Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si zatím shrňme., co asi víme.
    Cena za obě konzole cca stejná.
    HW taky
    Takže to bude o službách
    XBOX - nutné připojení k internetu, nemožnost bazarovek, placený multiplayer, zřejmě bude mít DVB-T tuner
    PSko - multiplayer zdarma, není nutné neustálé připojení k internetu, možnost hrát bazarovky a k tomu Playstation plus, tedy za 1.400 Kč spousta her zdarma, nebo žhavé novinky se slevou a podobně. PSko nebude mít TV tuner.

    Zatím teda vede PS, ale uvidíme, až na konci roku, až bude všechno v prodeji. Nebo víte ještě někdo o něčem? Postupně si dávám informace dohromady. Jak je to vlastně s možností přehrávat třeba MKV kontejnery v H.264?? Umí to některá konzole?
    • Prehravam MKV na ps3 pomoci PS3 Media Server (vpodstate stream z pc)
    • filias
      Víme jen, že HW bude v podstatě stejný a ASI cena taky. Pak víme něco Sony. Ale o Xku jen a jen spekulace. Co tam možná bude. Aby šli dělat nějaké závěry, musíme počkat do přednstavení Xka, na E3.
      • podla sprav vykon nebude ani nahodou "v podstate stejny" ps4 ma mat asi o 50% vykonnejsiu gpu cast apu co sa tyka hrubeho vykonu

        a tym ze umoznuju uzivanie bazarovych hier sa automaticky stavaju lepsi nielen ako ms ale aj ako nejaky drmshitsteam
    • Uz ted prehravam na sve konzoli xbox 360 MKV :) . Ale bez RGH bych to neprehral no :(
  • jo kdybych dostal konzoli zdarma s tím že jim budu platit 350 kč měsíčně z nutnosti být připojen k internetu... tak bych si ji klidně pronajal ale dat za něco takovy prachy a pak v podstatě stejně není moje protože jak vypnou servery je z toho kus šrotu... ne děkuji
  • DaddyD
    Dle mého názoru akci posunuli jelikož mají plné ruce s odstaňováním té always-on "fíčury".

    Když viděli, kolika lidem se to nelíbí a jaký proti tomu byly protesty (viz. výroky kreativního ředitele Microsoft Studios, za které se následně omlouvali) že si to hodně rychle rozmysleli.
  • Keyz
    http://www.youtube.com/watch?v=cW28VSmXnCo
    Ten to ohledně připojení vystihl a je jedno pro jakou konzoli to je.
    • Kolik lidí to sem ještě plánuje postovat?
      • :-) Ten kluk je prostě totálně mega hustej :D

        http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=FeJ1UqnHsvU
        • Je, ja ho odebiram od Erroru 37, ale tohle video uz je tady asi po 4.
          • Keyz
            Tak já neviděl, že to je :)
            I když je fakt, že jsem nekoukal. Tak je to borec toho není nikdy dost.
          • :-) Možná se objevilo 4x, ale ten konec je prostě super, ale bohužel je to i pravda ten nový Xbox nebude přijat moc dobře, jestli něco neudělají a nezměníto.
  • Always online je FUJ HNUJ, ale na druhou stranu, uplne po vsech forech a diskuzich na svete lidi porad pisou: A co kdyz mi padne internet? Proboha to vam pada 2x tydne? Pokud ano tak zmente poskytovatele. Pokud vam padne jako me tak 1 za 2-3 mesice tak to snad přežijem ne?
  • Hmmm, takže když mi spadne internet tak si nezahraju ani singleplayer? Dík nechci
    • Alebo ked im padne sluzba/servre
  • Bude zpětná kompatibilita s 360?
    • Neumíš číst?
    • To je tak, když píšu před přečtením článku. Nevšímejte si. *1*
  • Překvapit? Microsoft už by mě nepřekvapil, ani kdyby z XBoxu vedla hadička, do které by se každou hodinu musela odvádět plazma a sperma. Za poslední dva tři roky ta firma neudělala nic dobrého.
  • KIMCID
    Drahé.Navic trvalé připojeni k netu. *16*
  • jnsCZ
    Jestli to takhle opravdu dopadne, tak si fakt přeju, aby Sony tuto politiku nezavedlo. Budou pak mít v ruce solidní trumf. A kdyby došlo na problematiku bazarových her, opět by bylo fajn, kdyby Sony vyšlo hráčům vstříc. Mimochodem, například brzy bude možné na telefonech Sony Xperia nativně připojit bezdrátový PS3 gamepad přímo v systému, bez extra aplikace... tomu říkám podpora hráčské komunity.
    • vindalooo
      Vtipné je, že xboxový ovladač (pro PC) přes kabel k xperii můžeš připojit i teď a i na nerootnutém bez speciální úpravy to funguje. Ale chápu u toho nativního připojení PS3 gamepad mluví o propojení přes BT. Ale i tak... jestli máte xperii, ovladač tak hry jako max payne a gta bez problémů fungují a přes díky výstupu na HDMI jsem hrál párkrát na TV. Blbost ale chvilku pobaví
      • jnsCZ
        Tak já mám ASUS Transformer Prime... ten má USB port a PS3 ovladač si tam prostě zapojím kablíkem. To, co jsem popsal s tou Xperií je možná prkotina, ale jsou to pro mě právě tyhle sympatické detaily, kdy si Sony neřekne "Nojo, voni si to rootnou nebo nějak vobejdou, to nemá smysl řešit"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit