Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BelaJBB
    Ale zase raz sme si dokázali svoju "veľkosť". :)
  • Souhlasim že občas se ostudou propadnu u počítače za ně, ale aspoň se něco podobnýho u nás koná *3*
    • GlaDOS
      Netrhalo by mi žíly, kdyby se to vůbec nekonalo. Výsledek ankety mě nepřesvědčí, že bych si ACIII měl zahrát. Webová anketa? Ok. Oficiální předávání? K čemu? Abych poslouchal arogantní komentáře distributorů při převzetí ceny? Můj žebříček nejlepších her roku 2012 je stejně jiný a určitě to tak je u mnoha ostatních. Nevidím nějaký pádný důvod, proč být rád za to, že se něco podobného u nás koná. Možná jen kvůli pocitu cítit se světově.

      Jinak nechápu na BOOm pár věcí. Dishonored vyhrál PC hru roku a na PS3 a Xboxu předběhl F3 a AC3. Celkově to ale vyhrál AC3, pak F3 a pak teprve Dishonored. To mi nějak nedává smysl. Stejně tak mi nedávala smysl část o nejlepší lokalizaci. Podle čeho se to hodnotilo? Podle počtu hrubek? Počtu přeložených řádků?
      • granis
        A nútil ťa niekto k tomu, aby si to pozeral? Ak ti vadí, že okrem hlasovanie je aj odovzdávanie cien, tak predsa si môžeš prečítať výsledky a nepozerať to. To je typický hejterský postoj - "Mne sa to nepáči tak to zrušte, zničte a zmažte z povrchu zemského" Ja osobne som bol rád, že niečo také sa uskutočnilo a aj výkony moderátorov mi prišli v pohode (ak teda odhliadnem od toho, že o hrách toho vedia asi naozaj veľmi málo) a v porovnaní s napríklad už spomínaným Kraucherom a Otahálom, ktorých som videl moderovať nejakú launch párty, to bolo priam super.
      • Veskoslav
        Ale o AC III rozhodli hráči, nikoliv novináři;) A pokud nechápeš cenu za nejlepší lokalizaci, tak doporučuji si někde zjistit, co to je. Jestli ses snažil být vtipný, tak to akorát vyznělo dost trapně. Mimochodem v zahraničí jsou už pár let tyto ankety naprosto běžné;)
        • GlaDOS
          Už to vidím. Z oficiálních stránek jsem na první pohled nabyl dojmu, že v kolonce hlasování veřejnosti budou i výsledky hlasování veřejnosti a že Hra roku 2012 je volena jak od novinářů, tak od hráčů. Spletl jsem se. Můžeš mi tedy tu lokalizaci vysvětlit? Hledal jsem, nenašel jsem. Prostě nechápu, jak lze překlad hry objektivně hodnotit. Buď je dobrý, nebo ne (ať už významově špatně přeložené věty, či chyby). Ano, v zahraničí jsou tyto ankety běžné. Máme BOOM, takže jsme světoví :)
  • Veskoslav
    Doteď nechápu, jak u hráčské obce mohl vyhrát AC III...Pochopil bych The Journey, Borderlands II, Dishonored, Far Cry III dokonce i CoD Black Ops II. Ale AC III? No jde vidět, kdo v takové anketě hlasuje.
    • Black ops 2 delas si srandu ? takova nehorazna sra*** a predelany Far cry 3 ? Kterej jen udelal opravy jinak je to far cry 2 :) to urcite ne tak.. ovce hlasovali pro sh*t jako AC 3
      mne je to konkretne jedno ja hry pro masy skoro nehraju ..
      Je tezky, kdyz hraci hraji jen prehipovany hry
      • Black Ops II byl jednoznačně nejlepší díl od MW1. Takže proč ne?
        • takže říkáš že zrušili matchmaking, vrátili dedikáče a vypustili mod tools? o tom silně pochybuju.... :P do tě doby než to udělaj je MW1 furt top.. né že bych to ještě nějak hrál..
  • bylo to strasny, neco jako debilni maturak, moderatori nezasveceni do tematu, to co prednesli si pravdepodobne napsali cestou do divadla v tramvaji, ocenuji ;-) ze nechybeli pat a mat ceske herni zurnalistiky ( Kraucher a Otahal) , velky plus si ale vazne zaslouzi redaktori games.cz a pan Vavra ty byli vazne dobri, predevsim ten kotoul :D co predvedl pan Vavra
  • AC III - to jsme na tom hodně špatně.
  • Zelenej
    koukám že trend slovensko-českej moderátor z novy se přesunuje i do řad méně-komerčních vyhlášení...
    • granis
      Bola to Česko-Slovenská anketa. Hlasovali českí a slovenskí herní novinári a českí a slovenskí hráči. Aj asociácia herného priemyslu je Česko-Slovenská. Takže mne to príde ako logický krok, že aj medzi moderátormi boli zastúpené obe národnosti.
      • Zelenej
        to sem neveděl, v tom případě to dává smysl...
  • Fraška *5*
  • Nechci za každou cenu kritizovat, ale nechápu význam této ankety. Pokud mi to někdo osvětlí budu rád.
    • Taky bych rád znal význam pořádání takové ankety. Asi že se kapříci z malýho rybníčku poplácají navzájem ploutvičkami a zachvějí se jim rodidýlka slastí. Přiznávám, že jsem si výsledky nečetl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit