Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iddqd :D největší pecka chci triko :D
  • To IDDQD chci jako triko.
  • iddqd je těžce musthave!
  • smajdal
    trika pro hipstery a děti *6*
    • Slaboduchý a tupý komentář hodný jeho interpreta.....
    • Tak jak to že už jedno nemáš?
  • TheGGG
    Ježíš se musí obracet v hrobě tady mám jako syn syna božího pro vás zprávu
    http://www.justsaypictures.com/images/jesus-h-christ.jpg
    • mirekdusinojc
      Obracel by se v hrobě, kdyby nevstal z mrtvých a nevstoupil na nebe.
  • Indy
    za mně rozhodně ukřižovaný ježíšek \m/ -_- \m/
  • Nic ,nic ,Ježíš ! ...Ok jedna dobrá ;)
  • michals
    Za mě ŽERU HRY *1* - s tím ježíšem by mě ještě nějakej křesťan zapíchnul *8*
  • erikse
    Nevim, ale tyhle wallpapery se mi zdaji beznapadu, ani jeden podlem me nicim nerika kup si me. Biopredpoved vytahnuty obrazek ze stalkera s ceskym popiskem, iddqd deli lidi na tri sorty. Jedne to nic nerika, druhou to pohorsuje a treti bud hrala dooma a vi o oc jde a nebo chteji byt jen rebely s pro ne nic nerikajicim napisem iddqd na krizi.
    U zereme hry uz vypada, ze si na tom nekdo tu praci dal, ale porad na tom nevidim nic, co by me melo prijmout ke koupi. Ac to rikam nerad, videl jsem lepsi tricka s herni tematikou.
    • davidBray
      taky si neumím představit si něco z toho oblíknout. iddqd není úplně špatný, ale Ježíše bych z toho vynechal, i když ten význam mi neuniká!
    • Erikse@tiscali.cz AKA věčně nespokojenej králik...a kdyby tam byla buchta s roztaženejma nohama tak by to bylo taky nap*ču co? *1*
      • erikse
        nevim o tom, ze bych byl vecne nespokojenej, ale budiz. Kazdopadne asi nemas moc predstavivosti a staci ti kdo vi jaky skvar. To te lituju
  • Pekné, žeru hry je pekne spracované a Jesus je proste božský :D. Ale chcelo by to dať aj iné farebné varianty, prípadne skúsiť niečo podobné ako s Doomom aj s inými peckami (MGS!?). Každopádne vážim, je to sranda :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit