Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to vypadá, že se kluci z podcastu líbí klukům z diskuze na games. *1*
  • risa2000

    video

    Nevím jestli to někdy někdo nějak stanovil, ale mně by třeba vyhovovalo, kdyby video vyšlo v pátek večer (nebo třeba v noci), abych si ho mohl v sobotu až budu mít chuť pustit. Nebo třeba ne. Každopádně by mi vyhovovalo, kdyby byl stanovený nějaký termín, kdy to video vyjde. Pokud se redakce dohodne, že to bude vycházet v neděli večer, tak mi to nevadí, jen si ho asi nepustím, protože v neděli večer nebo přes týden se k tomu spíš nedostanu. Ale pořád ale budu rád, když to bude dopředu dané i proto, abych na to třeba zbytečně nečekal.

    No, a pokud by byla redakce schopná stanovit termín vydání videa, pak bych čekal, že v daném termínu se na webu objeví buď video, nebo zpráva, proč tam není, a zda a kdy bude. Problémy mohou nastat, mohou se řetězit, vršit a myslím, že každý by to pochopil, když je navíc zjevné, že vám nastávají pravidelně. Nicméně to stanovení termínu a pak uveřejnění buď videa nebo zprávy by se mi líbilo.

    Takže, jste schopní říct, kdy to video bude vycházet a případně místo něj napsat krátkou zprávu s vysvětlením?
    • janchor
      http://games.tiscali.cz/podcast/ "O den později pak pravidelně vychází audio záznam a do konce týdne pak i záznam ve video podobě."

      Když se to do konce týdne nestíhá, hlásíme zpoždění. Se změnou studia plánujeme čas mezi natáčením a vydáním videa zkrátit (a ideálně pak i stanovit den, kdy bude video venku), ale zatím platí výše uvedený.
      • o týden později, takže buď pondělí nebo úterý nebo středa nebo čtvrtek nebo pátek nebo sobota nebo neděle, ano to je hodně přesné díky!
        • janchor
          Čteš špatně. Je tam "do konce týdne" a to znamená "do neděle".
          • risa2000
            Aha, tak to sorry. Nevím proč, ale nějak jsem měl zato, že do konce týdne znamená do pátku (jako pracovního týdne). Ale protože to málokdy vyšlo v pátek, tak jsem si tím nebyl jist. Každopádně, do neděle je ok. Jen to je pro mne osobně asi dost neurčité (a pozdě) abych si místo toho nepustil audio verzi.

            Jinak, je mi jasné, že s tím je spousta práce a to co píšu vypadá jako nevděk, ale tak jsem to nemyslel. Jenom mi prostě chyběla nějaká komunikace z vaší strany, což se teď vyjasnilo.
          • Pokud to opět posunete na úterý tak jsem se seknul o jeden den, promiň
            • janchor
              Taky mám z těch prodlev ohromnou radost, žádnej strach.
  • Fight Club #124 - 24:40 - co je to za nesmysl ? Že je nová věc, že mají materiály a můžou scénu jinak nasvítit atd. ? Dyť enginy používají materiály a je možný scény nasvěcovat jinak atd tu už je několik let ? Nemůžu si pomoci, ale tohle mi rve uši.. :(
  • kdy bude video kluci?
    • díky za odpověď, koukám že jste stále stejně příznivý ke svým návštěvníkům :-/
      • janchor
        Jsme stále stejně zaseklý na technickejch problémech. Snad zítra.
        • Neber to špatně, jsem rád za to co děláte, ale myslím si že byste si měli více vážit lidí co sem chodí a nereagovat až když vás o to někdo vyloženě požádá jako v tomto případě. Chci říct, nemyslíte si snad že jste nějaké rockové hvězdy že ne. Protože nejste. Jste novináři a my vám jakožto čtenáři platíme časem za to že sem chodíme a akceptujeme reklamy ze kterých vy žijete. Tak to zkuste líp kluci, jinak jste fajn.
          • ales.smutny
            Takže, protože se v půl páté podvečer v sobotu na něco zeptáš a my si dovolíme o víkendu nesedět jen o compu, ale, nedejbože ho trávit i třeba mimo počítač a třebaaaa... s rodinami (a neodpovíme do pár hodin), tak jsme za rockové hvězdy a nevážíme si čtenářů a jsme "nepřízniví"?

            Promiň, ale zase trochu vhledu z druhé strany...
            • Janchor: "Kdybych věděl dřív, jak na tom video je, tak ti odpovím dřív." - to ses trochu dostal do časový smyčky ne? Protože já bych si nemohl stěžovat dřív než by to nefungovalo, tudíž bys ty nemohl reagovat. Ale to je fuk, každopádně když neumíš házet s bumerangem, vždycky můžeš střílet z praku, to se ti pak zpátky nevrátí jestli mi rozumíš...
            • janchor
              Goodman: Hele, já ti rozumím. Kdybych věděl dřív, jak na tom video je, tak ti odpovím dřív. Technický problémy, který se nám v tomhle případě vracejí jako bumerang, se právě snažíme řešit v čase, kdy zrovna nekoukáme do diskuzí.
            • Četl jsi můj druhý komentář, kdy jsem psal že to myslím obecně a že tu nejsem poprvé? Podobnou věc totiž pozoruju už delší dobu. A ohledně těch technických problémů, vážně by nebylo od věci ty problémy řešit, potom by nechodily podobné komenty jako ode mne.
          • Mart9
            Hele vezmi to takhle. Taky by mi bylo blbý 8x z deseti týdnů psát, že se zase něco posralo. Nedivim se, že nikdo neodpovídal.
            • Ano se třeba ale nic neposralo, třeba jsou jen líný. Anebo pokud máš pravdu a je to už po osmé, tak je možná čas si sednout a zamyslet se, vyřešit problém. Ale třeba jsou jen líný...
          • Inquisitor
            Tak je víkend ne. I novináři mají právo na volno.
            • michelangelo
              Goodman (anonym): Tak, kdyz tu nejsi prvne, tak snad vis, jak to chodi... Kazdej tejden tu nekdo hrozne netrpelive vyhlizi vydani podcastu, at uz audio, nebo video formatu. A kdyz nize mluvis o smycce, tak jsou v ni prave tyhle "na trni" ctenari a ne kluci, ktery podcast vydavaji s pravidelnosti a lehkosti sobe vlastni. Podcast nevysel snad jen jednou, takze o svoji pravidelnou davku docela urcite nikdo neprijde .)
            • Jasně, to bylo myšleno spíš obecně, nejsem tu dneska poprví. No offence, jen rád mluvim upřímně.
  • Ronox
    Zdravím redakci! Můžete mi prosím sem hodit link na ten článek o Metal Gearu od De Sada, který zmiňuje blixa? Googlil jsem, ale bez výsledku :/ díky moc.

    EDIT: tak nalezeno jsem plašan :D
    a ještě link, kdyby někdo taky hledal: http://angryplayer.blogspot.cz/2011/07/metal-gear-solid.html
    • Corvus
      Zrovna jsem to sem chtěl hodit. Četl jsem to na 2x (dá se to). Nicméně bych to asi nehrál... Nevidím v tom zase takový über-monstr-dílo... Asi to bude tím, že nejsem moc na žaponskou úchylku, co se týče zaměření na futurum. U Japonců si cením spíš poetických her (Okami např.) a jejich historie (samurajové / zbojířství apod.). Takové ty úchylnosti s 3 kilometrovýma robotama apod. jdou mimo mě. Nicméně článek hodnotný a konečně v tom mám jasněji. Dlouho jsem se chtěl o téhle sérii dozvědět víc. V každém případě jsem se o názor podělil s přítelkyní a ta jen konstatovala: "Metal Gear? Takový japonský Lost, ne?" *1* Holt jsme RPG domácnost, no...
  • Nazdar.V kolik přibližně bude fightclub pro naše telefonky.Díky
  • zdravim,bude recenze na walking dead:survival instinct?diky
    • ales.smutny
      Bude :)
      • Black_Hand
        nerikej, ze si se masochisticky obetoval :).
        • ty asi nemáš moc kamarádů viď?
          • Ty asi nemáš moc mozkových buněk, viď?
  • martyEF

    prehravac

    Zdravim tvůrce a diváky/posluchače FC, mám dotaz nebo možná poznatek a nevím zda-li se to už řešilo, ale mám problém s načítáním videí nového přehrávače, načítání strašně dlouho trvá ať už na 360p nebo 720p a video se mi přehrává rychleji než načítá ... jen pro info v mém připojení to asi nebude jelikož z YT v klidu pouštím videa 720p a načítání je o mnoho rychlejší než přehrávání. Je problém tedy v přehrávači nebo někde na mém příjmači? Díky za rady či poznatky zkušenějších :)

    martyEF
    • Nemôžeš porovnávať 720p videá na Games a YouTube. YT používa iné kodeky pri koverzii. Výsledkom je že 10 minutové video v 720p má na YT menšiu veľkosť ako na Games. Teda sa ti rýchlešie načíta.
    • Mart9
      Tak to máme přesně opačný problém. Zdejší videa se načítají krásně rychle, ale právě na youtube, jako by to tam bylo snad nějak i naprogramovaný, aby náhodou nebylo dopředu načteno víc než několik sekund *7*
  • sleepless
    Vážení přátelé, Fight Club #124 se bude natáčet ve středu od 16:00. Dnes si potřebujeme připravit nové studio v Tiscali atd. Díky za pochopení.
    • celoush

      tak

      Středa 16:01 *4*
    • Ajéé, tak to mě zase čeká v práci prokoukání do přesčasu, škoda, že je nemám placené ;-) Začínat v 16:00 je dost naprd, když vezmu, že se na to chtějí dívat pracující lidé a i pro školáky myslím, že je to moc brzo. Ideální by byl začátek tak v 18:00 až 19:00, ale to už se zase nechce vám, co?
      • Black_Hand
        zivot je boj. live je bonus :).
    • Corvus
      Snad vás po delší době uvítá Pan Tučňák!
      • Black_Hand
        a co teprv Pan Filuta?
        • Inquisitor
          A co král bramborových lidí?
          • ales.smutny
            Já budu mít práci, sorry.
            • Black_Hand
              ale my mame litajici koberec! malej, trisedadlovej!
          • Povedal by som, že za toto vyfasuješ dve hodiny BK.
            • Amylee.Anderson
              Hrst, srst, srst, prst. Ať je to, co chce, je to zježený a namířený na tebe!
            • Black_Hand
              To je srst, noumo! Z toho se Vam jezi srst! Hrst znamena neco jineho!
            • Amylee.Anderson
              Z toho se mi ježí hrst!
      • radši bych bral Dana Vávru
  • CJ51
    Bude dneska o 16:00 Fightclub? Niečo sa hovorilo v minulom že sa ide meniť vysielací čas,ale to platilo asi len pre minulý týžden kvoli tomu programu "Booom",ale pre istotu sa pýtam či dneska svami mám rátať? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit