Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naco to preboha potrebuje Quad Core 3.0 GHz , na tych par polygonov ? alebo to v pozadi doluje bitcoiny ?? :)
    • Neee... jen je to napsany v "dzave" ... ;D

      Mimochodem, vis jak soudobej "programator" hleda v poli prvku? Mno to je prece jasny ne:

      for 1 to X
      if ...
      next

      Proc by mel resit nejaky razeni/binarni strom ... to je prace ... a ta smrdi/boli/... a ze to bude trvat hodinu misto vteriny? No a, porid si vykonejsi HW.
    • všiml jsem si nějakých destrukcí, takže pokud tam budou procedurální destrukce prostředí, tak silnější stoj bude potřeba.
  • To teda moc to nenabizí. Tak myslím, že radši vytáhnu toho starýho quaka, hratelnost pořád dobrá a vypadá líp než tahleta novinka *15*
    • A navic ti pojede i na podprumernym telefonu ... ;D
    • Stačí se zdarma zaregistrovat do Quake Live, je to defacto updatovaná verze Quake 3 Areny :)
  • xixixao
    Section 8 byla super, co máte :)
  • MidnighT91
    Sorry ale pokud tam nebude zničitelné prostředí tím způsobem, že půjde celá mapa kompletně zdemolovat včetně země, tak nevidím nic co by ta hra mohla nabídnout...
    • Jj prostě tam musí jít všechno rozsekat jinak taky nemám zájem.Jinak na hru jako tohle čekám fakt dlouho jestli teda splní moje očekávání.
    • Moje řeč, zkoušel jsi hrát Ace of spades? Né ten novej trapnej propadák a původní free verzi? doporučuju
      • MidnighT91
        Říkal jsem si že to zkusím ale ještě jsem se k tomu nedostal...
  • to radeji toho quaka
    • taky jsem si říkal
  • Pokud v shopu bude třeba vše kupovat a vydrží to jen pár dní a potom to koupit znova, tak je to mrtvé už teď, to je snad nejhorší možný F2P model u stříleček, za tu dobu co máte koupené věci (kromě noliferů) nestihnete vydělat znovu obnos a budete věčně hrát se základem. Snad tam dají jen vzhledové itemy nebo xp boosty na rychlejší odemknutí. Podle videa to vypadá, že se snaží udělat nové herní mody, což oceňuji, protože CTF nebo DTM je všude.
  • ucho
    takhle že vypadá grafika Minecraftu? tady o Minecraftu někdo jen slyšel, ne? :)
    • GlaDOS
      Připadá mi, že poslední dobou jsou články od Petra v určitých věcech často docela mimo. Jestli tahle grafika připomíná Minecraft, tak by mě zajímalo, co napíší o Planetary Annihilation.
    • resshi
      Na článek nejlépe lidi nalákáš přikrášleným titulkem. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit