Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela pěkné, ale líbilo by se mi to více, kdyby na konci rozžehl světlo a až potom si sundal masku, působilo by to více mysteriozně a já nevím, ale mně ti extrémní hezouni k tomudle prostě nesedí.
  • TheGGG
    Vypadá to luxusně, trailer skvělý a ti chlápci na konci měli pořádný charizma. To se ve hrách většinou nevidí, hlavni hrdinové jsou nesympatický trubky, ale tady by to konečně mohla být ta správná drsná parta. O kvalitu hry se nebojím, sběratelky posledních pěti dílů CoD serie budou mít na poličce brzy dalšího kamaráda.
    PS: nevím co tu melete o vikinzích za nesmysly. Vikingové na helmách rohy nosily, akorát se pak začala šířit ta hloupá pověra že je nenosily. Dost dobře je to vidět v historickém vikingském filmu Asterix a vikingové
    • walltar
      Bohužel například v seriálu Vikings se na rozích vyloženě šetřilo ... i na helmách. Prostě viking bez rohů to není ono ... ještě křídla sou přijatelné.
      • TheGGG
        seriál vikingové je pekně ubohý, hraje tam pět herců a když se nikdo nedívá tak si nalepý fousy a předtírají že jich je deset
        • Charisma... *15* aha... *15* a ty si myslíš, že tihle herci budou ve hře ? *7* TheGGG, tvoje IQ právě oficielně kleslo pod nulu...a nebo si fakt jen trapnej troll...vyber si...
          Sbírat poslední díly CoD je asi to samý jako mlátit se 10x do prstu s tim, že poprvý to bylo fajn... O hře to neřiká ani ň a kde si vzal to, že se o kvalitu nebojíš, to by mě fakt zajímalo...
          P.S. Jestli si troll, tak už přestáváš být vtipnej a pokud ne, je mi tě líto...
          • Rhulad
            Jinak k Vikingům. Je jasné, že rozpočet byl trochu nižší... je to první season a měla dobrou sledovanost čili očekávám od druhé větší rozpočet. Jinak tohle je období kolem roku 800 čili ta populace obyvatelstva nebyla moc velká. A ty helmy? jde vidět, že vás historie moc nezajímá a vyžíváte se v klišé. PS. Doporučuji Legendu o Sigurdovi a Gudrún by J.R.R Tolkien...
            • Rhulad
              Tak se nauč ten sarkasmus používat. Jelikož to je bez nadhledu a vtipu *5*
            • walltar
              Bohužel příště radši budu psát kolem postu úvozovky a tagy "Vtip" .... aby to bylo jasné.

              A GGG troluje jako obvykle.
        • Haha, vím, že si troll, ale zasmála jsem se.
  • Další CoD ? ale no táák :D
  • Paulcz
    tu ghost blbost jsem viděl na nějakejch fotkách z Afghánistánu a přijde mi to stejná sra*ka jako lebka totenkopf, totální hnus
  • ALIENVIK
    Snad to posounou dál, jinak teaser povedenej *5*
  • Mezi těmi všemi zamaskovanými válečníky mi chybí nějaký člen ku-klux klanu....
    • Jste nahlášen PČR z důvodu otevřeného podporování rasismu.
      EDIT. Doufám, že shnijete v pekle. *16* *16* *16*
      • Magister_Peditum
        Tebe nahlásit Chocholouškovi. *1*
        • MidnighT91
          Míša by potřeboval krabici KFC a meloun...
      • TheGGG
        http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/504825/894786.png
        • Lubiii
          Nejvíc povedený ten nick :D Michal Kocáb... krásná třešinka na trolldortu :D bravo!
  • Teaser pěknej. Hru bych předem rozhodně neodsuzoval. A budu doufat, že příjdou s novým enginem.
    • walltar
      Jo určutě přídou s novým enginem ... nebo minimálně přejmenují ten starý. *1*

      Ale pokud by s novým enginem nepřisli tak by nové COD mohlo mít název tak leda "Prehistoric".
    • Ad4m
      Nový engin je 100% potvrdeny *3* takze dufat netreba v to ze bude ale v to ze snad bude este lepsi ako ten co je teraz, pisem o CoD uz dva roky a mam dost info *4*
      pisalo o tom Activision vo svojej tlačovej správe hneď po vydaní teaseru
      • walltar
        říkáš, že už od prvního MW jo? *2*
      • to je ale mile, naucil si sa pisat v skole a hned si sa venovat CoD *3*
  • Mimochodem většina lidí tady ten teaser asi nepochopila nebo neposlouchala o čem ten člověk mluví. Můžete zapomenout, že by se ve hře objevilo tematicky něco z toho co jste v tom teaseru viděli až na ten poslední záběr. V celém teaseru šlo jen o to, že v různých dobách různí válečníci používali masky z různých důvodů, což mělo na konci závěrečnou pointu při záběru na bandu vojáků ze současnosti, že jsou tací, kteří mají masky, aby nás všechny chránili. Dám ruku do ohně za to, že o téhle skupince (nebo konkrétně jen o tom jednom maskovaném vojákovi) to bude.
    • Yeah right. Bez masek by nás totiž chránit nemohli *15*
    • walltar
      Tak jestli někdo ten teaser pochopil jinak nž píšeš tak vážně začínám pochybovat o obecné inteligenci ... vždyť to bylo absolutně předhozené na talíři bez nějakého hlubšího promyšlení.

      Nebo někdo má dojem, že v novém COD budou pobíhat indiáni a vikingové? I když po zombiích bych s tomu až tak nedivil. Možná Zombie vikingové?
    • Vidlec
      Pravdu díš
    • Nemyslím to zle, ale dle reakcí z komentů, které jsem si přečetl, to fakt vypadá, že to dost lidí asi nepochopilo.
  • Ať už proboha konečně změní dobu, do které je hra zasazená. Proč neudělat něco z první světové nebo po X letech něco zajímavého z druhé světové. A našlo by se i pár dalších variant. Bohužel podle teaseru to vypadá, že to bude zase stejné prostředí jako v posledních 20 CoD hrách (nebo kolik jich za poslední roky vyšlo). Pořád dokola "současnost" (+/-)
    • Ked si si nevsimol, tak posledny diel zmenil dobu a bol z buducnosti...Ale kopnut si treba aj tak, chapem.
      • Těch pár let na tom co jsem napsal vůbec nic nemění. Pořád je to na jedno brdo. Mluvím o celkové tématické, dějové a časové změně. To, že třeba jeden díl bude zasazen do roku 2001 a další třeba do 2020 je stejně velká změna, asi jako když si jednou nasadím nejprve pravou ponožku a jindy nejprve levou.
        • palcov
          Nj, ale máš na výběr
          Před I světovou - koně a muškety . (hm, tak jak nad tím uvažuju, tohle moc zpracované někdy nebylo, nemusela by to být špatná blbina)
          I světová válka - málo atraktivní, používaly se jen pušky a plazilo zákopy, nepřitáhlo by to tolik lidí i kdyby hra byla kvalitně udělaná
          II světová válka - totálně vybrakované hrama před 10 lety (a právě hrama jako COD1,2 a celou tou generací:), tedy taky není už atraktivní)
          Korea/Vietnam - zajímavé, ale přiliš lokální konflikt, jedno prostředí, malá variabilita, navíc namálo her už taky bylo.
          No a potom vše mezi 1970-2020 je současnost - moderní válka. podle mě tam ještě nějakou dobu zůstaneme. nabízí pořád ještě místo pro inspiraci.
          Pak ještě větší budoucnost - a to je sci-fi, tam se to blbě předjímá, aby věci vypadaly uvěřitelně a hráč se s tou dobou identifikoval..
          • Tikov
            1. světová válka- nepředstavitelně troufalé přepady v Alpách, boje obrněných vlaků a jízdních jednotek na východě, vyhazování celých kopců na západě, první letecké souboje, první nasazení útočných pušek... pravda absolutně nudné a nezajímavé téma *2*
          • 2.WW / Korea tam bych částečně souhlasil, že v dnešní době je to pasé.. ale ne rozhodně kvůli vybrakování tématu nakonec kdo by nechtěl vidět velkolepé bitvy v podobě současných enginu? Zahraj si 10 let starou hru z období 2.sv a srovnej si dnešní FPS pecky... problém bych viděl, že dnešní fpska jsou zameřené na customize zbraní a různé vychytávky což prostě do období 2.sv nedáš
        • Aha, takze keby bolo CoD v prvej alebo druhej svetovej vojne, uz by to bolo na dva brda alebo ako ? Ale chapem, kopnut si treba...Black Ops 2 je zatial najrevolucnejsie a najlepsie CoD ake vyslo, co sa tyka SP a aj MP, najprv si to aspon zahraj, potom pis svoje blbosti...Ale chapem, cize podla teba nemusia nic menit, mozu vydat to iste bez zmien, uplne ak zmenia casovu lokaciu, bude to uz ina hra. Vyborna logika.
          • Kolega to myslel dobře, moderní bojování je už poslední roky trochu omleté (samé M4 a Kalachy), tak proč neudělat návrat k WW2 v novém kabátě? (nový engine) I když už z ww2 známe snad vše, tak proč to nezpracovat nově...vždyť je tam tolik obsahu, že by to stačilo na 5 her i s datadisky... Konečně zpracovat Normandii v dlouhé příběhové kampani, Afriku, tažení spojenců Itálií, bitvy okolo rudého moře, Kursk (tanková bitka), Pacifik...atd...komu vadí, že už to bylo v CoD1 a 2...však ty hry slavily obrovský úspěch a hráli se roky na netu... Já být na jejich místě, vrátil bych se sem, a udělal zase normální hru v tempu CoD1 a 2 a ne World at War (na který sem se moc těšil) kde jako voják utíkáte koridorem, kde je 10 kulometů a 20 rakometů na každém rohu připravených (pro koho asi...) pro vás a vy jen držíte Sprint a levé myšítko celou hru... nikdy nezapomenu na misi v CoD1 na přehradě (sabotáž), nebo datadisku na tom přímořském bunkru...CoD přece neni jen o utíkání a kosení v koridoru, však si vzpomeňte jak hra začínala - skupina vojáků se prostě pozvolna probojuje k cíli, popř. samostatné mise... Pak tu máme vietnam, který více méně v žádné novější hře není, a ve starších (snad krom vietcongu) pořádně zpracovaný není...to by taky vydalo na celou hru i s datadiskem... a pak 90. léta, když už moderna... Ale pokud se bude hra tlačit stále dopředu, tak z ní bude brzo sci-fi...a to k serii CoD prostě nepatří...
  • smejki
    já se v codu nevyznám, ale nebyl Ghost populární postava (přesně s touhle maskou), která umřela v MW2? Tady někomu docházej nápady, mám dojem.
    • voe!!! Jak nevyznáš *1* Dyť já ani nevím jak se jmenoval poslední díl :D
      • Tím samozřejmě chci nastolit nový trend čím míň toho víš o Call of Duty tím víc seš freecoolin
    • nekromant33
      to víš, rozvíjí "mytologii"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit