Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někteří japonští hráči nejsou zcela pokojeni se vzhledem hlavní hrdinky v novém Mirror's Edge.

    Japonští hráči si mohou odskočit do vedlejšího šušni baru a dát si ropuchu s rýží pro sklidnění,jejich názory a připomínky jsou nám u řitky....ti ať onanují nad svými chujovinkami typu mortal krompáč,final ejakulasi,či šekken,pardon Tekken...
  • Kdosi se tu ptal po srovnání XBone a PS4

    http://www.nordichardware.se/images/labswedish/nyhetsartiklar/Spel/Xbox_one_vs_PS4/fullimages/xboxsp4compar.jpg
    • God-of-War
      Moc pěkný:)
  • Někteří japonští hráči nejsou zcela pokojeni se vzhledem hlavní hrdinky v novém Mirror's Edge.

    To se vážně najde někdo, kdo bere pindy Kotaku vážně?

    Proč nejsou články o tom, jak se spoustě jiným lidem nelíbí spousta jiných věcí? No jo, to by asi nebylo dost kontroverzní a feministky/ti by nedávaly page views...

    Ale tak aspoň si pár hejhulů může zapindat jak ti úchylní Japonci potřebují anime oči a kozy.
  • MickeyMutant

    Někteří japonští hráči nejsou zcela pokojeni se vzhledem hlavní hrdinky v novém Mirror's Edge.

    Hráči si chtějí vynutit anime oči a kozy jako vozy. Zajímavá douška k tématu Tropes vs. Women v obráceném gardu*4*
    • Black_Hand

      Někteří japonští hráči nejsou zcela pokojeni se vzhledem hlavní hrdinky v novém Mirror's Edge.

      f*ck 'em! ne kazda holka me musi pritahovat, a to ani ve filmech ani ve hrach.
      • MickeyMutant
        Seš úch*l! (according to public opinion)*3*
    • Keyz
      Japonci no.
      http://www.youtube.com/watch?v=vqtUUn7M2TU
      • MickeyMutant
        Soutěž v prdění je obskurní japonská kuriozita, nenaplněné představy průměrného hráče jsou ale obecnější jev, co se neomezuje jen na Japonsko.

        Producent Mirror's Edge Tom Farrer se k tomuhle už před pěti lety(!) vyjádřil:

        "I remember when I first had that image sent to me. To be honest, I found it kind of sad. We've spent time in developing Faith. And the important thing for us was that she was human, that she was more real.

        We really wanted to get away from the typical portrayal of women in games, that they're all just kind of tits and ass in a steel bikini. We wanted her to look athletic and fit and strong [enough] that she could do the things that she's doing.

        We wanted her to be attractive, but we didn't want her to be a supermodel. We wanted her to be approachable and far more real. It was just kind of depressing that someone thinks it would be better if Faith was a 12-year-old with a boob job. That was kind of what that image looked to me."
  • Drakens

    Do traileru The Witcher 3 vývojáři vpasovali skrytou zprávu.

    čumím do toho jak husa do flašky a nic nevidím....co tam bylo? *13*
    • Tvl už jen 1 rok, teším se jak malý Jarda, má srdcovka. 8 knížek, zahraju první díl, zahraju druhý, a HNED na to třetí....

      Trailer skvostný, v gameplay jde poznat next-gen, hudba úžasná!!!
    • Keyz
      http://scr.hu/5nw/q6d0p
      • Drakens
        Dík
  • rancor1223

    BF4 multiplayer

    Nevypadá to zle, ale stejně to po zkušenostech s BF3 vidim že počkám až se levně objeví na Aukru.
    • Miserius
      BF3 Premium key (zaklad + 5 dlc) v akcich na Key4You za 499...chces to levnejs? Neprijde ti to uz dost levny?
      • rancor1223
        To oboje mam a co s tim? Píšu, že na podobnou cenu si počkám s BF4, místo abych to kupoval za plnou cenu (jako BF3).
        • Miserius
          *9* Sorry ja jsem to nejak neprecetl se zapnutym mozkem
  • Tak jasně už to mam, ale nikde to nevidím ve svých hrách jinak B3 vlastním...vidím i DLC k Shift 2 ale to DLC k BF3 nn
    • Miserius
      Je mozny ze to je jako nektery dlc ze to nevidis ale mas k tomu pristup, protoze stazeny uz to asi davno mas pokud hrajes...
      • Teprve jdu BF3 instalovat...
  • DICE při příležitosti odhalení multiplayeru Battlefield 4 a miliardě hodin strávených hráči v Battlefield...

    Nevíte jak získat to DLC k BF3??
    • Miserius
      Vime, pokud jsi PC hrac v Originu dej normalne aktivovat klic nebo jak to tam je a tam napis: BF3E3 Pokud konzole, je to v obchode za 0 korum
      • DICE při příležitosti odhalení multiplayeru Battlefield 4 a miliardě hodin strávených hráči v Battlefield...

        A to DLC mi zůstane jen na týden nebo na pořád? A jsem PCčkář...jinak když jsem chtěl to DLC chtělo to po mě platbu, nic jsem zadarmo neviděl...
        • Miserius
          Zustava na porad, musis aktivovat ten kod co jsem psal...
          • Jaký kod? Asi jsem slepej z práce, nic nedivím
            • Miserius
              Asi jsi opravdu slepej, hned v moji prvni odpovedi
  • Miserius

    DICE při příležitosti odhalení multiplayeru Battlefield 4 a miliardě hodin strávených hráči v Battlefield...

    No vyborne, uz z principu jsem si zadny dlc nekupoval tak aspon muzu vyzkouset...snad se to tedy tyka vsech platform... Aha, tak je potreba si to zdarma odkoupit z PS3/Xbox obchodu, tak to udelejte, je na to tyden :)
  • DICE při příležitosti odhalení multiplayeru Battlefield 4 a miliardě hodin strávených hráči v Battlefield...

    Good guy Dice *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit