Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta

    Vývojáři z BioWare se nebrání Mass Effect spin-offům, které by se více věnovaly postavám a motivům z...

    Já bych si nejraději zahrál za Zaeeda. Projít si jeho žoldáckou kariéru, začít jako mladík, pár misí, poskočit o pár let dál, zase pár misí atd. Zachovat RPG prvky, možnost rozhodování, nelinární mise v rámci jednoho časové segmentu. Hra by mohla skončit setkáním se Shepardem. Akorát by byl problém s hlasem, dabér již umřel.
    Rád bych zažil, nebo aspoň viděl, ten Zaeedův souboj s hanarem *1*.
    • Baldur52
      No nevím, dost toho už bylo v knihách a komixech... Kdyby to vydávali jako datadisky (DLC) mezi jednotlivými díly, tak bych to bral... ale teď už mě ani moc neláká se touto formou ke starým postavám vracet.
      Je možné, že hry by z toho mohly vzniknout zábavné, ale po příběhové stránce jsem spíše zvědav jak se vyvine dění v ME univerzu po tak dramatickém zakončení Shepardovy trilogie ;)
    • ringmancz
      Zaeed je otravnej, to spíš Thane
      • Ronox
        Ano! Garrus a Thane. Největší sympaťáci v ME sérii. Ještě Wrex perlil, ale Thane .. to je borec.
  • PS4 verze Watch Dogs má být simulací toho, na co neměla současná generace konzolí výpočetní výkon.

    OMG, to zas bude kazdy trepat taketo zbytocnosti? A hlavne nech nezabudnu vzdy hovorit, na kolko % dokazu vytazit danu konzolu... *7*
  • Tim Schafer (CEO Double Fine) se snaží získat zpět práva na značky Stacking, Costume Quest, Brütal Legend...

    Pročpak? Snad ne Humble Bundle *2*
  • Stáhněte si REDkit pro Zaklínače 2:

    http://static.cdprojektred.com/redkit/files/TW2EE_REDkit.exe
    http://static.cdprojektred.com/redkit/files/TW2EE_REDkit-1a.bin
    http://static.cdprojektred.com/redkit/files/TW2EE_REDkit-1b.bin
    http://static.cdprojektred.com/redkit/files/TW2EE_REDkit-1c.bin
    http://static.cdprojektred.com/redkit/files/TW2EE_REDkit-1d.bin
    • Len pozor ak máte Steam verziu hry. Chlapci z CDPR odporúčajú počkať na update na Steame. Môžu vzniknúť nejaké problémy.
      • Také doporučují vložit steam klíč na GoG, stáhnout si kopii
        Protože mod update stejně vyresetuje achievementy apod.
  • MrSanta

    Metro: Last Light si z 254. čísla EDGE odneslo hodnocení 8/10, Dead Island: Riptide pouze 3/10.

    Koukám Edge nemá Dead Island příliš v lásce. Riptide má stejné hodnocení jako Dead Island. Sice nevím, jaký mají hodnotící žebříček, ale dát DI i DI:R 3 bodíky z 10 se mi zdá jako úlet.
    • Viktor_H
      Nejsou to ty trapky, co strhali Zaklínače proto, že byl moc těžkej? *1*
    • Hoši, řešíte tu lejna...
    • rancor1223
      Já bych prvnímu DI dal se štěstím 4/10, příšerná hra. Subjektivní názor...
      • A já myslel, že ty seš vždycky objektivní. *2*
        • rancor1223
          Tím jsem jen chtěl naznačit, že i pánové a dámy v EDGE můžou mít vlastní názor, což tu málokdo chápe a stále tu převládá názor, že každý recenzent je hluboce objektivní, tzn. každý dá stejné hodnocení (optimálně to, které se zrovna tomu kdo si stěžuje hodí do krámu)...
    • EDGE nemají středoevropský hry asi moc v lásce, Mafie či oba Zaklínači dostali tuším 4/10.
      • Myslíš východoevropské teda. Pojem "střední Evropa" používají snad jen někteří v Polsku a ČR/SK. Asi protože si myslí, že snad nejsou tak nevychované národy, jako jsou ty dál na východ :D
        • smejki
          tak určitěěě
          http://en.wikipedia.org/wiki/Central_Europe
          • ucho
            tak internet používat umíš, teď ještě se pořádně naučit číst a chápat souvislosti a bylo by to super ;)

            edit: samozřejmě že existuje střední evropa, stejně jako jihovýchodní evropa, pobaltské státy a spousta dalších rozdělení. pokud však přijde řeč na rozdělení evropy, které se používá v herním průmyslu, používá se ta mapa, na kterou jsem dal odkaz o kousek výš. samozřejmě někomu se to označení východní evropy nelíbí a chce se mermomocí trhnout od ruska... pokud si chce například člověk koupit na netu steam klíč, u kterého se píše, že je bloknutý pro eastern europe, lidé z české republiky mají smůlu... protože podle toho klasického označení prostě do východní evropy patříme...
            • smejki
              ani jedno není výhradní dělení, to je to podstatnější
            • ucho
              nepoužívá se v herním průmyslu, což je zde snad to podstatné...
            • smejki
              Ve vztahu k rozdělení herních trhů, je řazení toho našeho na východ jistě pravda, ale jinak je to blábol. UN geoscheme je snad jedinej zdroj, kterej střední Evropu ignoruje. Nemám nic proti tomu, že se logicky (etno-lingivisticky, historicky) spíš řadíme k východu (anžto Východní blok), ale tvrdit, že se pojem střední Evropa nepoužívá, je gayné.
        • Používá se to hlavně skrz ekonomickou spolupráci a to, že je to ve "středu" Evropy, ty nevychovanej národe
          • Hm? Já teda spíš slýchám výraz "střední a východní Evropa", jen velice vzácně "střední Evropa"... Každopádně jsem tím jen chtěl poukázat, jak mi přijde vtipné, když se ona "střední Evropa" distancuje od "divokého Východu". :P
            • Ježiš to bylo hrozný slovo to Middle european, jak mě to napadlo, moc se dívám na beachvolleyball a jejich middle european ligu, už mě to zblbo. Na ten zbytek už se mi reagovat nechce, ty se ucho třeba podívej do encyklopedie Britannicu a dej mi pokoj s takovýma blbostma. A taky si zjistil, jak OSN subregiony dělí, v téhle diskuzi je to uplnej nesmysl, jejich dělení je jen pro statistickou přesnost, nemá co dělat s ničím jiným. Ani s tím, jak "svět vnímá Evropu". *7*
            • smejki
              Nemesus: To psal nějakej lokál, protože střední Evropě se říká především Central Europe, ne Middle Europe.
            • ucho
              Nemesus: než začneš tvrdit takové nesmysly, uvědom si, jak svět Evropu rozděluje. žádnou střední Evropu v tom rozdělení nemá...

              http://en.wikipedia.org/wiki/File:Europe_subregion_map_UN_geoschme.svg
            • V Moskvě to taky vypadá hezky a lidi tam jsou mentalitou dost podobní. Rozhodně je to bližší kultura, než Německá nebo nedej bože něco vzdálenějšího (sever, Anglie, jihozápad). Proto mi stále připadá ta snaha odtrhávat se (ale přitom pořád silně spolupracovat s) od východu.

              https://en.wikipedia.org/wiki/Eastern_Europe#Central_Europe

              Kdyby tu byl nějaký Games.cz IRC server, tak bych to klidně probíral dál :P

              Edit: Ještě si dovolím rýpnout (nedalo mi to), "Middle European" jsem taky v životě neslyšel *1*
            • Ale i tak by mě zajímalo, jestlis někdy slyšel "Czech Republic is East European..." nebo "Czech Republic is Middle European.."..vživotě jsem první variantu neslyšel. Vždycky i od anglicky mluvících zdrojů střední Evropu.
            • Proč by se neměla distancovat? Zkus někdy vylézt ven a podívej se, jak to vypadá ve střední Evropě a na tom tvým divokým východě. Chvílema i stačí podívat se v západním Slovensku a ve východním.
        • Vrook
          Ty mínuska jsou docela butthurts a zároveň v podstatě potvrzení toho, cos docela pěkně vystihl. "Střední Evropa" jsem fakt nikdy neslyšel od nikoho jinýho než od čecha. *15*
          • Musíš se totiž i začít s někým jiným i bavit, abys to od někoho mohl slyšet, doma to od paní Vrookové neuslyšíš.
            • Vrook
              Ale tak mně je třeba úplně jedno, jak co kdo označuje. Ono se totiž stejně nic nedá takhle jednoduše rozdělit jak koláč a pak generalizovat.. ani Evropa. Takže jakýkoliv tahání se o to, jestli se nám bude řikat východ, střed nebo západ, je stejně úplně vo ničem.
        • Preed
          No v ramci Europy sme v strede,nie na vychode,haters gonna hate ;p
          • O tomhle jsem se bavil s jedním polákem. Skončili jsme u toho, že určit jasný střed je nemožné a že nejjednodušší je brát východ prostě jako bývalý Sovětský svaz *15* .
  • jindra.veliky

    Přes šest minut nových gameplay záběrů z procházky po světě Watch Dogs.

    ten jizdni model vypada desne *7*
    • Ale sakra proč, to je to tak těžký udělat ten model pořádně jako měly třeba Mafie nebo GTA 4? Už hodně dobře vypadajících her se mi zhnusilo právě kvůli tomu modelu jízdy. U Just Cause 2 jsem to ještě jakž takž přežil, protože ovládat auta nebylo podmínkou zábavy. U Sleeping Dogs mi to vadilo hodně a jestli mi to zkazí i Watch Dogs tak už fakt nevim.
      • GTA 4? Jízdní model člunu, který Rockstar s úspěchem propaguje bych radši nezmiňoval.
    • Taky mi to hned trklo do očí, když jsem to viděl, ultrarychlá akcelerace a to ovládání působí tak papírově, ale co my víme, třeba to ve finále bude pocitově jiné... *3* Horší, než Saints Row 2 to snad nebude...To snad ani nejde... *1*
      • Big Rigs?
  • Metro: Last Light si z 254. čísla EDGE odneslo hodnocení 8/10, Dead Island: Riptide pouze 3/10.

    konečne niekto ohodnotil DI:R popravde, gratulujem EDGE.
  • Divotvurce

    Přes šest minut nových gameplay záběrů z procházky po světě Watch Dogs.

    To vypadá dost dobře. *8* Skoro tak dobře, že to snad ani nemůže být pravda. Teď už se na to těším víc než na GTA V.
    • ucho
      vypadá to skvěle, ale zatím si moc nedovedu představit hratelnost, tedy jak se to hraje. to u GTA tak nějak představu mám. tady s tím telefonem nevím, když bude nějaká akce...
  • Dean Evans: To nejtěžší při výrobě Far Cry 3: Blood Dragon byl můj penis.

    Bože to je stupidní překlad *1*
  • Psychotic

    Na rozdíl od PS3, nemá Sony v plánu velké zráty, které vzniknou vydáním Playstaton 4.

    Dost kostrbatá věta. Říká, že budou ztráty, ale na rozdíl od PS3 budou tentokrát neplánované. Plus chyba v čárce. Bleskaři, bleskaři...
    • Vždyť j to tky jen člověk *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit