toho co cekam a toho co dostanu.
  • Peppa
    Přeloženo do normální řeči: chceme víc prachů, ale nápady došly.
  • takovou picovnu skurvenu muze hrat jenom nedomrdlej posahanej mamrd :)
    • Dik ze ses nam tu predstavil.
      • si dal inak akoze ti jebe 16 lajkov ta uznavam ++
  • Nejsem sice hráčem Minecraftu, jen jsem to na chvilku zkoušel, ale upřímně jestli někomu příjde Minecraft za cca 500,- Kč drahej, tak je fakt asi blázen. Chcete všechno fakt zadarmo nebo jak?
    • Já to taky jen na chvilku zkoušel... a už jsem od toho nevstal *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit