Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rodiče zakoupili k narozeninám svému jedenáctiletému synovi PS3, na jehož harddisku se nacházelo...

    Darek v darku :D
  • Podívejte se, jak by asi mohl vypadat hlavní hrdina v samurajské verzi Assassin’s Creed.

    Ten klobouk má ale mírně neaerodynamickej tvar a asi by docela překážel při skákání :)
    • RakeW
      Přesně, první, co mě napadlo, že pobíhat tam s tím nákupním košíkem na hlavě, by asi bylo dost legrační.
  • Cosplay pro Games.cz

    napadlo mě dát serveru Games.cz takový malý dárek v podobě hromadného cosplaye na motivy SW. Potřebuji pár lidí v pytlovině a asi miliardu stormtrooperů *6*.

    Tak hybaj, ať to stihnem do spuštění SWTOR!
    • Stačí zajít za lidmi z 501st legion: http://www.501st.cz/ :)
  • GamesCom

    Takze od Rockstaru zase nic?
    • posila
      Uz jsem ani nic jineho necekal :( ... Doufam, ze nas necim prekvapi 22. rijna, v den 10. vyroci vydani GTA 3. Kazdopadne na Gamescomu meli spolecne s 2K nejakou obrovskou boudu ( http://www.youtube.com/watch?v=7r_oAx7zg98 ) ... mozna kluci z Games videli neco, o cem jeste nesmi mluvit :)
      • Jazz
        Musí, ne nesmí...
        Ale někdo má naděláno v kalhotech *14*
  • Cosplay Elizabeth

    Podle mě nejpovedenější cosplay ze všech *14*
  • Seznam a vyobrazení všech 34 dosud potvrzených zbraní z Call of Duty: Modern Warfare 3.

    Proboha jak může mít Ak stejnou damage, jako M16. Náboj 7,62 má sice větší penetraci, ale 5,56 má větší rychlost a je ničivější do 250m. A proč mají zbraně se stejnou ráží jiné poškození. To je taková zhovadilost.
    • RakeW
      Jasně, ve střílečce, kde hráč běžně odpráskne padesát lidí za minutu je nerealistické poškození dost zásadní...
      • To že je to arkáda neznamená, že by se neměla zakládat na reálných základech. To je, jako kdyby někde šel zničit tank granátem a čtyřkolka ne. Prostě absurdní. To už můžou mít paprskomety, protože tohle je stejné sci-fi
  • grinderman

    Gabe Newell oznámil, že DotA 2 čeká podobný model a hojnost aktualizací jako známe z Team Fortress 2.

    who'd guess?
    • TO samé říkal před vydáním L4D1 :(
      • A máme tu další Cosplay - tentokrát je to Elizabeth z Bioshock.

        Left 4 Dead neni typ hry, která je stavěná na DLC, alespoň ne formou TF2 DLC
        • Zajímavé je, že L4D2 se k tomu blíží. Není to sice úplně jako TF2, ale je to dost blízko.
          • Dál se snad už ale nedostane. Upřímně, další obsah v podobě kampaní dělá větší problém s naplněním lobby, protože přiznejme si to, hráči od L4D odchází, protože má nejen na dost bugů (ale Valve je opravuje, pomalu a jistě), ale hlavně dementní komunity, se kterou většinou nedohrajete VS do 3. mise, takže teď se místo DLC snad budou soustředit na jiný věci...
      • A pak vydali Left4Dead 2 -> *5*
  • MishKonn

    Chystá se kompilace všech tří dílů Modern Warfare v jednom balení.

    Se kterou půjde ruku v ruce soutěž "Find 10 differences" o milion dolarů *15* *15* *15*


    Já se opravdu omlouvám, ale tyhle vtipné pokusy Activision si prostě o takové komenty přímo koledují. *7*
    • Gabe Newell oznámil, že DotA 2 čeká podobný model a hojnost aktualizací jako známe z Team Fortress...

      Takže vydávaj GOTY edition Modern Warfare se všema DLC? XD
      • Sakra to bude drahý...
    • A zase... *7*
  • Valve se chce pokusit vytvořit pro Counter-Strike: Global Source podporu cross-platformového hraní...

    Ano prosím at to udělaj aspon kazdej uvidí jaka je to zhovadilost hrat FPS na gamepadu.
    • Až tě vyskillí KinectKanec tříkrát po sobě na gamepadu, nožem, tak nebreč *6*
      • Tomu snad ani sam neveris,ze ne?
    • Tak nák si neumim představit tempo ve kterým se hraje cs aby to mohli hrát konzolisti proti pc hráčům .
      A to sem člověk s názorem že fps se daj na konzolích hrát dobře .
      • Fps se na konzolich daji hrat celkem bez problemu,kdyz si clovek na to zvykne.Ale v pripade pc hraci vs. konzolovi hraci to nebude moc fer.
        Mireni na gamepadu proste neni tak rychle jako s mysi.
        • Já mám PS3 a PC a musím říct že mě všchny hry jsou líp hrát na PS3 než na PC.
          Kromě strategií *3* *1*
    • Parada,takze to bude v podstate cs pro konzole.
  • Global Source -> Global Offensive

    Šotek opět v akci! *5*
    • Pardon a díky -> síla zvyku *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit