Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde je to vyhlášení soutěže o ratcheta?
  • To je dobře, že to nevyjde na PC! A taky doufám, že na Xbox to bude obsahovat něco jako AP 2.5, ale mnohem horší.
    • Cute :D. Chlapec bez mozku se opět ozývá.
    • No není řečeno že to na PC nebude jen to bude o dost později,ale ta možnost že to nevyjde tu je taky :)
      • Kéž by Rockstar pochcal pc tak jako u Red dead redemption!
        • Kéž by pochcal tebe.
          • Vyborne receno pane!
          • možná i posral ať to má komplet
  • Tak už jsem to poznal, škoda že nejdou mazat prispevky, ted tu tenhle muj bude zbytecne otravovat
  • 301+ views - sem zvedavej kolik tam pak naskoci ono tech 22k palcu predbiha asi pekny numero :)
    jinak trevor je jistota zabavy.. vidlak jak se patri :)
  • tak to se muze jit ubisoft s tim watch dogs zahrabat.Tohle bude bomba nejvetsi.
    • tezko srovnavat rozjetou znacku co jde v podstate na jistotu s novym projektem kterej nakonec muze dopadnout jakkoliv i pres vsechno to halo okolo..
  • steblo
    Trevor je takovej sympatickej milovník dětí. *4*
  • Magister_Peditum
    Fandím Michaelovi. Až mi ho bylo líto. Má to s tou rodinou těžký. *15* Pak snad ještě sem tam vtipnej Trevor. Franklin je nuda.
    • Franklin je nuda ? To jako proto, že je černej , nebo co ...? Chudák , nikdo ho nechce, já mu fandim . ?? *4* *3*
      • Franklin je muj favorit za nej to pripomina stary dobry San Andreas a to jsem mel ze vsech gta her nejradeji, ale ani ostatni postavy nejsou spatny naopak tohle bude bomba uz se nemuzu dockat.
      • Lem0n
        Ano, je to proto, že je černý. Kdyby byl o něco světlejší, tak by se to dalo, ale tohle je hrůza.
  • Pete.palis
    noo..ty vole *14*
    • http://www.grandtheftautov.cz/
  • Myslím, že se máme na co těšit, toto bude další velký skok kupředu v podání Rockstar Games. Z trailerů to na mě působí tak, že si Rockstar vzal to nejlepší z předchozích GTA a třeba i jejich jiných titulů a na tom vybudoval tohle doufejme velkolepé dílo. Věřím, že se brzy po vydání verzí na konzole dočkáme i PC verze. Byla by velká škoda, nevyužít výkonnost PC strojů a hlavně ovládání . . . to jsem u xboxu doteď pro tenhle typ her nepřekousl.
    • Rockstar má jako primární konzoli Ps3 proto hry od nich na Pc o moc lépe nevypadají :)
      • To teda nevim, GTA4 jelo na PS3 jednoznacne nejhur ze vsech platforem a to museli jeste snizit rozliseni oproti X360
        • Já jen říkám to co samo rockstar :)
  • Moc pěkné - tahle hra bude opět desítková, když se na to tak dívám, tak si musím rýpnout směr 2K a Mafia 3, už se moc těším až něco předvedou (už je to zase pár let ve vývoji a furt nic !!!)

    že by xbox1080 za pár let? *3*
    • Keyz
      Desítkový byla snad pokaždé. Vlastně nemá pořádně konkurence ve svém žánru.
      Já doufám, že se to posune ve fyzice a realitě jako GTA IV oproti GTA SA.

      A jestli to bude v na PC, tak by se hodilo něco jako modifikace od ENB. Klidně by to mohlo být volitelné jako ENB ale bylo by to dobré kdyby to bylo v základu. Je to pak smutné čekat na nějakého borce který udělá lepší práci než team lidí.l
      • Fyzika vypada totozne nastavena Euphoria jako u Maxe Payna 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit