Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Nehrál jsem tak nemůžu posoudit; možná je to v jádru dobrá hra, ale to video ze hry nevypadá ani trochu lákavě.

    Boje jsou zdá se vesměs v pustině na rovince, podivný zbraně a zbroje o rozměrech z kterých by měli hubu dokořán i borci z goticů, pištící anime pajduláci v týmu (viz pan řepa), hlavní hrdina kterej ustojí hromadu zásahů od bosse jako nic (hardcore RPG?), přerostlej mistr yoda jako prodavač zbraní a navrch to po vizuální stránce vypadá dost nevalně.
    • Jasně voe, zkus toho bosse někdy umlátit... Až sám uvidíš že sice pár zásahů vydržíš ale než ho zrubeš tak si pšoukneš do trenky voe, to je akce na 40 minut klidně a vůbec nebudu mluvit o tom když ho máš chytit živýho *3*
    • regant
      no tak o tom ta hra je
      japonský hry svojí kvalitou mnohonásobně převyšujou ty západní (teda většinou: http://farm3.staticflickr.com/2396/2265682979_5058c2edbe.jpg) právě díky těmhle všem ulítlostem. Jako chápu, že by to nefungovalo třeba u her jako War of the Roses ale třeba v Dragon Age by mi to vůbec nevadilo. Co se týče výdrže tak to je možná u monster ze začátku hry. V pozdější části jsou tam bossové co ti na jednu ránu uberou půlku zdraví (http://monsterhunter.wikia.com/wiki/Barroth + poznámka The inspiration for Barroth came from observing the "movement of bulldozers on a construction site".)
    • fichtlis
      Opravdu užitečnej komentář.. viz můj *2*
  • maros.goc
    takže mám tomu rozumieť že verzia Wii U a 3DS je po hrateľnostnej stránke totožná? Wii U je samozrejme technicky silnejší stroj ...ale inak?
    • kovar.jakub
      Kromě využití WiiU Gamepadu a online multiplayeru (ten tuším na 3DS nejde) jde o totožné hry.
  • zacinal jsem u MH1 jako malej. neprekonatelnej zazitek kdyz jsem poprve ulovil rathalose ve hre pro jednoho hrace ,ostatni prisery uz nebyly problem . nahrano stovky hodin .pote prisla 2 jen skoda ze u nas nevysla jen v Japonsku to pro me nebyl problem stahnout z netu :-) taktez nahranejch bezpocet hodin az na tu japonstinu ale dalo se na to zvyknout:-) no a k MH3 jsem se nedostal pac vysla jen na nin Wii a to se mi kvuli jedne hre kupovat nechce ale stale cekam na ps3 verzi (ktere se asi nedockame) byl bych rad i za ten remake z psp verze
    • Tak si to zahraj na pc v emulatoru.
  • Trisska
    Vypadá to zajímavě a 8 je pěkný číslo jen škoda že nevychází i na pc... Nezbejvá než popřát všem sedmi českejm majitelům wiiu a 3ds ať si to užijou. *4*
    • fichtlis
      můžeš zvýšit počet na 8. jsem též hrdým majitelem obou konzolí.
      • Já taky a jedenmůj známej taky takže 2 další. *1*
    • tomu nevěřim!!!!! TY jsi napsala/napsal snad první komentář v historii, se kterým souhlasím, a za kterej tě nechci zadupat hluboko do země! Normálně - to musíme oslavit!
    • regant
      kup si wii za 3000 a monster hunter tri za pár stovek a budeš mít to samý jen ve trošku horší grafice (která je stejně pěkná)
      • No hele možná bych ještě počkal. "Tencent" chystá mmo monter hunter a možná se to dostane i do evropy. Lepší si to vyzkoušet na PC zdarma a pak kdyžtak koupit wii nebo psp, než si to koupit a zjistit že tě to nebude bavit.
        • No máš trošku starý informace MH jako MMO v japonsku beží už několik let a jak řekl CAPCOM do ameriky , nebo evropy se to prý nikdy nedostane. Jejich xenofobie zašla dokonce tak daleko, že i kdybys chtěl hrát na Japonských serverech a oni zjistí, že nejsi z Japonska dostaneš okamžitě perma ban.
          • Trochu to upřesním. Monster Hunter frontier běží v japonsku, korei a myslím ještě v taiwanu několik let. Před měsícem ale tencent ohlásil nové F2P MMO na cryenginu 3, které bude pro čínský trh. Docela se šíří fámy že se tato verze dostane i do ameriky a evropy, ale jak jsem řekl, jsou to jenom fámy a oficiálně ještě nic neřekli (tedy alespoň myslím)
            Jinak tady je trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Lxd_V1P_Vhs
            • 90% her Tencent je v US/EU?

              Kecy v kleci.
            • Adel: Capcom s touto verzí nemá nic moc společného. Ten akorát prodal práva tencentu a ten tu hru vyvíjí a taky ji bude udržovat. A pokud tencent má práva i na provoz v EU a US (Což se neví ale vzhledem k tomu že 90% jejich her je i v evropě a usa, tak je to dost možné) tak proč by to vydat nemohl? Jak jsi řekl, hra není od capcomu, takže to co řekli se na toto vlastně nevztahuje protože to technicky není jejich hra.
            • ok oprava podle traileru to vypadá jako MH bohužel, jelikož už jednou Capcom řekl, že do US a Eu nepujde tak proč by to najednou měnil? Stopro to bude dále jen pro asijský trh.
            • No to ovšem nemění nic na tom že stopro to nebude MH jelikož MH prostě dělá CAPCOM a ten svoje plány s touhle serií dal najevo. To co myslíš už zkrátka nebude MH, ale kopie.Kdo ví jak podobná a kdo ví jak povedená.
    • nenavidim te.
      • Trisska
        To nebylo pěkný... *9*
        • Nic si z toho nedelej... svet je plny posahancu. Nejvetsi chudaci co nic neznamenaji v osobnim zivote si vylivaji sve nestesti na druhe po NETu. Nejhorsi je, ze takovym lidem uz neni pomoci...
  • Nahral jsem se stovky hodin MH Freedom 2 na PSP a prijde mi, ze se tohle nikam moc neposouva a uplne spokojene si hraju na Vite MH Unity. Kdyby to znali evropsti hraci, nenavideli by to jeste vic nez CoD, protoze ve srovnani s MH je kazdy dil CoDu vyrazne jiny :-).
    • Oni ani sami fanoušci žádné velké změny nechtějí a Monster Hunter jako takový jim vyhovuje. S cod bych to ale asi nesrovnával. Cod je pořád to stejné v jiném obalu a MH je pořád to stejné + trocha navíc. Ke srovnání s Cod by se spíš hodil Pokemon *1*
    • leon87
      Tak v tomhle žánru/hybridu ani neni co posouvat. I když nějaké změny mezi dílama tam jsou. Sám mám nahráno x hodin v Unity a pak v 3rd a pokud nepočítám ty zbraňové vychytávky hned ze začátku, tak se ty změny poznají až někdy ve třetině hry (což je pro MH setsakra dlouho).
  • Škoda že neholduju Japonskému "stylu" her. Prostě mě to příjde tak nějak přeplácané a vůbec. Nejspíš to je pěkná hra to jo ,ale nic pro ty co radši Evropskou kulturu nebo něco skromnějšího :D
    • Mě to spíš příjde podplácané. Zvláště enviromenty.

      Což je jedno ze specific japonského game designu - větší důraz na kvalitu postav ve hře s tím, že enviromenty jsou chudší.

      A nepřijde mi, že by evropské hry - např. Zaklínač, Gothic - byly nějak poddesignované v porovnání s Monster Hunterem. Ten "skromný evropský design" mi přijde mýtus pro ty, co nechcou narovinu říct, že nemají rádi něco jiného.
      • DD tou přeplácaností podle mě myslel rozměry zbraní a vzhled brnění. Přiznávám, že ani já bych si kvůli tomuto typu designu hru nekoupil ani kdybych měl WiiU (postava mávající třímetrovým dvousetkilovým mečem mi nepřijde ani tak drsná jako spíš směšná, neuvěřitelná a ošklivá) a to se mi námět hry zamlouvá.
      • Odulin
        Výstižně řečeno!
  • regant
    monster hunter tri mám na wiičko už druhým rokem a ještě se mi ho nepodařilo dohrát :D
    btw. bude recenze na soul sacrifice na Vitu (když už je to takovej menší MH)
    • sleepless
      Bude, Aleš to hraje :)
      • To je fajn, jsem na ni docela zvědavej.
      • regant
        díky
  • Teda nevim jak Vám, ale mě ta grafika přijde příšerná i na WiiU...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit