Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr hra.. na to zeje karetni se porad neco deje adaj se hrat ruzny startegie. pravidla jsou jednoduchy je tam sice hodne schopnosti ale to je spis vyhoda zejo. navic vsechno rychle odsejpa a je to fakt navykovy si vzdycky rikam uz jen jednu hru a pak spat a tak furt dokola :D:D
  • Je to nejak nedodelane, pulka veci nejde ani zahrat
    • Zatím se mi teda nestalo, že by nešly schopnosti použít, když by měly. Holt jsou některé schopnosti pasivní a některé schopnosti soupeře blokují ty tvé. Všechno je to v pravidlech na fóru, popřípadě se stačí zeptat. GMka jsou moc ochotní a pomáhají, i ostatní hráči.
    • Zahrát jde všechno, ale pochopitelně musíš být na tahu a soupeř ti v tom nesmí bránit schopnostmi. V gameplayi jsem ještě na bugy nenarazil, to mi přijde na open betu docela výkon :)
      • hej toje muj nick najdi si suj :D
  • Mortuus
    Všem doporučuju. Je to fakt skvělý. Na začátek to chce ale trpělivost, páč ne hned budete vyhrávat :) . Na tamním forku je několik článků, které vysvětlují pravidla hry více do hloubky, než úvodní tutoriál. Doporučoval bych začít tam :-)
  • Po odehrání tutoriálu jsem to okamžitě vypl karetní hry asi nebudou můj šálek kávy. Každopádně zasazení a svět vypadají velice zajímavě.
  • jako jo, obrazky to ma pekny... ale ty mechanismy, mno. hraci je nedostatecne a neprehledne prezenotovano, co nepritel zrovna dela a jake ma moznosti a ve chvili, kdy je karetni hra v pocitaci bych tak nejak predpokladal, ze se hrac nebude muset biflovat schopnosti a vyuziti vsech ostatnich karet, jen proto, aby mohl vubec vyhrat.. zpetnej feedback je nedostatecnej a to ze nekde vpravo na par sekund problikne nejaka karta triku situaci moc nezprehlednuje. nejakej tutorial to sice ma, ale neustale je v nem vyzadovano, aby hrac neco nekde mackal, ale aby vysvetlil napr. PROC a KDY je mozne neco zahrat, to uz se nedozvime (napr. jiz zminene karty triku, ktere se objevuji vicemene "nahodne"). dtto zadny info o deckbuildingu. autori by si nekdo nastudoval, jak jednoduse a efektivne komunikoval schopnosti karet napriklad povedeny Warstorm, to ne (pro priblizeni, bylo to pomoci grafickych efektu, ktere ony schopnosti provazely). taktizovani je temer nemozne, protoze nevidim sve "karty na ruce". navic spousta bugu a grafickych nedokonalosti. celkove je to peknej pokus, ale ne-user-friendly herni mechanismy mi jaksi nedavaji dobry duvod hrat to dal.
    • Tutorial se jistě odladí. Důležité je,že herní systém je velice chytlavý, hra je dynamická a neomrzí. Coraabia má neskutečný potenciál!
      • potencial mozna, ale naplno ho rozhodne nevyuziva a ty mechanismy musi na cloveka, ktery nikdy zadnou CCG nehral, pusobit dost chaoticky, ne-li ho rovnou zpocatku odradi (a rikam jako clovek zbehly v MtG a dalsich podobnych karetnich hrach). ve chvili, kdy si hned na zacatku musim otevrit wiki a studovat jak to vlastne vsechno funguje, je neco spatne. duely at tam klidne jsou, ale pro seznameni se vsemi kartami, jejich typy a frakcemi by bylo lepsi, kdyby tam byla i pribehova kampan proti AI, learning curve by pak rozhodne byla o dost lepsi.
        • Mortuus
          Stačí navštívit místní forum, kde v sekci "Pravidla" jsou články k pravidlům, které jsou stručné a snadno pochopitelné.V nejhorsim se dá i během hry otevřít nápověda přímo v rozhraní ( malý otazník v pravo, dole.
    • BoB.2
      Celkem s tebou souhlasím ale časem na to přijdeš a zjistíš co je co a kde.
      • to je prave ten nejhorsi moznej pristup a duvod, proc vetsina modernich her pridava a vysvetluje veskere mechanismy postupne, nikdy je nestaci vychrlit na zacatku vsechny a najednou (navic bez moznosti se k nim pozdeji pro info zase vratit). takhle tu zustava metoda "pokus a omyl", ktera je sice funkcni, ale vetsinu lidi to znechuti nebo rovnou odradi.
  • Keyz
    Skvělé, že se tam mluví jinak mluví nějakou "cizí" řečí.
    Jak to hned vypadá uvěřitelněji i když to je nějaké blekotání.

    Zato mistrové u ME kde mají hodně prachů se na to vykašlali a kecají v kodexu hry jak je vesmír rozdílný atd. Přitom každý mluví anglicky.
    • To blekotání je Coraabština, má to svoji gramatiku i slovní zásobu. Dá se to dohledat na samostatný COraabský wikině. Autoři si dali záležet, je to fakt těžká řeč, nejde to vyslovit :)
  • Whisp
    Presne takéto hry mi chýbajú na Androide. Ešte možnosť duelov cez bluetooth/wifi a ihneď kupujem.
    • Na androidu zkus Order & Chaos Duels. Je to taky karetní hra a dost chytlavá. Je odladěnejší než Corrabia s jinými herními mechanismy ale stejně chytlavá.
    • BoB.2
      Prej na tom pracujou ale není to priorita.
  • Odulin
    Tak jdeme na to.
  • Strasna navykovka.
    • BoB.2
      Mě to povídej jenom za dnešek mam odehranejch asi 50 her. *4*
  • Jestli to vyjde ještě na tablet, tak se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit