Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Nebude se ten projektor odrážet v televizi? Sice jsou nové ploché obrazovky více antireflexní, než stará CRTčka, ale i když si zasvítím mobilem proti obrazovce, je to vidět. Co pak takový projektor? Jinak mi to ale připadá celkem rušivé. Toho pohybu pak bude okolo hodně a člověk se bude muset víc soustředit na střed.
    • Jestli si to právě při té kalibraci tu televizi neodečte a prostě tam nesvítí ;-)
  • No nevim, snaha se urcite ceni, ale osobne me daleko vic zaujal oculus rift...
  • victor
    Pokud mi ten ambientní LED projektor s centimetrovou čočkou přinese nextgen kinect v základním balení , nemuselo by to být imho od věci ...
  • Tak pro me pecka. Na televizi mit pustenou hlavni cast deje hry/ filmu a pokoj pro atmosfericke doplneni. Nic co musite vnimat jako prvni plan, ale citite to a obohacuje to atmosfericnost. Doufam, ze se neco podobneho ujme i v TV. Moc by se mi libilo sledovat treba novy startrek a kolem celeho pokoje by se tocil vesmir, hvezdy, galaxie. Ti co tu pisou o 6ti tricetipalcovych monitorech a nebo projektorech a x metrovych platnech vubec nepochopili o cem tohle cele je...
  • yuri337
    Pěkný nápad, ale přijde mi to zobrazování okolo televize dost rušivé. Hlavně při hraní FPS, kdy se člověk musí soustředit na obrazovku. Obyčejná promítačka s plátnem za pár klacků udělá podle mě lepší službu.
  • ALIENVIK
    Sice bych si to nekoupil, ale na druhou stranu cenním, že se snaží o inovaci a krok dopředu, jako u lítání zkoušelo se to dál a dál dokud jsme nevzlítli. Proto komentáře jako píčovina atd. my příde hloupý, cenním si jejich snahy. *3*
  • To bude stejne uspesne jako Kinect.
  • Chujovina...
  • TheGGG
    http://www.gamevain.com/wp-content/uploads/2011/03/Video-Games-humor-comedy-funny-hilarous-ahahah-lolz.jpg
  • Gonzi
    Je to spíš gimmick a ve výsledku si vždycky radši ten nábytek úplně odsunu a pustím si z projektoru na zeď celou hru. Tohle je sice technologicky působivé, ale tak nějak to zavání zbytečností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit