Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako uz pisali ini predo mnou - je to hned od zaciatku viditelny farm fest, bez nejakeho viditelneho ozivenia, ci uz v podobe pribehu, zaujimaveho preskumavania, alebo napaditych mechanik.
  • Clovek musi nostalgicky vzpomenout na Dungeon Keepera. Akorat tam myslim neslo hrat za ty hajzliky,co se vam probouravali do dungeonu,coz byla skoda.
    To byly casy....bile demon, dark mistress a samozrejme horned reaper!
    • Jaka skoda ? Kdo by chtel hrat za ten heroickej xindl ? Za ty smejdy, co akorat umeli krast dukatky z pokladnice a zabijet chudaky impy ? :D
      • Jak dycky z toho portalu vylezla ta banda fetaku s kudlama v rukou, v ocich dolary, pak punker s kladivem, gorila s kyjem, particka liliputanu, coura s hulkou, gandalf s pareckem samuraju a kdyz se postestilo, prisla i kamikaze plechovka. Jsem dycky uz jen cekal, kdy tam rozlozej ten cirkusovej stan :D
  • Oskubany, radobyvtipny diablo, riznuty torchlightem s ultraoriginalnim "dungeon keeper" napadem. Vlezu do mistnosti, sesype se na mne hromada mobu bez jakyhokoliv naznaku inteligence nebo taktiky, zmacknu 3 tlacitka, seberu loot, a budu to opakovat jeste tak 100 hodin dokud mi nedojde, jaka je to sracovina. Jo a po mape si dycky postavim jednu mistnost v mojem lego hradu, a kdyz zbydou penize, tak tam jeste pridam jednu sochu z tech dvou druhu, co mam na vyber.
    • ale 100 hodin zadarmiko je podle mě dobrý kšeft, ne? Některé hry nabízí desetinu za tučnou cenu.
      • No u tohohle typu her spis pak prevazuje pocit vyhozenyho casu. Kdyz se podivam na D3 nebo Path of Exile a zamyslim se, kam se tenhle zanr vlastne od doby D1 rozvinul, vidim jen kroky zpet na ukor hratelnosti.
        • Path of exile zacnes po tech 100 hodinach teprve docenovat. Rozhodne bych to nehazel do jednoho pytle s diablem co me omrzelo za 2 hodiny.
        • když u něčeho držíš 100 hodin, tak Tě to asi bude těch 100 hodin bavit... nebo snad u dobrovolných činností trávíš čas z nutnosti? Když mě nějaká volnočasová aktivita nebaví, tak ju nedělám přece.
          • Jo jako ja tohle ani hrat nebudu, vubec nicim mne to nezaujalo, i ten humor jde mimo mne. D3 jsem taky nahral pres 200 hodin,protoze to hrali znami a abych zkusil inferno a nakonec uznal, ze je ta hra crap. Ten muj vyblitek nahore je spis jen takovy vesteni jak by to dopadlo, kdybych to zkousel :p
            • A ty se vrat na D3, utika ti loot :p
            • tak tahni vestit nekam jinam Oo
  • f2p Ubisoft? děkuji nechci
  • BLADIA-AMNESIA
    Ta drzka z reklamy...

    Si to jdu pustit na YT.
    • stačí na posuvníku kliknout na konec a nemusíš čekat na přeskočení ( ;
  • TMQfEL parádní zkratka, taková libozvučná, ta se určitě uchytí. *2*
  • Super napad, urcite odskusam.
    Ale neviem preco predstavil som si to iste, ale ta cast boja za hrdinu...
    Ta by sa mi pacila tiez v pohlade ako v Orcs Must Die! :)
  • axell1990
    To je podivné, nějakého testu jsem se účastnil už v lednu. Jste si jistí že jde o Alfu?

    *a mimochodem ta zvuková stopa je k tomu traileru jak pěst na oko -,-
    • sleepless
      JJ, jsme si jistí. Zjevně další fáze alfa testu.
      • zvláštní... na konci videa je napsaná beta
    • Kozy
      Přesně, na mailu mám pozvánku z 31.ledna do uzavřený alfy
  • BoB.2
    To je tak geniální že se divím že to nikoho nenapadlo už dávno,vážně super nápad. *4*
    • Kr.Pa
      Po delsi dobe ale zacne nudit
  • Hezké. Rozhodně to zkusím!! Free to play u některých žánrů a konkrétních titulů nepovažuji za zlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit