Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sleepless

    Videozáznam Fight Club #124 - (pouze pro otrlé)

    Níže najdete odkaz na videozáznam Fight Club #124, který jsme nevydávali a ani nebudeme, protože ...uvidíte sami. Desync zvuku a obrazu je brutální, bohužel byl původní záznam pořízený špatně a není, jak to bez brutálního množství práce opravit. Takže jen pro otrlé, poslužte si:

    http://video-cdn.tiscali.cz/75/23/12375_fight-club-124-720p.mp4
    • Mart9
      Už to táhnu. Jsem zvědav, jestli je ten výraz "brutální" na místě *1*
      • Mart9
        tak dalo se to vydržet, ale na vydání to opravdu nebylo *4*
      • brutalni ne. je to dost, ale na konci se to zase jaksi stejne seslo dohromady.. jen to chce koukat jako na cizojazycnej predabovanej film jak ze starejch vhs- kazdej si holt otvira hubu jak chce :)
  • Zdarec pánové.Dnešní fight club byl hooodně výživnej.Byla by škoda,to zkracovat,krom tech dvou,tří?...předělů.
  • Dnešní fight club sem nestihl.. sakra - a šance na video.. to bude za týden. Nechcete si zkusit to nějak nacvičit, aby to video bylo nějak rozumně? Sledovat to s týdením spožděním je fakt už o ničem :(
    • janchor
      Chceme. Ty skluzy šly na vrub technickejm problémům, který se poslední dobou valily jak kdybysme zneuctili nějaký indiánský pohřebiště.
      • Já myslím, že většina diváků/posluchačů by se obešla bez dodatečného střihu záznamu. Prostě to jen nahrát na net hned po natáčení v původní verzi :) Takhle pro mě video moc nemá význam, když si to můžu o den - dva pustit dříve v audio podobě :)
        • janchor
          Video se nijak dodatečně nestříhá, ale je potřeba ho zpracovat, protože jde o surovej záznam z kamery + mixu. Na každej pád má význam pro toho, kdo chce obraz.
      • A co baterka?:D Většinou když není technicky problém zradí baterka :D
        • janchor
          Tu jsme převezli síťovým adaptérem, tudíž teď už je to celý na elektrárně!
          • *8* S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Temelin!
  • Ronox
    Nikola Bornova @tlamiczka
    Zdá se, že se dnes objevím v podcastu @gamescz - pokud vás láká můj chraplák, nalaďte v 16:00...

    nice!
    • Black_Hand
      dobry host. uz ve FC dlouho nebyla.
      • Wauuu hot !
  • Corvus
    Netrpělivě vyhlížím 16 hodinu :) Mohli byste zkusit prubnout letmou zdravici s Lukem z Iráku ;)
    (více minusů BORCI) ;)
  • Hodí sem teda Petr ten link na hrubé video nebo co?
    • Počítej tak během pondělí až května.. *16*
  • Pavel Dobrovský

    Kde je Pavel Dobrovský?
    • Podle twitteru někde v Kurdistanu...
      http://instagram.com/p/X1uWw2hKl6/
      • Cyberstan!
      • Black_Hand
        divokym kurdistanem!
        • Keyz
          To bude po příjezdu pěkně divokej.
  • Potěšila mě vaše diskuze o CCG. A pro Lukáše Grygara mám takovej malej tip. Podobný systém jako M:TG od Microprose měly i hry ze série Etherlords. Sice to tam bylo ještě mixnutý HOMAM, ale místo armády byl balíček karet, a nebo Pokemon: TCG pro Gameboy.
    A ještě malá připomínka. Docela mě zarazila hláška Lukáše Grygara: Fotbalový gumy. Nevím nakolik to bylo myšlený vážně, ale tohle škatulkování podle toho, jaký má člověk koníček/práci se mi nezdá zrovna košer. Já jako hráč jsem taky nebyl nadšený svého času článkem: Kultura kriplů, který vyšel v Reflexu.
    • Však fotbalisti jsou gumy. Stačí se podívat, jak vypadají *4*
      • Jednou na mě spadnula mičuda na hlavu, ať jsem to čekal dostal jsem takovou ránu, že jsem byl rád za samovolné opuštění hřiště. Tak nevím, všichni víme co je hlavička ve fotbale a jak se chová boxer na konci své kariery..
      • zdeeneek
        Tak urcite ...
    • janchor
      Etherlords jsem hrál oba díly, dvojku dokonce recenzoval. Parádní hry!

      A s těma gumama si nevybavuju kontext, ale léta jsem kopal hanspaulku, takže jako škatulkování na základě lítání za míčem to myšlený určitě nebylo.
  • janchor

    nový vysílací čas

    Tak se vracíme zpátky ke středě, tenhle týden začneme tradičně kolem 16:00.

    Dneska jsme tu ještě laborovali s obrazem i zvukem, špatná zpráva se týka videa z minula, který se při záznamu slušně řečeno rozjebalo, ale Petr sem tu hrubou verzi nahodí alespoň jako odkaz. Dobrá zpráva je naděje, že se možná podařilo vyřešit ten dlouhodobej zásek s podivnou hlasitostí, ale uvidíme ve středu. Respektive uslyšíme!
  • Corvus

    Baaang!

    Záznam Booomu k dispozici zde: http://youtu.be/uIliqFFEQLs
    • Mart9
      čas 43:50
      Je to prostě borec!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit