Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debilni ea nebo activision .... nemam slov .... uvolnite zaznam idealne jako dalsi podcast? (mp3)
  • Nevím jestli můj dotaz patří sem, ale máte v plánu dalt na server video z konference o Xboxu - na YouTube je už zablokované.
  • Zdarec posloucham tedka stary podcasty a nektery odkazy na stazeni jsou nefunkcni
  • Vím, že je to ohrané téma. Ale mohli by jste naznačit jestli se pokoušíte do podcastu nahnat Dana Vávru? Už by si měl najít konečně čas na to, aby nám alespoň lehce nastínil jak pokračuje vývoj jejich RPG :) Díky za info
    • Mart9
      +1
      Od posledního podcastu s Danem uplynulo už více než půl roku, přitom je to nejlepší host ze všech a ani tam nemusí být kvůli té "své" hře.
      • Keyz
        Zatím ani nevydal nový blog :(
        • Warhorse končí...
          • Ticho před bouří, počkejme na E3 ;)
            • zajimalo by me co ocekavas od E3 kdyz tam vavra tym nebude nic prezentovat.
          • ringmancz
            kdo říká?
  • Chci poděkovat redakci za to, že už zakázala psaní "vulgárních" slov i s pomlčkou ve slově. Kluci, nádherně nám przníte český jazyk, doufám, že v příštím Fight Clubu si budete na mluvu dávat stejný pozor, tak jako nutíte nás. Pozvěte si tam někoho s bičem, můžete mu říkat třeba, já nevim, Adolf...
    • blixa
      Sorry, ale my nic nezakazujeme, games pouzivaji stejny system pro diskuse jako cely tiscali a vsechny tyhle veci jsou tudiz rozhodovany mimo redakci..
      • Hm, to je ta nevýhoda, když jste součástí webů jako Recepty na doma nebo Osobnosti.cz. Tak v tom případě souhlas, jen držet krok a hubu, my to nějak přežvejkáme ;)
        • Keyz
          Protože zde nejde používat běžná slova, tak se někdy člověk těší na normální debatu ve FC.
          • Nebo se na to může člověk vykálet a jít do hospody normálně pokecat. Protože pracovat v prostředí kde ti nedovolí mluvit rodným jazykem, to musí mít člověk hodně malé koule
            • Hospodske vulgarity patri do hospody. Dospely jedinec by mel umet komunikovat bez vulgarit.
  • martyEF

    indian

    Ahoj, jen návrh na hosta, když už jste se ve FC tak pěkně vyjádřili na adresu Indiana, nechtěli byste pozvat Fiolu, Indian se totiž vrací zpět na TV a to sice na TV Pohoda .... *3*
    • sleepless
      Určitě Fiolu pozveme.
    • ringmancz
      nic proti němu, ale když neodříkává naučenej text, tak neumí mluvit
      • zdeeneek
        Ja ho slysel jako hosta v konkurencnim hpodu a pripadal mi v pohode.
        • Já ho viděl v Indiánovi a přišel mi taky úplně v klidu, žádnej arogantní pozér, prostě normální kluk..
          • martyEF
            taky s ním nemám problém, dělá to jinak a dělá to dobře, a docela se mu povedla jedna akce na startovači, projekt na nové studio aby mohli více rozjet pořad Indian, podcast a showtime, chtěl 20 000 a dostal je za pár hodin, také jsem přispěl, teď už tam má dvojnásobek *3*
            • ringmancz
              neříkám, že je namyšlenej, nebo něco takovýho, ale v několika podcastech, přenosech a tak říkal věci, co nejsou pravda, věty co nedávají smysl nebo nedoříkal věty apod. třeba na sobě od té doby zapracoval
    • Ronox
      Nic proti Indianovi, ale Fiola a ten druhej mi prostě nesedli. Radši tuhle partu "veteránů". Fiolu až přestane dělat humor pro prcky.
      • martyEF
        vidím to podobně jako ty a právě proto bych ho rád viděl v "dospělém" pořadu o hrách s "dospěláky" pro "dospělé" *1* ... třeba tě a další příjemně překvapí
    • Amylee.Anderson
      Prosím, Fiolu ne!
  • Znelka

    Drobna technicka: V audiozaznamu chybi znelka.
    • janchor
      ! Já tušil, že jsem před tím encodingem ještě *něco* chtěl.
      • :) zas mas body za rychlost, to se vsakne
  • GlaDOS

    Počítačové tábory

    Jsem s podcastem pozadu, takže teprve teď jsem slyšel díl, kde se redakce bavila o počítačových táborech. Padl vtip o tom, že je tam naučí crackovat hry. A zrovna teď jsem narazil na jeden web, kde je naučí nejen to, ale taky "vyhľadávať hudbu a mp3ky, sťahovať rôzne programy a hry a obrázky z internetu" a "napalovať si DVDčka, CDčka, vymienať si s kamarátmi svoju obľúbenú hudbu". Jen tak pro zajímavost je to tady.
  • přehrávač

    Chtěl bych se jenom vyjádřit k přehrávači videa. Když nahodíte nějaký trailer nebo video, tak je to pro mě jen informace, že bylo nějaké video na internet vypuštěno. Nyní už ve 100% případů, když si u vás všimnu videa, které chci vidět, jdu na jiný herní web a pustím si ho tam, protože je tam k dispozici mnohem lepší herní přehrávač a neskáče mi tam do obrazu neustále reklama nebo jenom v rozumném množství a čase. Něco s tím udělejte nebo ne, jak uznáte za vhodné. Je mi to jedno, mám k dispozici i jiné weby. P.S. Pokud mi někdo bude psát, ať jsem teda nechodím, chtěl bych říct, že se mi nelíbí jenom přehrávač. Diskuze jsou výborné a některé články taky a snad taky podcast, ale bývalo to lepší.
    • Keyz
      Mně více vadí, když to hodí chybu během přeskočení na nějaký čas. Prostě dám skok do prostředka a hodí to chybu. Pak ta reklama jede znova.
      • bizi
        Prosim o info, v jakem prohlizeci to zlobi.
        • Keyz
          Chome Verze 26.0.1410.64 m.
          Nezlobí to pravidelně. Někdy se video načítá od bodu kde jsem chtěl
    • Black_Hand
      a to je to ceho jsem se bal :(. ze driv nez se to vyresi to zacne odrazovat lidi. a neni se co divit. *13*
    • Cosi
      Mě reklamy u videí dokopaly k tomu abych zas provedl donate a na měsíc mám vyřešíno. *4*
      • Amylee.Anderson
        Ale teď tam jsou koťátka a štěnátka!
    • blixa
      Přehrávač a konkrétně reklamy v něm řešíme, bude to v nejbližší době omezené. Každopádně díky za slušně formulovaný a jasný názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit