Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase tak skvělá adventurka to není, pane kolego Homoušlo.
  • jo ceskou hru bez cestiny,to fakt predem dik,to nam hned bude o neco lip. *1*
    • hral si to ked kecaš?:D:D::D:D v celej hre nieje ani slovo anglicky

      PS: ak tam vobec nejaké to slovo je:D:D
  • ja se zdraham.do ted nevim,jestli to je v cestine jako na pc,kde diky cestine jsou na pc platforme tyto hry dominantni.pokud to nema cestinu tak me to nikdy nemuze pobavit jak pc verze!takze muze me nekdo rict,je to v cestine pro ps3 a vitu?dik
    • :D:D prečitaj si nabudúce o hre predtým ako začneš trolit
  • Tahe hra nema dobrou znovuhratelnost, kdo uz ji hral, nema duvod ji hrat znova. Zaroven je dostupna velmi levne na tolika platformach, ze asi nebude moc majitelu vity, kteri by o tento typ her meli zajem a jeste ji nehrali. Kdybych ji uz nemel, byl bych za vita verzi moc rad, ale kdyz uz ji mam, tak ji znovu kupovat nebudu.
    • Tyjo mi prosim ukaz adventuru ktera ma dobrou znovuhratelnost. Broken Swordy jsem taky dohral pouze dvakrat coz nic nemeni na tom, ze to byly spickove hry.
      • Ale jo, ja nerikam ze je to spatna hra, je dobra. Je to problem tohodle zanru, ale prave proto by mela takova ppatforma vyjit pokud mozno na vsech platformach soucasne. Proto, vzhledem k uvedenym okolnostem, nedavam vite verzi uz moc sanci.
    • montatatana
      Ja si ji rad zahral podruhe na PS3 a rad si ji zahraji po treti na Vítě.
    • Greenhorn
      Nemluv za Všechny, já třeba Machinarium už hrál (měsíc po vydání) a klidně bych si jí teď zahrál znovu. Samozřejmě to není hrát, kterou si zahraješ 2x-3x za rok, ale kterou adventuru ano?
      • Tak ted jeste aby sis ji koupil znovu.

        Osobne ted nestiham hrat ani vsechny nove hry, co jsem si koupil. Takze to uz musi byt pecka s mimoradnou hratelnosti, abych se k ni vratil.
  • Jako majitel ps vita ocenim kazdou hru a natoz ceskou ;-)
  • zdeeneek
    Super, ze si na ps vita zahraju ceskou hru jsem necekal.
  • to priblizeni sceny bych kolikrat ocenil i na tom androidu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit