Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koudja
    Ahojte
    1) určitě chci názory!
    2) psaný recenze jsou supr, lets playe by mi nevadili pokud by jste v nich rozebrali hru do podrobna atd. (nechtěl bych letsplaye tipu točim hru říkám vtipy atd.)
  • chtěl bych se přimluvit za ovládání přehrávače pomocí klávesnice - alespoň zapauzování mezerníkem *3*
  • Ten videopřehrávač ještě není úplně ideální a ani zvuk není zrovna v nejlepší kvalitě (neustálé popraskávání). Zvuk je ale asi spíše vina PlayZone, ten přehrávač ale chce ještě vylepšit, hlavně co se týče datové náročnosti.
  • Keke
    ..je to hodně offtopic, ale - nemohli by Tiscali stáhnout z webu tu nechutnou pedofilní reklamu "třináctka s dlouhou výdrží"? a domluvit se s Alzou, aby si posvítila na lidi, který jim dělaji marketing? *4*
    Předem díky!
    • Alza má jedny z nejotravnějších reklam v Česku. Udělali reklamu, kterou si člověk zapamatuje, ale že díky ní někdo měl chuť něco u nich koupit?! Mě osobně to spíš odrazuje.
  • Svým dotazem bych rád oslovit redakci. Doufám, že se to k Vám dostane, byl bych moc rád. Chtěl bych nejdříve vyjádřit chválu za Fight club #122, jako vždy byl přínosem. Teď bych se dostal k jádru pudla. Chtěl bych se zeptat, nemohli byste v budoucnu udělat speciální Fight club na firmu EA a její aktivity, akcionáře, studia a šéfy, takový malý ekonomický náhled. Když jsem Vás slyšel se bavit v Fight club #122 o společnosti EA, jako o firmě o minulém řediteli, také o tom jak se firmě daří, jaká studia koupila atd., byl jsem uchvácen. Věřím, že by speciál na firmu EA byl super. Děkuji za vyjádření.
    • blixa
      Tady je kdyztak clanek, kterej rozebira cca to, o cem pises: http://games.tiscali.cz/byznys/john-riccitiello-odkaz-velkeho-solitera-62369

      Co se tyce nejakeho specialniho podcastu, moc to na to spis nevidim - tyhle ekonomicky veci zajimaj spis mensinu ctenaru..
      • Děkuji. Vážím si odpovědi, je fajn, že s lidmi komunikujete. Možná by se našlo dost lidí, které by to zajímalo a je to stejně zajímavé téma.
  • Popravde nechapu jak jeste nekdo muze kupovat krabice s hrama, je pohodlnejsi si zaplatit a stahnout pres steam/origin hru a hrat nez nekam chodit, pak to doma zabira misto atd., proste digitalni distribuce je vyhoda i pro samotny firmy pac nestraci znacny penize na kamenych obchodech. A navic cim vic penez vydelaji na digitalni distribuci, tim vic vydelaj akcionari, to muze, zduraznuju MUZE, znamenat vic her nebo lepsi hry a proto, kupujte hry lidi. :D
    • A to si vem, že sou dneska lidi, kteří si kupujou vinylové desky (najdi na googlu, pochybuju, že víš co to je).
    • Paulcz
      z toho si nic nedělej, třeba jednou pochopíš :)
  • šéf redaktor zněl dost unaveně a znuděně...mmm mohlo by to být lepší teda
  • Začínám mít rád ten váš přehrávač :) Dobrá práce
  • Lukyz
    Mě by jen zajímalo jaký vliv mají dopisy na zmrzlé nohy *1*
  • Inquisitor
    Na fotce se všichni tváříte jako v čekárně u zubaře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit